Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

Po wizycie u dr Garncarza: nowotwór nie rośnie, nie przeszkadza, więc nie ruszamy, na rogówce zrobiła się ranka, pewnie od krzaków, dlatego Diesel tarł oczko. Dostał kropelki ( antybiotyk i przeciwzapalne), ma brać aż do końca pojemnika.

Potem kontrola. Diesel był bardzo grzeczny u dr, dawał zaglądać sobie do oczek bez protestu. Ani nie był potrzebny kaganiec, ani jakieś specjalne trzymanie.

Koszt wizyty i kropelek 80zł ( jak zrobie zdjęcia rachunku i wypisu to wkleję), benzyna 13zł.

Zdjęcia z trawniczka przed gabinetem, tj gabinet jest na I piętrze, trzeba było iść długą pochylnią, to już był 5 raz tą trasą i chyba pamięta, bo szedł w miarę szybko. Pierwszy raz to trwało i trwało, kroczek za kroczkiem. Najbardziej zadowolony był jak już wróił do domu, do innych psów :)

 

Diesel 1.02.17 1.JPGDiesel 1.02.17 2.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

milagros - dzięki za stała lutowa :)

 

W sobote byłyśmy z dorcia i Dieslem :) u gr Mirkowskiego. Guzki na pleckach to mięśniaki, obserwować. Słabo z wątrobą, trzustką ( dostał hepa z Vetfooda). Na rozumem kupiłyśmy karsivan. TRoszkę przeziębiony, mamy podawać askorbiniam sodu, że lepsze od vit. c z apteki, bo bez dodatków. TRzeba kupić wysyłkowo. Na szczęscie grzyby nie wróciły.

Za lekarstwa i wizytę 190zł, benzyna 19zł. I jak poprzednio - musze zrobić zdjęcia wypisu i wstawić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.02.2017 o 20:34, Olena84 napisał:

Dieselek cudny! A ja znowu zapomniałam odebrać ciastka w weekedn;/

bo to nie ten weekend :) dopiero po 1szym marca.

Z bazarku psy i Kichotek dostaną do podziału 351zł, czyli po117zł na pyszczek :).

znowu coś się psuje na dogo i nie mogę nic wpisać w poście rozliczeniowym. To narazie tutaj.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2017 o 20:34, Olena84 napisał:

Dieselek cudny! A ja znowu zapomniałam odebrać ciastka w weekedn;/

nie chwaliłaś się wszystkim, że go poznałaś :) :)

 

Dieselek już skończył kropelki na oczki, oczko ok. Trzeba umawiać sie z dr Garncarzem, tylko teraz czekam aż mi naprawią samochód.

Diesel jest typowym piecuchem. W taką pogodę jak dziś tylko było szybkie wyjście pod krzaczek i  powrót do domu.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Beat2010 napisał:

nie chwaliłaś się wszystkim, że go poznałaś :) :)

 

Dieselek już skończył kropelki na oczki, oczko ok. Trzeba umawiać sie z dr Garncarzem, tylko teraz czekam aż mi naprawią samochód.

Diesel jest typowym piecuchem. W taką pogodę jak dziś tylko było szybkie wyjście pod krzaczek i  powrót do domu.

Zdjęcia wyszły takie sobie, ale jak nie zapomnę jak z ciastkami to coś wrzuce

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wizyta u dr przebiegła pomyślnie. Oczko zdrowe. Dr Garncarz deklaruje zawsze wyjątkowe uczucia ku staruszkom i staruszki go bardzo lubią. Diesel bez problemu daje sobie oglądać oczki, zakraplać.I przytulać.

Wizyta 50zł, transport zapewnił Dziadek moich kotów :).

Jeszcze kupiłam 1 pigułe na odrobaczanie ( 3 mi zostały po Czupurku). Ciekawe kiedy wkleję rachunki i opisy lekarskie ;)

Zdjęcia z dt

Diesel 20.03.17 7.jpg

Diesel 20.03.17 8.jpg

Diesel 20.03.17 9.jpg

Diesel 20.03.17 5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Diesel dostał od dr przychodzącego do psow tabletki na stan zapalny w nosku, kefarat, koszt 42zł.

Smutna to wiosna w Agi, w nocy umarł Rollo. Wczoraj jeszcze go widziałam jak wrócił od veta, chodził, ale wolno,był słabiutki. Stwierdzono u jego veta, że nie chce chodzić bo kręgosłup boli, dostał lekarstwa, a w nocy cichutko odszedł. Nam jest smutno, ale Rollo, witający wszystkich głośno przy siatce, miał 4 miesiące szczęśliwego życia ( był po zapaleniu mózgu w schronie) i umarł bez męczarni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2017 o 17:44, Beat2010 napisał:

Diesel dostał od dr przychodzącego do psow tabletki na stan zapalny w nosku, kefarat, koszt 42zł.

Smutna to wiosna w Agi, w nocy umarł Rollo. Wczoraj jeszcze go widziałam jak wrócił od veta, chodził, ale wolno,był słabiutki. Stwierdzono u jego veta, że nie chce chodzić bo kręgosłup boli, dostał lekarstwa, a w nocy cichutko odszedł. Nam jest smutno, ale Rollo, witający wszystkich głośno przy siatce, miał 4 miesiące szczęśliwego życia ( był po zapaleniu mózgu w schronie) i umarł bez męczarni.

Smutne to wszystko, niestety na śmierć nie ma lekarstwa 

Misio , Rollo - cudne psiaczki 

stała dla Dieselka wpłacona 

Zakupiłam dla Dieselka obróżkę, przekażę jak się spotkamy 

BAYER Kiltix Obroża dla psów dużych dł, 70cm

  • Wartość: 63,05 zł
  • Ilość: 1 szt.

tęsknie do Ciebie bardzo puchatku nasz kochany  

pies-ruchomy-obrazek-0048

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...