Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

jest stała od mdk za wrzesień :)

 

 

z bazarku wpadło 221zł, w tej chwili Dieselek nie ma już  długów, jest w końcu na niewielkim plusiku :) wszystkim bardzo dziękuję, za jednorazowe ( wiem, że to trudne, bo wszystkie macie mnóstwo psów , którym pomagaie i za udział w bazarku, dorci = za zakup produktów do zrobienia ciastek

Link to comment
Share on other sites

Dieselku, do jutra misiaczku 

to juz dzisiaj :)

 

 

 

nowy miesiąc, nowe zakupy :)

 

zaplacone za październik, kupiłam 10 puszek plus olej, jeszcze została do zamówienia sucha karma, ale to jutro

 

 

wspólny rachunek z CZupurkiem dla Diesla 10x3,42+3,99=38,19zł

12105772_1620304568231232_71481836452997

Link to comment
Share on other sites

Moja stała za październik jest już w drodze na konto Dieselka. Pewnie jutro dotrze do celu :)

bardzo dziękujemy :)

 

Diesel został wczoraj przez nas wycałowany, wygłaskany. Niestety, złego uczy się najszybciej-bezbłędnie trafia do torby dorci z przysmakami :) do tego uczył się wczoraj skakania na człowieka i całowania, bo całowanie nas na siedząco ma opanowane do perfekcji :) zostałyśmy umyte od ucha do ucha.

Link to comment
Share on other sites

sucha karma na październik, zamówiona, zapłacona, w drodze , jedno opakowanie, czyli 58,20zł dla Diesla

 

Zamówienie: 58853763

    Numer art. Artykuł Cena

    z VAT
    Ilość Suma

    z VAT
    510076.1
    20 kg Bosch My Friend + Barkoo kości do żucia gratis!

    - 20 kg
    59,80 zł 2 119,60 zł

    Dostawa GRATIS
    1,0% rabatu -1,20 zł

Cena razem 118,40

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT

Link to comment
Share on other sites

Dieselek wylewnie okazał radość z naszego spotkania, przytulał się , buziaki rozdawał , a że jest pokaźnej postury trzeba było uważać , żeby w przypływie miłości nam zębów nie powybijał .

 

Zrobił się taki puchaty, pewnie już na zimę futerko szykuje. Niestety znowu mu z nochalka leci a jest dopiero co po płukaniu noska, miejmy nadzieję, że doktor coś zaradzi na te okropne grzyby .

 

Dieselek, jest wesoły i radosny , aż miło popatrzeć na niego , taki przytulaśny misiaczek z niego. 

 

krótki filmik

http://pl.tinypic.com/r/2ihmsfa/8

 

jedyne zdjęcie , na którym cokolwiek widać  

kiepskie zdjęcie bo tak biegał ,że nie mogłam go namierzyć 

i5om0p.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...