Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psów!!!


Bernardyna

Recommended Posts

Zainspirowałyscie mnie i wyciągnęłam stare ubranka mojej poprzedniej buldożki.. Mamy jakąs taką kurtkę ocieplaną dla dzieci(ale wcale nie wygląda :oops:) i dwa golfiki, które uszyła nam babcia. Ubrałam obecną bulwę w to dzisiaj i golfy ok, a w bluzie trzeba zrobic trochę poprawek(rękawy za długie i przydeptuje je...).
Ale ja jednak mam chęc na cos nowego, to będzie nasza pierwsza zima, ale jak będziemy szalały tak jak w lato to przydałoby się coś ciepłego i nieprzemakalnego.. :razz:
Podoba mi się to co ma Chefrenek... :cool3: i wszystko to, co jest na pieski rozmiarów mini mini...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']ja się od dłuższego czasu przymierzam do kupna ubranka, tylko w moim zadupiu mało kto ubiera swe pupilki i widok psa ubranego ( zwłaszcza dużego ) wzbudza niezdrową sensację:cool1:, pocieszam się tylko tym, że w szelkach też nie chodziły psy dopóki nie pojawił się w nich mój Haker :diabloti:[/quote]
U mnie jest to samo:roll:
[quote name='Paulinaaa']Zainspirowałyscie mnie i wyciągnęłam stare ubranka mojej poprzedniej buldożki.. Mamy jakąs taką kurtkę ocieplaną dla dzieci(ale wcale nie wygląda :oops:) i dwa golfiki, które uszyła nam babcia. Ubrałam obecną bulwę w to dzisiaj i golfy ok, a w bluzie trzeba zrobic trochę poprawek(rękawy za długie i przydeptuje je...).
Ale ja jednak mam chęc na cos nowego, to będzie nasza pierwsza zima, ale jak będziemy szalały tak jak w lato to przydałoby się coś ciepłego i nieprzemakalnego.. :razz:
Podoba mi się to co ma Chefrenek... :cool3: i wszystko to, co jest na pieski rozmiarów mini mini...[/quote]
To kupuj, na co czekasz:loveu::loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ja będę sama szyła :razz:
Już mam gotowy szablon z papieru i materiałowy prototyp. I teraz tylko na polarki czekam :diabloti:.

Przy okazji robienia prototypu okazało się że mój pies jest urodzonym modelem. Przez ponad godzinę cierpliwie znosił ciągłe przymiarki i poprawki i później dumnie paradował w gotowym prototypie :evil_lol:.

Jak już dostane polarki i derka bedzie gotowa to wrzuce fotki =]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella'][B]torpi[/B] szablon sama kombinowałaś, czy miałaś gotowca ?[/quote]

Sama robiłam. Najpierw wymierzyłam psa, narysowałam mniej więcej odpowiedni kształt i wycięłam, a dalej już na psie zaznaczałam gdzie ile uciąć. Później odrysowałam na materiale i dalej dopasowywałam już materiał - bo wiadomo - papier nie leży tak ładnie jak materiał i ciężko dobrze dopasować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']zaprezentuje :cool3: pierwszy na próbę uszyje z żółtego polara , z mojej starej bluzy :p a co wyjdzie zobaczymy :evil_lol:[/quote]
Kto wie, może i ja u cia zamówienie złożę:cool3::cool3::cool3::evil_lol:



EDIT - Czy gdziekolwiek, ktokolwiek wymyślił płaszczyki przeciwdeszczowe dla dużych psów:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Kto wie, może i ja u cia zamówienie złożę:cool3::cool3::cool3::evil_lol:



EDIT - Czy gdziekolwiek, ktokolwiek wymyślił płaszczyki przeciwdeszczowe dla dużych psów:roll:[/quote]
ciężko jest coś znaleźć :shake: mój pies niby kurdupel ino wymiary ma nietypowe :evil_lol: 60 cm w klacie i 40 cm długość :crazyeye:
znalazłam na all śliczny sweterek ,ale za mały :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'][B]Madzia i medor [/B]- szyłam już kombinezony przeciwdeszczowe dla springer spanieli (i angielskiego i walijskiego) - a to spore psiaki ;-)[/quote]
Poka:cool3::cool3: Macie jakiś sklep:hmmmm: Czy tylko szyjecie dla "siebie"
:hmmmm:[quote name='Vectra']ciężko jest coś znaleźć :shake: mój pies niby kurdupel ino wymiary ma nietypowe :evil_lol: 60 cm w klacie i 40 cm długość :crazyeye:
znalazłam na all śliczny sweterek ,ale za mały :placz: :placz: :placz:[/quote]
To jest dyskryminacja - dosłownie:angryy:

Chociaż znalałzma coś na stronie, którą podałaś:razz::razz::razz:
[url]http://www.dogfashion.pl/ubr/o01.html[/url]
W zamówieniach indywidualnych - ciekawe ile by sobie zażyczyli za pelerynkę przeciwdeszczową - muszę do nich skrobnąć emaila;)

Link to comment
Share on other sites

Oto moje dzieło :) jeszcze wymaga małych poprawek ,ale mój żywy model odmawiał współpracy , bo był strasznie śpiący

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/1409.2007047.jpg[/IMG]

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/1409.2007046.jpg[/IMG]

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/1409.2007042.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale fajniusie te ubranka!
Aż żałuję, że moich psów nie trzeba ubierać ;)
ale pewnie dla kundliczki mojej siostry coś będziemy szyć/kupować, bo malutka jest i marznąca po zmoknięciu (gdy jest sucho to oki, nie marznie, ale gdy na deszczu lub w śniegu się zmoczy, to dygocze strasznie).

Link to comment
Share on other sites

Do świetności jeszcze troche brakuje ;) bo najtrudniej jest dopasować ubranko by łapek nie uwierało ... Jeszcze nad tym muszę popracować ;)
Miałam trzy głowne problemy :diabloti:
1.Maszyna nie chciała szyć
2.za żadne skarby nie mogłam znaleźć nożyczek , materiał cięłam nożykiem do wykładzin :evilbat:
no i największy problem
3.model był straszliwie zaspany i wszelki przymiarki i pomiary robiłam na lejącym się przez ręce Franiu

jak już prawie było gotowe , nadziałam Franiowi ubranko na grzbiecik , cyknęłam fotki i on w tym poszedł spać :) więc bluzo - kurteczka spełnia teraz rolę piżamki ;)

Jeszcze mam sporo starych bluz wiec bede dalej szyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...