Jump to content
Dogomania

BARTŁOMIEJ - pies który nie rozumie co sie z nim dzieje !! dt na cito i deklaracje


Doda_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Teraz dopiero widzę, że w rozliczeniu nie ujęłam czynszu za luty - jest opłacony. Tylko nie wiem, czy odjęłam to od  kwoty którą mamy, czy nie. Muszę usiąść i policzyć. Jeżeli nie odjęłam, to też nie będzie źle - zafunduję mu ten miesiąc. 

 

ojej znowu to samo :) . Maruda, jesteś niepoprawna, nic nie funduj , jak zabraknie kasy porobi sie bazarki.

 

Czy Myngey może wycałować ode mnie Bartusia????

Link to comment
Share on other sites

Za luty już i tak poszło a jakoś póki co nie głoduję ;) - muszę usiąść i podsumować wszystkie wpływy i wydatki to wtedy wyjdzie.

  Z Bogusią rozmawiałam wczoraj - byli na spacerze. Bartuś dziarski jak na niego :), apetyt dopisuje. Przy następnej rozmowie przekażę całuski  :)

Link to comment
Share on other sites

Tobciu, bardzo dziękujemy :)  Ale jeżeli masz jakiegoś bardziej potrzebującego, to może przeznacz to na niego?  Bartek nie stoi źle z finansami ( o ile nic nie wyskoczy - tfu, tfu). Muszę się też zmobilizować i coś znów sklecić, więc może jakieś kilka zl jeszcze wpadnie. 

 

To będzie kilka fantów tylko. Jak coś się sprzeda to super. Ale może się zdarzyć, że nikt chętny nie będzie.

To fanty po Urgo. To tak samoistnie nasuwa się by przeznaczyć je na kolegę z DT. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...