Jump to content
Dogomania

ZUZIA - 16 lat starowinka ZA TM :(


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agat21']Jestem już, przepraszam za tygodniową nieobecność, ale byłam wyjechana i bez dostępu do netu. Zuzinkę mogę zawieźć w sobotę 10 lub 17 maja, na własny koszt. To mój prezent dla bidulki.[/QUOTE]

[B]Agat :) - dla Ciebie [/B][URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1.gif[/IMG][/URL]



to najlepsza wiadomość dzisiaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666'][B]Agat :) - dla Ciebie [/B][URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1.gif[/IMG][/URL]



to najlepsza wiadomość dzisiaj :)[/QUOTE]

Dzięki za śliczną różę :)
Proszę o info na priva, jak już będzie wiadomo oczywiście, która sobota lepsza - też muszę sobie zaplanować podróż. I oczywiście o adres docelowy podróży na priva.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Jestem już, przepraszam za tygodniową nieobecność, ale byłam wyjechana i bez dostępu do netu. Zuzinkę mogę zawieźć w sobotę 10 lub 17 maja, na własny koszt. To mój prezent dla bidulki.[/QUOTE]
A skąd i dokąd będzie jechać Zuzia ? jeszcze nie zdążylam zapoznać się z wątkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']A skąd i dokąd będzie jechać Zuzia ? jeszcze nie zdążylam zapoznać się z wątkiem.[/QUOTE]

Zuzia w tej chwili jest w Warszawie na Paluchu, jedzie do kikou k. Zgorzelca (woj. dolnoslaskie) . zawiezie ją agat21 :) za co bardzo dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

Beat, kochana, wolałabym wyruszyć jak najwcześniej - to ponad 500 kilosów w jedną stronę, więc jeśli mam w jeden dzień obrócić tam i z powrotem, to muszę wyruszyć rano (ok. 8 chciałabym najpóźniej).
Ewentualnie mogę spróbować rozłożyć podróż na 2 dni, ale wtedy na pewno byłoby to możliwe dopiero w weekend 16/17 maja. Jeśli Zuzinka może jeszcze trochę poczekać, to ja spróbuję tak "ustawić" podróż, żeby jechać w sobotę powiedzmy ok. 13.00 i wracać w niedzielę. Po drodze gdzieś się prześpię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Beat, kochana, wolałabym wyruszyć jak najwcześniej - to ponad 500 kilosów w jedną stronę, więc jeśli mam w jeden dzień obrócić tam i z powrotem, to muszę wyruszyć rano (ok. 8 chciałabym najpóźniej).
Ewentualnie mogę spróbować rozłożyć podróż na 2 dni, ale wtedy na pewno byłoby to możliwe dopiero w weekend 16/17 maja. Jeśli Zuzinka może jeszcze trochę poczekać, to ja spróbuję tak "ustawić" podróż, żeby jechać w sobotę powiedzmy ok. 13.00 i wracać w niedzielę. Po drodze gdzieś się prześpię.[/QUOTE]
to już jak wolisz, jak wyjazd rano-to muszę szukać nowej osoby....

Link to comment
Share on other sites

mam niefajne wiadomości o Soni, ale piszę tu, bo może dotyczyć to też chwilowo Zuzi. Sunie były sprawdzane czy mogą zostać wydane do adopcji, Zuzia bez zastrzeżen, natomiast u Soni stwierdzono guzki na listwie i jest szykowana do operacji, po badaniach krwi i rtg. Jezeli dobrze zrozumiałam i jezeli na rtg wyjdą jakies nowotwory w organizmie to nie będzie operowana i do będzie do adopcji. Czyli Sonia może natychmiast potrrzebować domu, na koniec życia. Zastanawiam się, czy, skoro Zuzia jest zdrowa i może jeszcze odrobinkę poczewkać , najpierw nie zabierać Soni. Z drugiej strony nie lubię takiego manewrowania ustalonym już losem psów, żeby się nie okazało, że np w międzyczasie, coś się stanie Zuzi i do domu już nie pojedzie. "na dniach"-cokolwiek to znaczy, będzie informacja o planach względem Soni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...