Jump to content
Dogomania

Przejechał kołem samochodu po psie i pojechał sobie dalej. Pomóżmy !


Teksik

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='auraa']przydałby się bannerek...........[/QUOTE]

Oj bardzo by się przydał ...
Czy ktoś mógłby dla Teksika zrobić bannerek :oops:

I błagam o jakąś podpowiedź.
Jak wstawiam zdjęcia do postu to wszystko jest ok, a potem jak go zatwierdzam, to pojawia się komunikat, że nie mam możliwości zamieszczać zdjęcia ???
Są jakieś ograniczenia dla nowych użytkowników ? Czy ja coś źle robię ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']wstawiałaś przez fotosik?[/QUOTE]


Wstawiałam przez fotosik, potem przez [url]www.iv.pl[/url] a także próbowałam wstawić zdjęcia , które są wklejone powyżej -kopiując jeszcze raz ich link :roll:
Wszystko wkleja mi się do postów normalnie a jak zrobię zapisz albo podgląd to mam komunikat, że nowe posty są limitowane :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Naprawiło się ale nie do końca. Dalej nie mogę wklejać zdjęć ani linków. Pojawia się komunikat, że nowe posty są limitowane :shake:

Nie wiem jaką ilość trzeba napisać...

Chciałam zamówić bannerek dla Teksika , ale na wątku z zamówieniami nie mogę wkleić linka do wątku Teksika :angryy:

Czy ktoś będzie tak kochany i zrobi to za mnie. Bardzo proszę :oops:

Link to comment
Share on other sites

Piękny Banerek . Bardzo dziękuję za pomoc.:Rose:
Teksik każdego dnia czuje się coraz lepiej. Jedną nogę obciąża bez problemu, a drugą zaczyna sporadycznie używać. Strasznie jest chudziutki i wyniki krwi ma makabryczne , ale dzielnie walczy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Co to znaczy,że wyniki krwi makabryczne?Wszystkie?
Co mówią weci?[/QUOTE]


Teksik cały czas przebywa w Przychodni w Mogilanach , na ul. Grodzkiej 15.
Wyniki postaram się przekopiować za chwilę.
Wiem, że na pewno wyniki wątrobowe były bardzo złe, początkowo także rozważano usunięcie śledziony bo na usg były widoczne cysty z płynem.
Po Teksiku przejechał samochód, miał obrażenia wielonarządowe, bardzo długo był cewnikowany, nie sikał , nie wydalał i przez to nie chciał jeść.
Wszystko cofało mu się do żołądka i był sondowany.
Ma ciężkie chwile za sobą.

Wiem, że bardzo długo po operacji ortopedycznej przyjmował syntetyczną morfinę, bo bardzo źle znosi ból.
Jest bardzo nadwrażliwy.
Operowany był w Krakowie w Amavecie u dr. Bakowskiego chyba w trzecią dobę po wypadku, ale tego samego dnia musiał wrócić do szpitala w Mogilanach, bo Amavet nie zostawia zwierząt na noc.

Teraz już sam je, sika i załatwia potrzeby fizjologiczne. Pewnie przydałby się dla niego jakiś tymczas :-) , bo w szpitalu zawsze mało "domowo" jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...