Jump to content
Dogomania

Legowiska, posłanka,materace,budki.


moon_light

Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SZPiLKA23']Ale nie wymieniaj na raz wszystkiego tylko zostaw jej stare na pare dni jak kupisz nowe , nowe posłuż pod stare zeby przesiakło zapachem bo jeszcze bedzie sie pinka buntowała.. ;)[/QUOTE]
Dzięki za rady...:)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://allegro.pl/item269057893_eleganckie_legowisko_dla_psa_90_x_120_cm_od_s_s_.html[/url]
[COLOR=Blue]Te legowiska podobno są bardzo fajne,nie wiem czy już ktoś pokazywał[/COLOR]:P
[COLOR=Blue]Najprawdopodobniej takie będe mieć w posiadaniu:)
I powiem jak się sprawuje
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually'][URL]http://allegro.pl/item269057893_eleganckie_legowisko_dla_psa_90_x_120_cm_od_s_s_.html[/URL]
[COLOR=Blue]Te legowiska podobno są bardzo fajne,nie wiem czy już ktoś pokazywał[/COLOR]:P
[/quote]

Przecież na spodzie jest 1 cm gabka. To się od razu uklepie i pies śpi na podłodze. Na dodatek boki nie wyjmowane, wiec do pralki tego sie nie upcha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]My mamy takie cosik i jesteśmy bardzo zadowoleni :p[/B][/I]''[/quote]
to kanapa- ta powinna byc ok. My kupilismy ponton...pies zazwyczaj spi na kanapie, ponton uzywa raz/dwa na tydzien jak mu sie zachce, mamy go kilka miesiecy..a idzie do kosza .
dobrze ze nie byl drogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']to kanapa- ta powinna byc ok. My kupilismy ponton...pies zazwyczaj spi na kanapie, ponton uzywa raz/dwa na tydzien jak mu sie zachce, mamy go kilka miesiecy..a idzie do kosza .
dobrze ze nie byl drogi.[/quote]
[I][B]u nas spisuje się rewelacyjnie :) Brutus po nim skacze,biega,bawi się zabawkami...to legowisko przetrwało już chyba wszystko :) powłoczka jest ściągana więc luz :p
a słyszałam właśnie,że pontony są bardzo dobre...no ale Ty masz ogromnego psa przecież :cool3:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]u nas spisuje się rewelacyjnie :) Brutus po nim skacze,biega,bawi się zabawkami...to legowisko przetrwało już chyba wszystko :) powłoczka jest ściągana więc luz :p
a słyszałam właśnie,że pontony są bardzo dobre...no ale Ty masz ogromnego psa przecież :cool3:[/B][/I][/quote]
Teraz kupie ludzki materac, a powłoczki zamówie u tapicera. Moj mały pies(drugi) ma własnie taka kanape jak brutus, i spisuje sie rewelacyjnie - pomijajac to ze jest diabelsko ciężka.
No mam ogromnego psa, ale ogromny był tez ponton:-(.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam ponton Bimbaya (pokryty kodurą, miał być na taras), a właściwie mam, ale on też się spłaszczył koszmarnie, beznadziejny wyrób. Te pontony Meduzy oglądałam i wyglądały na solidnie nabite- to one się tak spłaszczają?? :( mam nadzieję, że ta meduzowa kanapa się nie spłaszczy, na razie suczyska śpią na niej chętnie. No i wielka jest, prawie 140 cm długości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']Ja miałam ponton Bimbaya (pokryty kodurą, miał być na taras), a właściwie mam, ale on też się spłaszczył koszmarnie, beznadziejny wyrób. Te pontony Meduzy oglądałam i wyglądały na solidnie nabite- to one się tak spłaszczają?? :( mam nadzieję, że ta meduzowa kanapa się nie spłaszczy, na razie suczyska śpią na niej chętnie. No i wielka jest, prawie 140 cm długości :)[/quote]
Bimbaye mialam dwa- jeden rozerwany-pies byl szczeniakiem i szalał...a pozniej te kulki zbierałam po domu ze 2 miesiące:roll:. Drugi zamienił się w placek po krótkim czasie.
Meduzy są bardzo nabite, a jak jeszcze pies dogniecie, to ponton zamienia się w zbitą kule. Próbowałam to "rozbić", i efekt był taki że środek podzielił się na kilka kul,przez co pies spał na takich twardych górach....

Naprawde nie polecam- szkoda kasy. Mam nadzieje ze kanapa posluzy Ci dluzej niz mi ponton ;)

Link to comment
Share on other sites

Bimbaya ponton który mam (miałam dwa) jest wypchany jakimiś śmieciami, ścinkami, kawałkami gąbki, nie steropianem. Pokrowiec solidny ale te śmieci w środku to porażka. A kanapa meduzowa jest mięciutka, ta którą kupiłam, taka wręcz "nadmuchana". No zobaczymy jak będzie wyglądała za jakiś czas- znajomy ma takie dla swoich chartów i chwali. Mam nadzieję, że to co kupiłam (robione na eksport) okaże się ok.

hmm no to nie wiem co kupić następne, czy drugą taką kanapę czy to ze sztucznej skóry z allegro... a może się wstrzymam na parę tygodni i zobaczę jak reaguje kanapa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']Bimbaya ponton który mam (miałam dwa) jest wypchany jakimiś śmieciami, ścinkami, kawałkami gąbki, nie steropianem. Pokrowiec solidny ale te śmieci w środku to porażka. A kanapa meduzowa jest mięciutka, ta którą kupiłam, taka wręcz "nadmuchana". No zobaczymy jak będzie wyglądała za jakiś czas- znajomy ma takie dla swoich chartów i chwali. Mam nadzieję, że to co kupiłam (robione na eksport) okaże się ok.

hmm no to nie wiem co kupić następne, czy drugą taką kanapę czy to ze sztucznej skóry z allegro... a może się wstrzymam na parę tygodni i zobaczę jak reaguje kanapa?[/quote]
Moj mial steropian.

Polecam dla gigantów materace ludzkie. Mozna sobie fajne pokrowce zrobic u tapicera (np sztruksowe :lol:) i pasują do wystroju pokoju.

Link to comment
Share on other sites

mam też jeden materac- kiedyś było to łóżko, potem został sam materac ;) ale moje psice koniecznie muszą mieć różne poduchy i kocyki coby się solidnie ukopać i pod głowę podłożyć, na płaskim nie za bardzo lubią ;) a z materaca wszystko w nocy zrzucają i rano stoi pusty :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']mam też jeden materac- kiedyś było to łóżko, potem został sam materac ;) ale moje psice koniecznie muszą mieć różne poduchy i kocyki coby się solidnie ukopać i pod głowę podłożyć, na płaskim nie za bardzo lubią ;) a z materaca wszystko w nocy zrzucają i rano stoi pusty :D[/quote]
O matko....prawdziwe księżniczki :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...