Jump to content
Dogomania

Wyprawki czas!


Skyy

Recommended Posts

Szczeniaki posiadają naturalną chęć podążania za człowiekiem, wystarczy ją wzmacniać, linka nie jest do tego potrzebna ;)

Moja suka od małego była dziwna i nie podążała za mną. Dwoiłam się i troiłam, żeby ją nauczyć przywoływania ale nadal nie jest w 100% odwoływalna i mi się linka bardzo przydała ;) Każdy pies jest inny ;)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zdążyłam zaobserwować to pipety lubią miękkie posłania więc najlepiej byłoby myślę kupić plastikowe legowisko, coś w tym stylu http://www.emusklep.pl/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/800x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/f/e/ferplastsiestadeluxe10czarny_1.jpg które mógłby sobie też podziamdziać jak zęby się będą zmieniać i wrzucić tam najzwyklejszą, najtańszą poduszkę w poszewce ;) Łatwo wyprać. Tak na pierwszy rzut. 

Link to comment
Share on other sites

FredziaFredzia, dzieki, bardzo mi sie spodobal ten pomysl i dzis zakupilam niemalze identyczny kosz, tylko w kolorze brazowym. Do tego taka wkladke - materacyk i na to jeszcze pojdzie koc. Mysle, ze to faktycznie najlepsze rozwiazanie, kosz latwo utrzymac w czystosci, a i ciezko zniszczyc. A jak z niego wyrosnie lub mu sie znudzi to powedruje jako poslanie do ogrodu lub na taras :) Plusem jest tez to, ze wyszlo polowe taniej niz te poslania, na ktore wstepnie patrzylismy...

Niniejszym melduje, ze wyprawka skonczona :)
Zostala tylko karma, ale to kupimy juz przed samym przybyciem szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...