Jump to content
Dogomania

Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)


basia2202

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po pierwsze primo: nie wiem czy na śniadanko- dopiero my wstali- trza o obiedzie myśleć :roll: może na kolacje?? :hmmmm:
po drugie primo: bedą 2 rodzaje- jedne z przeciągiem, drugie smarowane.. nożem :grins:

pozdrawiam, smacznego... chooo już :razz:


P.S. standartowo Basiu- pieczarki wędlinka (w Pawciowych, bo ja nie lubiam) i serek :roll:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: .... a ja za czym dostanę ....:razz::razz:tościka oczywiście :grins:
może być sam serek :razz::razz:

wbiłaś się u Basi o tej samej godzince co ja :evil_lol::evil_lol:....[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: .... a ja za czym dostanę ....:razz::razz:tościka oczywiście :grins:
może być sam serek :razz::razz:

wbiłaś się u Basi o tej samej godzince co ja :evil_lol::evil_lol:....[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na kolacje... bo na śniadanko nie chce sie mi robić :cool1:

widziałam.. a tyś myślała że ja śpiumkam jeszcze :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na kolacje... bo na śniadanko nie chce sie mi robić :cool1:

[COLOR=Red]:grins: dopsz....to ja już zapitkę zapakuję .....:razz::razz:[/COLOR]

widziałam.. a tyś myślała że ja śpiumkam jeszcze :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:....noooooo tak se myślalam ......stydam ....:oops::oops:...........................:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202']j[B][COLOR=Purple]a... sadystką?? :-( :placz:
ja... ja...
ja... tylko chciałam ugościć :placz:
a Ty do mnie z kijem... niesprawiedliwe to życie :roll:
chce człowiek dobrze, a wychodzi jak zawsze :diabloti:[/COLOR][/B][/quote]

Ugościć może i chciałaś... ale ja mam za daleko :placz: i tylko mi smaka narobiłaś :roll:

Buziaki dla Zuzki :loveu: i pozdrowienia dla Mariusza :razz:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Basiu :loveu::loveu: Wróciliśmy na dogogalerię, mieliśmy odwyk jakiś :oops:
Co słychać u panny Zuzu?
Mam nadzieję, że się laska przystosowuje do klatki i jest coraz lepiej!
No, i gratuluję znalezienia domków juz prawie wszystkim maluszkom :loveu:
Pozdrawiamy, miłego wieczorku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pozdrawiam, smacznego... chooo już :razz:

P.S. standartowo Basiu- pieczarki wędlinka (w Pawciowych, bo ja nie lubiam) i serek :roll:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]wczoraj nie mogłam... przyszłam dzisiaj :multi:
jak z pieczarką, to ja lecę od razu :evil_lol:
powiedz tylko "pieczarka" i już jestem u Ciebie :eviltong: mniaaaaaammmmmmm:sabber:

[/COLOR][/B][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dawa te kaszaneczke Basiu ...bom głodna :razz::evil_lol:
aaaaa WITANKO niedzielne :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]no i jak kaszaneczka?;) smakowała?:p
aaaaa... witanko poniedziałkowe :evil_lol:

[/COLOR][/B][quote name='jonQuilla']:multi:[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] załapałam się na tą poranną listę? ;) [/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[B][COLOR=Purple]ha! no a jakże;) ale nie bój się... to nie list Wildsteina :evil_lol:
[/COLOR][/B][quote name='Marzena&Gusti']Basia dawaj tą kaszankę,bo frytakami się nie najadłam:D[/quote]
[B][COLOR=Purple] dawałam:eviltong: trza było jeść, jak była :evil_lol:

[/COLOR][/B][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: .... a ja za czym dostanę ....:razz:tościka oczywiście :grins:
może być sam serek :razz:

wbiłaś się u Basi o tej samej godzince co ja :evil_lol:....[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]uu... to widzę tutaj jakieś wyścigi...:razz: która pierwsza :evil_lol:[/COLOR][/B]

[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na kolacje... bo na śniadanko nie chce sie mi robić :cool1:
[COLOR=Purple]Ty leniuszku... ciuś ciuś ciuś :eviltong:[/COLOR]
widziałam.. a tyś myślała że ja śpiumkam jeszcze :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:....noooooo tak se myślalam ......stydam ....:oops:...........................:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]Alutku.... nie stydaj;) myślenie to rzecz ludzka :diabloti: :loveu:
[/COLOR][/B]

[quote name='agaciaaa']Ugościć może i chciałaś... ale ja mam za daleko :placz: i tylko mi smaka narobiłaś :roll:
[COLOR=Purple][B]no dobra.... to od dzisiaj koniec z pysznościami:cool3: :eviltong:[/B][/COLOR]

Buziaki dla Zuzki :loveu: i pozdrowienia dla Mariusza :razz:[/quote]
[B][COLOR=Purple]przekazane:loveu: podziękowali:)
całuski i dla Was:loveu:

[/COLOR][/B][quote name='Imbirka']cześć Zuzki:multi:
ale postępy zeście poczynili jak nas nie było:razz:[/quote]
[B][COLOR=Purple]hej Bimbry!! :multi:
noo... dziaało się dziaało... ;) :loveu:
Bimbrowa - kiedy ten spacer?? :cool3: trza by zgarnąć ekipę;)


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']czee Zuzki:multi:[/quote]
[B][COLOR=Purple]czee Tigry :multi:
mam nadzieję, że nie kazałaś Tigrusi znowu się kąpać? :cool3: :diabloti:

[/COLOR][/B][quote name='Jagoda*']Buziaki, mizianko...[/quote]
[B][COLOR=Purple] mizianko i buziaki dla Was również :loveu:

[/COLOR][/B][quote name='Bzikowa']Cześć Basiu :loveu: Wróciliśmy na dogogalerię, mieliśmy odwyk jakiś :oops:
Co słychać u panny Zuzu?
Mam nadzieję, że się laska przystosowuje do klatki i jest coraz lepiej!
No, i gratuluję znalezienia domków juz prawie wszystkim maluszkom :loveu:
Pozdrawiamy, miłego wieczorku :diabloti:[/quote]
[B][COLOR=Purple] no witam witam:)
no czasem tak bywa, że odwyk potrzebny;)

[U]u Zuzki faajnie[/U]....:)
wczoraj przespała 3/4 dnia:) chyba coś te pogody tak działają...
a na wieczorny spacer nie mogłam jej dobudzić :evil_lol: normalnie nieprzytomna była :evil_lol: a jak wróciła, to mi się tak faaajnie wtulała do poduszki :loveu:miłośniczka moja :loveu:
P.S. a za domki dla maluszków nie będę dziękować ;) bo jeszcze jeden pycholek został
pozdrowionka dla Ciebie i Bzika:)

[/COLOR][/B][quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]no wkoncu przeczytalam to 10 stron gadaniniy i jakies fotasy widzialam :evil_lol:
Witanko Basiu [/COLOR][/B][/quote]
[B][COLOR=Purple] no właśnie - w końcu:cool3: :diabloti: boś nie przychodziła i nie przychodziła :eviltong: :loveu:
witanko i buziolki Tysiątka! :multi:

[/COLOR][/B][quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Zuzkowe... ja tu ciągle jestem ale tak po cichaczu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]wiem wiem.... widzę Cię zza winkla :razz: :evil_lol:
witanko i buziaczki! :loveu:

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]BERECZEK Basiu z Zuzką :multi::loveu::multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]ano jak bereczek, to już Cię i Ozzulka gonimy...:evil_lol:
:painting: Zuzanka na przedzie :evil_lol:
witaj Aluś witaj :loveu:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Cześć Basiu :multi: jak tam spacerki na halti? Zuzka sie nie buntuje? ;)[/quote]
[B][COLOR=Purple]Agatko...:loveu:
spacerki są cud miód gites malina! :multi: :evil_lol:
trochę marudzi przy zakładaniu... próbuje łeb odwracać... ale jak już halti jest na pycholu to spoooko;) :multi:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]witaj chorutka Emi! zdrówka życzę! :loveu:


[COLOR=Blue]kochani.... zajrzyjcie tu.. przeczytajcie... roześlijcie, gdzie się da...
i pomóżcie!!!
to linki do2-letniej mastiffki Zuzy, która wygląda jak szkieletor - jest w okropnym stanie!
ja się poryczałam... i.. pękło mi serce:-(
każda pomoc się przyda... kupcie cegiełkę, proszę...

[/COLOR][/B][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101070[/URL]

[COLOR=Blue][U][URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=9397[/URL]

[/U][B]a tutaj aukcja cegiełkowa na allegro (jak ktoś nie ma konta na allegro można wpłacać bezpośrednio na konto (podane w wątku) i trzeba wpisać nick z dogo i dopisać w nawiasie (dogo), np. basia2202 (dogo)
[/B][/COLOR][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=278860863[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Agatko...:loveu:
spacerki są cud miód gites malina! :multi: :evil_lol:
trochę marudzi przy zakładaniu... próbuje łeb odwracać... ale jak już halti jest na pycholu to spoooko;) :multi:
[/COLOR][/B][/quote]

Cieszem sie baaaardzo :multi: :loveu: tylko fotek bym chciała :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...