Jump to content
Dogomania

Furminator


aaliw

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aby sprawę wyjaśnić, trzeba wyjść z założenia tego przyrządu groomerskiego. Jego zadaniem jest "wyjmowanie" martwych włosów, ma on je schwycić swoim ostrzem i przy czesaniu z kierunkiem włosa je wyciągnąć. I to zadanie spełnia, czasem jednak trafiają do użytku przyrządy z nieodpowiednio wykonaną częśćią pracującą-zbyt ostrą, źle zaprojektowaną?. Taka nie chwyta włosów tylko je przycina. Oto cała sprawa. Tak samo ma się rzecz z tanimi, bezfirmowymi trymerami płaskimi. To już jest po prostu tragedia, jak potrafią ucinać, a nie wyciągać włos.
Poza tym, ja formuuję moje myśli ze własnych doświadczeń- mam porównanie, ponieważ miałem do czynienia z furminatorami różnych marek. Genaralnie, najczęściej w praktyce (nie tylko w kontekście psich akcesoriów) sprawdza się zasada, że droższy sprzęt reprezentuje wyższą jakość. Moje opinie nie mają reklamować sprzętu- to co miałem, to już sprzedałem:) został tylko jeden. Zapraszam także na fora amerykańskie (fakt faktem, tam rynek groomerski jest najbardziej rozwinięty) i poczytać opinie o furminatorach. Tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich psiomaniaków!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chyba wykupiliście wszystkie vivogi!!! :eviltong:
Wczoraj na allegro mi ktoś zwinął ostatni sprzed nosa ;)
Dziś próbowałam kupić w różnych sklepach internetowych - wszędzie wykupione!
Przed chwilą złapałam ostatnią sztukę w karusku :multi:, teraz czekam na przesyłkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...