Jump to content
Dogomania

Furminator


aaliw

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betty_labrador']:cool3: no ba. Mozesz polecic jakby co sklep na pulawskiej 54/56 :eviltong: U Bąbla.[/quote]

za pozno:evil_lol: polecilam juz "swojego" sprzedawce:evil_lol: chyba ze masz konkurencyjne ceny:eviltong: a Ty nie pracowalas w jakiejs hm Annie Zoo czy innym Kakadu? moze byc PW + cena:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']hehe jakie wyskubane psy :eviltong: ten psiorek duzy co byl u mnie w sklepie tez -jednego dnia przyszedl taki nastroszony podszerstkiem ktorego nie mozna wyczesac, nastepnego dnia caly juz gładziutki i lśniący :loveu: panie namowily do zakupu urządzonka kolejna osobe :cool3:[/quote]


mam nadzieję, ze i u mnie tak będzie po 2 dniach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']No i nie wiem! Zastanawiam się nad tym furminatorem....
Mam kwadratową głowę :diabloti:
To lepiej kupić orginał (już wyższej ceny to nie mogli dać :roll::diabloti:) czy vivoga?
:niewiem:

A jak się nie sprawdzi na uszatym?! :placz: Sierść ma i twardą i miękką i dużo podszerstka.
Kłaków co niemiara lata po mieszkaniu.
Do usr... śmierci mogę go sobie szczotkować grzebykami, szczotkami, rękawicą... :diabloti:[/quote]
Anetta, myślę że Vivog się sprawdzi, na warsztatach groomerskich był bardzo chwalony. :cool3:

Cena niewysoka, a działa cuda. Masa dogomaniaków i spanielomaniaków ma tego Vivoga i jak sama widzisz wszyscy są zachwyceni. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Anetta, myślę że Vivog się sprawdzi, na warsztatach groomerskich był bardzo chwalony. :cool3:

Cena niewysoka, a działa cuda. Masa dogomaniaków i spanielomaniaków ma tego Vivoga i jak sama widzisz wszyscy są zachwyceni. :p[/quote]


dokladnie Anetko, Vivog spelni swoja role na Twoich pieskach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']dalmatynczyka ;) super wylazila siersc-garsciami, taka krociutka. Wlascicielka nigdy nie mogla niczym tego wyczesac. Smialo kupuj dla doga :loveu:[/quote]
Kurde aż mi sie wierzyć nie chce :evil_lol:. A nie zostanie łysy pies ?
(bo kiedyś go potraktowałam takimi grabkami trixie..i miał łyse placki).
Pracujesz w tym zoo w wawie ? moze sobie podjade z koniem wyprobowac ? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Kurde aż mi sie wierzyć nie chce :evil_lol:. A nie zostanie łysy pies ?
(bo kiedyś go potraktowałam takimi grabkami trixie..i miał łyse placki).
Pracujesz w tym zoo w wawie ? moze sobie podjade z koniem wyprobowac ? :cool1:[/quote]


no wiem, ze uwierzyc trudno. Tzn ja na tym dalmatynie pokazalam tylko wlascicielce ze wyczesuje super martwy włos. Ale tez prawda ze nie mozna tego uzywac non stop. tylko raz w tygodniu. Jak to juz z Agnes ustaliłysmy na PW ;)

pracuje w zoologicznym na Pulawskiej. zapraszam z piesem :) tylko napisz mi jak bedziesz konkretniej jechala zebym wziela ze soba moj sprzet. Chyba ze do tego zcasu sprowadzimy juz nowe sztuki na zakup :)

dzisiejsza sesja groomerska przy uzyciu vivoga :D białe kot, czarne pies:eviltong:

[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6830/dscf5562.jpg[/IMG]

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7956/dscf5564.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Zamówiłem :diabloti: Mam nadzieje ,że z ONkowatą sierścią sobie poradzi;)[/quote]

jak najbardziej! moja wlasnie taka ma - gruby podszerstek i twarda okrywowa siersc - dzisiaj rano najpierw pozbylam sie podszerstka, pozniej okrywowej. I na tydzien z glowy czesanie - zyc nie umierac:lol:

[B]moon_light[/B] korzystaj jak dobra dogomaniaczka Ci radzi ;) albo przyjedz do nas :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ale żeście nagadali :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:

Agnes, a ten Twój jest inny :hmmmm: Na Karusku jest napisane że ma obrotowy grzebień. Czy przez ten grzebień lepiej się czesze czy coooo :cool3:


:evil_lol::evil_lol: Chyba na koniu :evil_lol:


Dokładnie, też to zauważyłam :evil_lol:

A z białaski Betty nic nie zostało :placz: I kto teraz będzie wisieć na ścianie? :placz::placz:
[URL]http://img90.imageshack.us/img90/7956/dscf5564.jpg[/URL]

Mówicie dziewczyny że Vivoga :hmmmm: Na razie robie obeznanie a potem będę szukać :p Zakupy w sieci to będzie ostateczność, wolałabym kupić w realu :cool1:

Betty, a gdzie Cię wywiało aż na Puławską :crazyeye: :cool3: Dalej już nie mogłaś? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

to z grzebieniem obrotowym jest glownie dla psow dlugowłosych i gęstopodszerstkowych, zeby nie wyrywalo z bólem włosów ;)

haha jeszcze jakies flaki z kici chodza :lol:

no na pulawskiej dawno siedze- nie jestes w temacie :eviltong: ale zapraszam zapraszam. Przy okazji kupisz na zywo vivoga :cool3: :eviltong: i chetnie pogadam^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...