Jump to content
Dogomania

Furminator


aaliw

Recommended Posts

[quote name='Hogat']Nie było na allegro jak chciałam kupować, bo w większosci sklepów skończyły się zapasy vivoga.
Teraz jest jedna aukcja
[URL="http://www.allegro.pl/item580298704_vivog_eliminator_przyrzad_do_usuwania_podszerstka.html"]VIVOG ELIMINATOR PRZYRZĄD DO USUWANIA PODSZERSTKA (580298704) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]

i to jest sklep do ktorego podawalam link wczesniej - u nich kupowalam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja kupowałam ze sklepu gdzie vivog z wysyłką pobraniową kosztował 45,50zł, więc z tego co widziałam to najtaniej. zaraz poszukam linka. do nich trzeba napisać na mail to wysyłają, bo to nie jest taki normalny sklep internetowy że automatycznie się kupuje ;-) ja miałam w domu po 3dniach:cool3:

EDIT [URL]http://www.sewing.pl/index.php?id=strzyzenie/vivog/02349[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']ja kupowałam ze sklepu gdzie vivog z wysyłką pobraniową kosztował 45,50zł, więc z tego co widziałam to najtaniej. zaraz poszukam linka. do nich trzeba napisać na mail to wysyłają, bo to nie jest taki normalny sklep internetowy że automatycznie się kupuje ;-) ja miałam w domu po 3dniach:cool3:

[url=http://www.sewing.pl/index.php?id=strzyzenie/vivog/02349]

Vivoga już nie mają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador'][B]cerber[/B] sorka, to ja zle zrozumialam ze cerber nie chodzi na agillity ;)
[/quote]

a spoko nic się nie stało. Nie no Cer jest w kwiecie wieku... jesteśmy na najlepszej drodze w tym sporcie ;) bawimy się pełną parą... i amm nadzieję, ze jeszcze kilka porządnych lat tak będzie :)

Ja Marta też kupowałam wraz z Anią na karusku.

Link to comment
Share on other sites

z tego co zrozumialam jest tak jakby kilka modeli tych furminatoriw tak ?
czym one sie roznia? oprocz ceny :razz:


widzilam za 50zl a widzialam za ponad 100 wiec ...
interesuje mnie ten najtanszy :evil_lol:
czy on tez tak dobrze dziala?
moja sucz akurat lnieje na wiosne..wszystko w siersci ..wlos ma jak bernenczyk(dluzszy falowany) nada sie?
a i czy to jakos nie sprawia bolu ? no bo skas te wlosy sie biora...

a tak pozatym to moja suzc boi sie strasznie czesania ,dlatego nie chce zeby to jej sprawialy jakis wiekszy dyskomfort niz normalna szczotka:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']z tego co zrozumialam jest tak jakby kilka modeli tych furminatoriw tak ?
czym one sie roznia? oprocz ceny :razz:[/quote]

podobno...niczym - na allegro mozna spotkac oryginalne (podobno) z USA za ok 100 zl
[IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/570334108.jpg[/IMG]
z tego co czytalam, dowiadywalam sie nie rozni on sie niczym od tych z Francji, ktore najczesciej sa kupowane - Vivog:
[IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/b_5750.jpg[/IMG]
Ale mozesz tez kupic tak ja mam, ktory dodatkowo ma grzebien do siersci dlugiej i podobno jest wiekszy od tego wyzej Vivog'a
[IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/b_5751.jpg[/IMG]
Z tego co wiem wszystkie dostepne na rynku (bo znajdzie sie jeszcze kilka) to jest wszstko to samo - kwestia producenta i ceny...ten srodkowy jest za 45 zl ten ostatani srednio 69

[quote name='gops']moja sucz akurat lnieje na wiosne..wszystko w siersci ..wlos ma jak bernenczyk(dluzszy falowany) nada sie?[/quote]

raczej tak, choc proponuje skontaktowac sie ze sklepem [url=http://www.sklep-zoo.pl]Tani Sklep ZOOlogiczny[/url] - nie chodzi o to, ze robie reklame, a o to ze szybko ostrzymasz odpowiedz na w.w postawione pytanie.


[quote name='gops']a i czy to jakos nie sprawia bolu ? no bo skas te wlosy sie biora...[/quote]

to co wyczesujesz jest martwe, wiec jesli chodzi o to - bolu nie sprawia. Natomiast ostrze jest dosc ostre i jak dlugo czeszesz to w koncu skora staje sie zaczerwieniona - ja tak mialam i po prostu przerwalam i wrocilam pozniej do czesania

[quote name='gops']a tak pozatym to moja suzc boi sie strasznie czesania ,dlatego nie chce zeby to jej sprawialy jakis wiekszy dyskomfort niz normalna szczotka:roll:[/quote]

jesli pies sie boi to chyba tylko z wlosia nie bedzie sprawialo bolu - ale taka szczotke to sobie mozemy pomachac...dla sportu;) A zeby cos wyczesac porzadnie - polecam furminator. Nie slyszalam o przypadku, ze psu to jakis bol sprawia - trzeba to robic delikatnie, nie codziennie i bedzie dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']A czy ktos uzywa tego furminatora Suzhou??

podobno ma troszke dluzsze ostrze od Vivoga?

Nie wiem ktore zamowic??[/quote]

najczesciej ludzie biora Vivoga - czytalam nie tylko na tym forum. Ja wolalam brac to co wiekszosc;) A w tym Suzhou nie pasuje mi kat 'wygiecia' raczki w stosunku do ostrza, alemoze to zludne zdjecie.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie o ten mi chodziło

Bo jak dzwoniłam do sklepu i pytalam sie o Vivoga to powiedziala pani ze ten lepszy bo ma dluzsze ostrze, ale wiadomo zachwalaja to co maja....

bo vivoga akurat nie maja narazie na stanie, ale u nich Vibog kosztował własnie 35zł, a ten 40zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ja juz sama nie wiem co wziasc dla haszczaka, teraz jak zaczeła gubic zimową siersc, to wszedzie tego pełno:angryy: :evil_lol:[/quote]

znam ten bol...jem obiad,siersc w jedzieniu
pije herbate,siersc
ubieram spodnie,w siersci
masakra...a na dodatek nie daje sie uczesac...

mam nadzieje ze furminatorem raz w tygodniu po 5 min poczeszemy i starczy ,bo nie wyobrazam sobie czesciej z moim przyglupem..

Link to comment
Share on other sites

u mnie ani raz w tygodniu ani 5 min nie starcza - a haszczaka nie mam. Poki co czesalam dwa razy w ciagu tygodnia jakies 15 minut i co zauwazylam - za drugim razem lecial juz tylko podszerstek, wiec siersc okrywowa poki co zosala wyczesana. Martwi mnie jednak to, ze jest mocno zaczerwieniona szyja po czesaniu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']u mnie ani raz w tygodniu ani 5 min nie starcza - a haszczaka nie mam. Poki co czesalam dwa razy w ciagu tygodnia jakies 15 minut i co zauwazylam - za drugim razem lecial juz tylko podszerstek, wiec siersc okrywowa poki co zosala wyczesana. Martwi mnie jednak to, ze jest mocno zaczerwieniona szyja po czesaniu:shake:[/quote]

Twoj psiak ma krotka siersc prawda? i moze dlatego to widac ,moja ma dluzsza i bardzo gesta i pewnie nawet nie bede widziec czy ma zaczerwieniona czy nie , a na szyi jest delikatna skora (tak mi sie wydaje)

w kazdym razie ciesze sie ze wkoncu w cos zainwestowalam i raczej z pozytkiem :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Twoj psiak ma krotka siersc prawda? i moze dlatego to widac ,moja ma dluzsza i bardzo gesta i pewnie nawet nie bede widziec czy ma zaczerwieniona czy nie , a na szyi jest delikatna skora (tak mi sie wydaje) [/quote]

krotka tak samo jak mozna powiedziec, ze husky ma krotka;) wydaje sie, ze krotka, ale jest bardzo gesty podszerstek - w zimie na tyle, ze skora nie byla dobrze widoczna jak odgarnialam siersc. Ta siersc jest podobna do owczarkowych - bo mowiac ogarowych nie kazdy bedzie wiedzial o co chodzi;)

[quote name='gops']w kazdym razie ciesze sie ze wkoncu w cos zainwestowalam i raczej z pozytkiem :multi:[/quote]

to napewno;) daj znac jak dojdzie i wyprobujesz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...