Jump to content
Dogomania

Forumowa Zuzia z "gruzowiskiem" w brzuchu prosi o pomoc...


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='farmerka63']Bogusiaaa :) Stęskniłam się :)[/QUOTE]
Ja również :smile: Miło,że jesteś :smile:
I dobra nowinka dla Zuzi.Od mojej znajomej,starszej Pani, 10e na operację :smile: Tak więc,o 45zł więcej :multi:
Aga,pisz rozliczenie i z nickami,bo zawsze tak było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']Anula mi doniosła co tu się dzzieje

poproszę o nr konta

Agucha cięzko, ale głowa do góry[/QUOTE]
Dziękuję! :loveu:

[quote name='Bogusik']Ja również :smile: Miło,że jesteś :smile:
I dobra nowinka dla Zuzi.Od mojej znajomej,starszej Pani, 10e na operację :smile: Tak więc,o 45zł więcej :multi:
Aga,pisz rozliczenie i z nickami,bo zawsze tak było...[/QUOTE]
Dziękuję Tobie i podziękuj proszę Pani od Nas!
U mnie na wątkach zawsze rozliczeń pilnuję, ale nie wiem jak to się je na wątku poza bezdomniakami...
Zrobię jak podpowiadasz :)

[quote name='b-b']I mi proszę podajcie dane do wpłaty.[/QUOTE]
Dziękuję zaraz wysyłam! :loveu:

[quote name='mdk8']ja też jestem i poproszę nr. konta.[/QUOTE]
Witam i serdecznie dziękuję za pomoc :)

[quote name='Bgra']Agnieszko dziękuję za pomoc![/QUOTE]
A za co Ty mi Bożenko dziękujesz? :crazyeye:

[quote name='bea100']Jestem Anula, nie mogę odmówić, poproszę nr konta to choć grosikiem wesprę...[/QUOTE]
Wielkie dzięki! :loveu:
Miałyśmy się spotkać na kolejnym bazarku książkowym a nie w takich okolicznościach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']W ostatnich privach wcięło mi się niepotrzebne zdanie:

[I]Nie wiem czy to o takie dane z banku chodzi? Nigdy nie używałam :)[/I]

Chodziło mi o IBAN i BIC... bo to właśnie tych danych nigdy nie używałam :)[/QUOTE]
Takie dane jak IBAN i BIC są potrzebne do przelewów z zagranicy krajów EU,więc zawsze się może przydać :smile:Tym razem ode mnie przelew będzie z Polski...:smile:

Link to comment
Share on other sites

To i ja się dorzucę, 5 dyszek.Proszę o nr konta.
Wyrażę tylko zdziwienie ,że wet nie był czujny i nie zalecił kontrolnego USG co 3 miesiące.
A jak wyglądają badania krwi u suni?Chodzi mi o mocznik, kreatyninę i fosforany. Jak jest ciężka niewydolność nerek , to szkoda męczyć sunię operacją.

Link to comment
Share on other sites

idę wyszperać buciki nielakierowane, trapery nówki nieśmigane. myślę, że za ok. 150 zł może więcej? sprawdzę markę i zorientuję się jak stoją na rynku.

Edit.
są tego typu model Badura speed 4004 z 2008
[URL]http://badura.pl/products,trekking,13107,4227-074[/URL]

Edited by docha
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Takie dane jak IBAN i BIC są potrzebne do przelewów z zagranicy krajów EU,więc zawsze się może przydać :smile:Tym razem ode mnie przelew będzie z Polski...:smile:[/QUOTE]
Komuś wysyłałam te dane, ale nie wykasowałam z priva i poszło dalej :D

[quote name='docha']napisałam do Viris. Oby tylko odpowiedziała.[/QUOTE]
Viris ostatnio nie bywa na dogo z tego co wiem... ale może się odezwie.

[quote name='Poker']To i ja się dorzucę, 5 dyszek.Proszę o nr konta.
Wyrażę tylko zdziwienie ,że wet nie był czujny i nie zalecił kontrolnego USG co 3 miesiące.
A jak wyglądają badania krwi u suni?Chodzi mi o mocznik, kreatyninę i fosforany. Jak jest ciężka niewydolność nerek , to szkoda męczyć sunię operacją.[/QUOTE]
Miała robione USG jakoś rok po poprzednim zabiegu, niedługo po odstawieniu trovetu - nic nie wykazało. Zuza ani razu nie miała nawet zapalenia pęcherza... aż do teraz :(
Teraz to na pewno sami będziemy o to zabiegać... a przede wszystkim - zmieniliśmy weta!

Krew nie wyszła źle, nie ma niewydolności nerek na szczęście, dlatego decydujemy się na operację... Przed samym zabiegiem będzie miała dodatkowy komplet badań szczegółowych.

Teraz nie mam pod ręką tych wyników, później postaram się wkleić albo spisać.

[quote name='Marycha35']I ja poproszę nr konta, gleba finansowa u mnie, ale posępię;):) Będzie dobrze tu!!!!:)[/QUOTE]
maryś, bardzo dziękuję że jesteś! :loveu:

[quote name='Maryna']Przyszłam na zaproszenie.Bardzo mi przykro,nie mam grosza,dopiero zapłaciłam za sterylizację dwóch kotek "stołówkowych"[/QUOTE]
Ważne, że jesteś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha'](...)
Viris ostatnio nie bywa na dogo z tego co wiem... ale może się odezwie. [/QUOTE]

to do kogo się zwrócić?? Napisałam do [B]Viris[/B] bo patronuje bazarkom i regulaminowi.
[B]Maupa[/B], chyba też nie wchodzi od miesiąca na dogo, ponoć nie ma dostępu do neta. Rozpoczęła swój bazarek i i po długim terminie nie zamyka go;)
[B]Czarodziejka[/B] po pamiętnym wydarzeniu, nie wiem czy jeszcze działa jako moderator.
[B]Szmanka[/B]? no cóż spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Też proszę o numer konta .[/QUOTE]
Bardzo dziękuję! :Rose:

[quote name='docha']to do kogo się zwrócić?? Napisałam do [B]Viris[/B] bo patronuje bazarkom i regulaminowi.
[B]Maupa[/B], chyba też nie wchodzi od miesiąca na dogo, ponoć nie ma dostępu do neta. Rozpoczęła swój bazarek i i po długim terminie nie zamyka go;)
[B]Czarodziejka[/B] po pamiętnym wydarzeniu, nie wiem czy jeszcze działa jako moderator.
[B]Szmanka[/B]? no cóż spróbuję.[/QUOTE]
Poczekajmy na Viris, może się zjawi :)

[quote name='teresaa118']Pomoc w drodze dla slodkiej babci. Na widok starych, bezradnych zwierzat "wymiekam". One sa szczegolnie od nas uzaleznione. Glaski dla malizny[/QUOTE]
Teresko, na prawdę jestem ogromnie wdzięczna Wszystkim Dobrym Duszom jakie są z nami!
Bez Was nie dalibyśmy rady... to pewne :(

.. a Zuzia ma szansę jeszcze pożyć!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...