Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

Wiecie, Odpuszczenie tylko dlatego że ktoś się zafiksował i nie potrafi myśleć logicznie nie powinno być powodem dla zmiany planów i olania psiaków, które potrzebują pomocy. 

Akcja pomocy psom na dogo pada. Taka prawda. Ludzie mają dość pomówień i lania pomyj. Osobiście myślę, że to bardzo korzystne. Powstanie nowe miejsce, gdzie można się będzie organizować, bo jest na to zapotrzebowanie. Może dla odmiany z moderacją :)

Rozważałam objęcie wsparciem Grafiego, nawet już wysłałam do cioci maila z prośbą o przynajmniej tymczasowe przełożenie deklaracji. 

 

Ok, zatem  ja się piszę. Na ile się da - wspomóżmy Grafiego. Z jednym zastrzeżeniem: Jeśli Chani wróci z adopcji... to u mnie będzie miała pierwszeństwo. Jakby nie było, to ją a nie Grafiego ratowałysmy z Olkusza. I czuję się w jakimś stopniu za nią odpowiedzialna. 

A jak się Grafiś wyadoptuje, to pomyślimy co dalej. 

 

Elik, musze pilnie z Tobą porozmawiać w jeszcze innej sprawie. Napiszę maila, sprawdź skrzynkę. 

Link to comment
Share on other sites

Ale cudne wieści:):)

Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, żeby to był ten dom.

Bardzo bardzo mocno.

Dziewczyny, wiem, że czujecie się rozgoryczone, ale efekty i fakty są ważne.

A fakty są takie, że kolejne bidy socjalizują się i znajdują domy i tego się trzymajcie.

Link to comment
Share on other sites

Ale cudne wieści:) :)

Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, żeby to był ten dom.

Bardzo bardzo mocno.

Dziewczyny, wiem, że czujecie się rozgoryczone, ale efekty i fakty są ważne.

A fakty są takie, że kolejne bidy socjalizują się i znajdują domy i tego się trzymajcie.

Dzięki Myszeczko :)

Jeśli chodzi o rozgoryczenie, to ja go nie czuję. Gdyby to były osoby, z których zdaniem się liczę, które szanuję, to byłoby mi faktycznie przykro. Ale te osoby są daleko poza kręgiem osób, które szanuję.

 

 

...

Elik, musze pilnie z Tobą porozmawiać w jeszcze innej sprawie. Napiszę maila, sprawdź skrzynkę. 

Odpisałam :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy mamy nowe wieści o Chani? Chodzi mi o to czy dziewczyna nie sprawia kłopotów, czy wszystko w porządku?

Nie, żebym w nia nie wierzyła, ale wiemy, że wcześniej różnie to bywało. 

Ja nie mam żadnych wieści z DS Chani. Może betkak ?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam żadnych wieści z DS Chani. Może betkak ?

 

Pisałam, że nie mam, ale mogę jutro zadzwonić, tylko nie wiem, czy odnajdę ten nr w dzwoniących.

Może betkak mi poda, albo sama zadzwoni.

Ostatnio rozmawiałam z panią adoptującą w dniu adopcji i było ok.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam na konto Chani 5,01 zł i uregulowałam należność za hotel za okres 1-24.04.205 r.

 

hotel%252520Chani2.jpg

 

Pozostaje do uregulowania kwota 50,00 zł - należność za benzynę na trasie hotel - DS w Krakowie - hotel.

Betkak zawiozła Chani do DS.

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu rozmawiałam z panią Chani. Chani po raz kolejny zmieniono imię i teraz wabi się Sigma.

Sigma najbardziej jest zakochana w synu państwa. Gdy jest w domu, towarzyszy mu wszędzie. Gdy go nie ma, Sigma trzyma się blisko pani. Pana nadal się boi, a zwłaszcza jego niskiego głosu.

Nadal jest problem z siusianiem. Sunia załatwia się w domu, ewentualnie na ogródku. Ze spacerów bardzo chętnie wraca do domu. Nie zdarzyło się, żeby miała ochotę przeskoczyć przez płot. Na szczęście :)

Państwo są w suni zakochani i wybaczają jej wybryki, ale pani powiedziała, że powoli suni kończy się taryfa ulgowa i będą bardziej wymagający.

Myślę, że Sigma jest szczęśliwa :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wiadomości, Elik. 

 

Taryfa ulgowa jest w ogóle niepotrzebna. 

Dobrze, by zaczęłi z nią ćwiczyc. SIkania poza terenem domu da się oduczyć, u Beaty SIgma spędzała mnóstwo czasu w ogrosdzie (tam tez sikała) więc nie ma się co dziwić. Byle trochę konsekwencji i będzie dobrze. 

Jak rozumiem demolki nie ma?

 

To super i oby tak dalej. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...