Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

[quote name='elik']Szczeniaczki wzbogaciły się o 10,00 zł

5,00 zł zozola77
5,00 zł milagros19853201[TABLE="width: 138"]
[TR]
[TD="class: xl66, width: 138"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3]Bardzo dziękujemy

:Rose::Rose:[/SIZE][/COLOR]


[/CENTER]

Masz jakiś pomysł na pomoc dla tych psiaków ?[/QUOTE]Dla Onki z naroślą pomoc jest organizowana, mam nadzieję, ze się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Nie, nie, chodziło mi o "zerknięcie" na nią, jej zachowanie, oczywiście, jeśli się będzie dało....
Tak z dnia na dzień to się nic nie załatwi...[/QUOTE]
Dzisiaj już zbyt późno, jutro skontaktuję się z Angeliką. Może uda się Jej coś zaobserwować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dzisiaj już zbyt późno, jutro skontaktuję się z Angeliką. Może uda się Jej coś zaobserwować.[/QUOTE]Będę wdzięczna, wiem, ze tam cięzko o informacje, ale cokolwiek; może się uda- choćby jak reaguje na zbliżającego się człowieka...Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Jak tam nasze kochane urwisy?

Dzisiaj koniec bazarku dla nich i Huzara. Podrzućcie chociaż a najlepiej kupcie jeszcze coś :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251637-DZI%C5%9A-KONIEC***Kawiarka*Nowe-%C5%BBakiety*szklane-kule*-Huzara-i-szczyle*30-03-2014-g-21-00?p=22017347#post22017347[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jak teraz wiosną nie znajdzie domu, to później przez wakacje będzie ciężko :(

ONka z naroślą z Ol. już bezpieczna :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252059-Kolejna-owczarka-w-mordowni-naro%C5%9Bl-na-pyszczku-POMOCY-zbieramy-dekl-na-hotel-i-weta[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Jak teraz wiosną nie znajdzie domu, to później przez wakacje będzie ciężko :(...[/QUOTE]
Niestety. Latem adopcje słabo idą.


[quote name='ania68']...ONka z naroślą z Ol. już bezpieczna :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252059-Kolejna-owczarka-w-mordowni-narośl-na-pyszczku-POMOCY-zbieramy-dekl-na-hotel-i-weta[/URL][/QUOTE]
Już wczoraj dostałam taka informacje przez telefon i bardzi mnie ona ucieszyła :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Podobnie, jak i o Huzara, zero, totalne zero zainteresowania :([/QUOTE]

Że też nikt nie dzwoni...
[quote name='ania68']Jak teraz wiosną nie znajdzie domu, to później przez wakacje będzie ciężko :(

ONka z naroślą z Ol. już bezpieczna :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252059-Kolejna-owczarka-w-mordowni-narośl-na-pyszczku-POMOCY-zbieramy-dekl-na-hotel-i-weta[/URL][/QUOTE]

Dobrze, że sunia juz bezpieczna. Ufff

Link to comment
Share on other sites

wychodzę z nimi z nimi 3 x dziennie, na popołudniowym lub wieczornym spacerze zależy od pogody, biegają luzem dłużej. W pokoju gdzie śpią załatwiają się na szmatkę, póki co sa na etapie gryzienia wszystkiego;-)[quote name='elik']Czy one załatwiają się w domu, czy już uczysz je czystości ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']wychodzę z nimi z nimi 3 x dziennie, na popołudniowym lub wieczornym spacerze zależy od pogody, biegają luzem dłużej. W pokoju gdzie śpią załatwiają się na szmatkę, póki co sa na etapie gryzienia wszystkiego;-)[/QUOTE]

One są po szczepieniu, czy coś zmyślam. Jeśli tak to czy wet nie zalecił kwarantanny ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']tak są po wirusówce. nic nie wspominał, wiesz szczepił 5 psiaków do tego 3 oglądał a powinny mieć kwarantanne?[/QUOTE]
Nie rozumien co masz na myśli: [I]szczepił 5 psiaków [B]do tego 3 oglądał[/B][/I]
To przed szczepieniem pozostałych 2 nie oglądał ? Powinien każdego dokładnie oglądnąć, zmierzyć temperaturę. Szczepić można tylko zdrowego psiaka, tak samo z resztą, jak i ludzi.

Po szczepieniu na wirusówki powinna być kwarantanna, bo szczepienie bardzo osłabia organizm i łatwo mogą złapać jakiegoś bakcyla. Kurcze co o tym sadzicie ?

Link to comment
Share on other sites

przed szczepieniem oglądał te nasze, mówiąc 3 mam na myśli 3 nowe pieski z kętrzyna, które dzień wcześniej przyjechały. Wszyskie szczepione psiaki zostały oglądnięte. chodziło mi o to, że w tym dniu zajął się 8 psami i mógł zapomnieć[quote name='elik']Nie rozumien co masz na myśli: [I]szczepił 5 psiaków [B]do tego 3 oglądał[/B][/I]
To przed szczepieniem pozostałych 2 nie oglądał ? Powinien każdego dokładnie oglądnąć, zmierzyć temperaturę. Szczepić można tylko zdrowego psiaka, tak samo z resztą, jak i ludzi.

Po szczepieniu na wirusówki powinna być kwarantanna, bo szczepienie bardzo osłabia organizm i łatwo mogą złapać jakiegoś bakcyla. Kurcze co o tym sadzicie ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Szczeniaczki wzbogaciły się o 10,00 zł

5,00 zł zozola77

[/QUOTE]

cioteczko, czy aby na pewno na przelewie ode mnie widzisz 5 zł??? bo ja myślałam ze wysłałam 15 zeta - 5 stała i 10 jednorazowa...taki miałam zamiar, ale teraz sama juz nie wiem, idę sprawdzić

też mam taka wiedze ze po szczepieniu szczeniaków trzeba uważać i najlepiej zeby nie wychodziły na zewnątrz zwłaszcza przy takiej pogodzie + brak kontaktu z innymi psami ...tylko nie wiem przez ile czasu ...7-10 dni???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']przed szczepieniem oglądał te nasze, mówiąc 3 mam na myśli 3 nowe pieski z kętrzyna, które dzień wcześniej przyjechały...[/QUOTE]
To masz nowe psiaki ?

[quote name='betkak']...w tym dniu zajął się 8 psami i mógł zapomnieć[/QUOTE]
Weterynarzopwi nie wolno zapominac o takich sprawach, jak bezpieczeństwo oddanych pod jego opieke zwierząt. Zadzwoń i zapytaj go o ta kwarantanne. O ile dobrze pamiętam to trwa miesiąc.


[quote name='gluchypies']elik skrzynka pełna :) chciałam pw wysłać.[/QUOTE]
To już ???Zaraz zrobię porządek ;)


[quote name='zozola77']cioteczko, czy aby na pewno na przelewie ode mnie widzisz 5 zł??? bo ja myślałam ze wysłałam 15 zeta - 5 stała i 10 jednorazowa...taki miałam zamiar, ale teraz sama juz nie wiem, idę sprawdzić...[/QUOTE]
Sprawdź proszę, ja tez to zrobię. Z góry przepraszam, jeśli się pomyliłam.

Edit

Masz rację 27.03. wpłynęło od Ciebie 15 zł. Bardzo dziękuję za sprawdzanie. Przepraszam, już poprawiam.

[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=4]Bardzo proszę sprawdzajcie zapisy postu rozliczeniowego pod kątem swoich wpłat
i raportujcie zauważone błędy. [/SIZE]
[/COLOR][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][SIZE=4]Pomyłki niestety są możliwe[/SIZE][/SIZE] :oops:
[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

tak Elu mówiłam Ci że z Kętrzyna przyjeżdżają na boksy do budynku. Dzwoniłam do weterynarza, powiedział, że należy seperować je od innych psów( cały czas mają swoj pokój), krótki spacer raz dziennie jak jest sucho może być, najlepiej na osobnym ogrodku. To nauke sikania mósimy odpuścić puki co

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']
Po szczepieniu na wirusówki powinna być kwarantanna, bo szczepienie bardzo osłabia organizm i łatwo mogą złapać jakiegoś bakcyla. Kurcze co o tym sadzicie ?[/QUOTE]

Ja sadze ze masz rację. Bo powinno być tak jak mówisz.
Mój Nero byl szczeniakiem 10 lat temu ale np kotka nie ma roku jeszcze - przed szczepieniami i przez jakis czas PO - nie mogla nawet na parapet wyjsc, bo tak jak mówisz szczepienia bardzo osłabiają organizm. Nie moglam też pójść do kogoś kto ma niezaszczepionego kota... Z szczeniaczkami jest tak samo.
A tak poza tym.. szczeniaki powinny wychodzic na spacerki dużo dużo wiecej niz 3 razy na dzień... nie chodzi tu tylko o to, ze zalatwiaja sie czesciej niz dorosle psy , ale o nauke rowniez. Musza sie polapac,ze na dworze sie zalatwia. Pisalam o częstszym wychodzeniu oczywiscie po kwarantannie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...