Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

(Nie) dzięki Madzia :)

 

Tyśka- no właśnie, plan był taki żeby go wziąć, bo chciałam pogadać z panią Agatą z Kudłaty Art ;) Ale... Muszę zobaczyć czy zaliczę egzamin w niedzielę, bo jak nie to o 14:30 mam termin kolejny i wtedy psa nie wezmę. A druga sprawa- boję się, że ochroniarz nie wpuści mnie jednak z psem i będzie klops co zrobić :/

 

Ale ...

Jeśli zdam, to zaryzykuję i psa wezmę (i koleżankę w razie czego), aczkolwiek nie wiem czy nie będzie to Kaja- chcę trochę poprawić nasze relacje, bo się troszku przez moje egzaminy i obronę popsuły ;)

 

No ale jeszcze zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, marta1624 napisał:

No godzinka biegania z pańcią i pieseł zadowolony :) 

 

I 31.01 miałam jechać na wystawę ( i jadę), pisałam do biura czy mogę zabrać psa (Puffka)- i dzisiaj wreszcie otrzymałam wiadomość że oficjalnie nie, ale jakbym była po 14 to mnie wpuszczą :) 

Hej

A myślałam,że zobaczymy się w Bukownie :(

Choć jak będzie zimno to my się nie wybierzemy ale liczę,że się uda

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

 

A jest do kitu :( Nadal jestem chora, psy niewybiegane, na egzamin pojechałam z 38 stopniami gorączki i na lekach i be sensu- na 186osób zaliczyło 6, części nawet nie dopuścił (bo mu się nie podobały osoby jak stwierdził), ja byłam z tych co wpuścił i udupił :/ Skończyło się to wszystko wizytą u dziekana, napisaniem grupowej skargi, przez co 31.01 jadę na egzam powtórkowy z innym wykładowcą, bo ten ma zakaz póki co uczenia (kilka osób nagrało jego działania, że mimo dobrej odpowiedzi oblewał, plus wprowadził 2 obce osoby na egzamin które też egzaminowały a nie mogły nawet być, plus ich podśmiewajki). Więc super :/

Link to comment
Share on other sites

Ale za to dzisiaj kładliśmy kamień na ścianę w salonie (początek dopiero, więc słaby efekt ;)), w środę znowu coś dorobimy, moja praca inżynierska została przyjęta (uff), więc na sobotę mam wydrukować strony tytułowe do podpisu promotorce, załatwiłam sobie praktyki na już, i mimo choroby jutro jedziemy na spacer w towarzystwie :) Oby tylko zaliczyć jeszcze 3 egzaminy, 2 mam 30.01 i jeden (ten!) 31.01, potem oddać jedną pracę i jestem gotowa na obronę (prawie, ciucha nie mam :D)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...