Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Madzia na teraz odpuściłam ;) Było zbyt gorąco na zwiększony ruch, dopiero dzisiaj pogoda do życia... Porcje ma mniejsze to fakt, ale jako tako nic poza tym obecnie :)

Za to zauważyłam że ona bardziej puchata i nie widać jej szerokości, dopiero jak mokra to jako tako widać :) Więc chyba bardzo źle z jej tuszą nie jest (ważona ostatnio w domu miała 32kg :))

 

Dzięki Aguś :)

 

Mam fotki samych rzeczy:

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie mogę doczekać kanara , jest krótkowłosy wiec pieknie sie beda na nim obróżki prezentować bo na tych moich kłaczolach to mało co widac ;)

o matko, teraz masz parcie na kanara?

 

szalona jesteś z tymi szelkami :lol:

Link to comment
Share on other sites

o matko, teraz masz parcie na kanara?
 
szalona jesteś z tymi szelkami :lol:

Cii :lol: Jedne z promocji z okazji dnia dziecka domówiłam :p Ale w sumie teraz mam te, pomarańczowe z DS, julki i 2 pary hurtty. Wystarczy :D


I to jeszcze szele na moją odpowiedzialność :lol: Wszyscy się dziwili że takiej długości pasek z przodu :D
Link to comment
Share on other sites

No tylko :p Porównując do niej :D

Jakieś szelki z kudłatego mu wezmę na pewno, a co :lol:

Ale fakt że faworyzuję Kajkę, z nią wybywam na jakieś 3h dziennie, z nią najwięcej piłeczkuję, jej kupuję, z nią jeżdżę na spotkania. Pewnie przez to że jest typowo moja a młody wspólny, no i przez to że młody jest konfliktowy bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...