Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

O! Zakupy udane widzę :) Niebieskie sówki śliczne! Ale w tych drugich szelkach moje ostatnio ulubione połączenie kolorków- niebieski z zielonym :) bardzo fajne! Obiecałam sobie przystopować z obrożami, ale kusi ten Kudłaty swoimi hafcikami...na dodatek nie mamy żadnej obroży z podszyciem softshell...no wstyd po prostu, trzeba to nadrobić ;)

Jesteś zadowolona z łańcuszka w obroży? Pewny (mocny) jest?

Link to comment
Share on other sites

a mi zawsze ludzie próbowali wmówić że jamniki są leniwe

  
Mój nie :lol: jest dużo żywotniejszy od Kajki :D

O! Zakupy udane widzę :) Niebieskie sówki śliczne! Ale w tych drugich szelkach moje ostatnio ulubione połączenie kolorków- niebieski z zielonym :) bardzo fajne! Obiecałam sobie przystopować z obrożami, ale kusi ten Kudłaty swoimi hafcikami...na dodatek nie mamy żadnej obroży z podszyciem softshell...no wstyd po prostu, trzeba to nadrobić ;)
Jesteś zadowolona z łańcuszka w obroży? Pewny (mocny) jest?

Udane :) Dzięki :)
Softshell jest super, też moje pierwsze rzeczy z nim :)
Z obroży- dzisiaj przetestuję w cięższych warunkach. Łańcuszek jest krótki (mógłby byč troszkę dłuższy) i niezbyt masywny (zupełnie inny niż w obrożach z Dogstyle)- ale tu akurat prosiłam o delikatniejszy- mimo to wydaje sié mocny. Zrobię zdjęcia samej obroży.
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Nie znam leniwego jajnika :p

 

Zdaj relacji po testach obroży jak się sprawuje.

No wiem, że mam fajne, ale jednak do wody, w której można pływać mam 15km :p

Link to comment
Share on other sites

O chyba przejdę się do Biedrony :D

Tyśka po 1 spacerze- na razie super :) Z haftem nic się nie stało, trochę brudny tylko. Przeciorana była po polach, chaszczach, błocie. Jeszcze tylko test wodny przed nami :)

Angina no myślę no :lol: Na razie myślę jak tu się dostać na dogtrekking do Miechowa bo nikt nie jedzie :/

Link to comment
Share on other sites

A kiedy to? No ja mimo każdych chęci nie dam rady na dt jechać :(

 
W niedzielę ;) Miałam jechać że znajomym i teraz ni stąd ni zowąd zrezygnował :(
Wiem że masz tak a nie inaczej że zdrowiem
 

U mnie haft trzyma się super ;) obroża codziennego użytku :D juz trochę brudna to fakt xd

 
O to pociesza że przeżyje dłużej :)
 

jedno co mnie wkurza to fakt że biedronka prowadzi odzież a nie ma przymierzalni ....

No to fakt. Na szczęście ja mam albo S albo M, z reguły trafiam :)
Link to comment
Share on other sites

Ja własnie nie wiem ale wydaje mi się że skoro kosztują tylko 15 zł to jakaś przecena musi być .... byłam pozniej w biedronce koło mnie i ich nie było , więc jutro pojde do tej w której kupiłam a to ta biedronka która ma wszystkie rzeczy jakie nie zeszły w innych biedronkach poprzeceniane ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...