Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

[quote name='marta1624']Ja mam ten komfort że nie mam kotów :D Ale fretki nie chcę, tylko chomika ;)[/QUOTE]

ale chomik to takie mało fajne zwierzątko , żyje sobie w akwarium i noc nie robi , tak jak mój brat miał gekona , tego zwierza w ogóle nie czaiłam , w dzień spało więc go nie było widąc a w nocy jak sie spało to wyłaził :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ale chomik to takie mało fajne zwierzątko , żyje sobie w akwarium i noc nie robi , tak jak mój brat miał gekona , tego zwierza w ogóle nie czaiłam , w dzień spało więc go nie było widąc a w nocy jak sie spało to wyłaził :lol:[/QUOTE]
Moja mieszkała w klatce i łaziłam z nią po dworze na placu, siedziała na ramieniu :D A wieczorem puszczałam na wybiegi, ale to Lucka z pokoju trzeba było wywalić ;)

Za to mój tata chciał zawsze szynszyle :)

Link to comment
Share on other sites

To tak wchodząc w rozmowę (:D) wróciłam ze spacerku ;) Było super, psy pobiegały, lepiej niż ostatnio ;) Pod koniec spacerku doszedł szczylek onka Aleks i pani z PONem Uniką, ale psiaki polubiły się wszystkie razem i był spokój ;) Niestety, doleciał psiak a'la bokser, który chciał skakać po psach, moja zaplątała się w smycz, ten na nią, a ona w pisk :roll: A ja się nadziałam na kolce tego psiaka, ale pani miła, pospacerowała dalej z nami (tylko jej na smyczy) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624'][B]To tak wchodząc w rozmowę[/B] (:D) wróciłam ze spacerku ;) Było super, psy pobiegały, lepiej niż ostatnio ;) Pod koniec spacerku doszedł szczylek onka Aleks i pani z PONem Uniką, ale psiaki polubiły się wszystkie razem i był spokój ;) Niestety, doleciał psiak a'la bokser, który chciał skakać po psach, moja zaplątała się w smycz, ten na nią, a ona w pisk :roll: A ja się nadziałam na kolce tego psiaka, ale pani miła, pospacerowała dalej z nami (tylko jej na smyczy) ;)[/QUOTE]

Kto Ci pozwolił zmienić temat? :mad::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Kto Ci pozwolił zmienić temat? :mad::eviltong:[/QUOTE]
Sama sobie pozwoliłam :eviltong:

No przygody mam, ale przynajmniej miła pani, przeprosiła ;) I było dużo lepiej taki spacer luźny ;) Szczylek onka najlepszy- co chwilę podgryzał Kaję :D Aż kłaków trochę straciła :D

PS. Aga tobie to chyba wszystkie zwierzaki śmierdzą :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Niby blisko ale bardzo daleko :lol:[/QUOTE]
Przesadzasz :eviltong:

A tak w ogóle to babcia wyjechała, ale Majka została u siebie- tata szedł do pracy na noc, więc ją nakarmił, a my z mamą na blokach, to z nią nie dalibyśmy rady ;) Jutro rano ją weźmiemy na dzień ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...