Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Moja na dławiku szła, więc musiała być opanowana :diabloti:

Ale Deizi chodzi na szelkach, pies robi co chce, rzuca się na psy, ciągnie, a nawet klaps to zdaniem właścicielki "znęcanie się nad psem", a co dopiero kolce ;)

Edited by marta1624
Link to comment
Share on other sites

No spacer był tylko smyczowy niestety :( Mojej wystarczy korekta, potem będzie omijać danego psa, olewać go ;) Ale na każde zbliżenie tamta wylatywała z warkotem, a to tylko do pewnego stopnia jest akceptowalne :roll:
A właścicielka..... Młoda dziewczyna, która wychowuje psa bezstresowo. Nawet krzyknąć nie można, szarpnąć :shake: Dejzi gryzie ją po rękach, a ona prosi (!) żeby przestała (co pies zlewa totalnie), a potem zaczyna płakać że nie może rady dać. Ale pokazanie, żeby była stanowcza, to jej zdaniem znęcanie się :shake:

Chomik będzie na 100%, tylko muszę rodziców ugłaskać :D Chociaż tatę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Hejka ;) Angi ty się jeszcze wahać będziesz z rok :D

Aga jeszcze w całości niestety. Ale dam radę :D[/QUOTE]

Może postaw ich przed faktem dokonanym , ale tak delikatnie co by Twoja mama zawału nie dostała bo jak się boi gryzoni to lepiej nie ryzykować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Może postaw ich przed faktem dokonanym , ale tak delikatnie co by Twoja mama zawału nie dostała bo jak się boi gryzoni to lepiej nie ryzykować ;)[/QUOTE]
Ostatnio tak zrobiłam :D Na razie spróbuję "po dobroci", ale jak nie wypali to pewnie tak zrobię ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='marta1624']Moja na dławiku szła, więc musiała być opanowana :diabloti:

Ale Deizi chodzi na szelkach, pies robi co chce, rzuca się na psy, ciągnie, a nawet klaps to zdaniem właścicielki "znęcanie się nad psem", a co dopiero kolce ;)[/QUOTE]

to mnie by chyba do TOZu podała:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Tylko wiesz tak delikatnie okaż tą dobroć :lol:[/QUOTE]
Spróbuje :D :eviltong:

Jako że wczorajszy spacer był tylko spacerem, dzisiaj umówiłam się z ciężarówką i kol z Aro ;) Wolę mniejsze grono, bo wtedy psiska chodzą luzem, bez przeszkód ;) Tylko że.... Chyba będzie burza :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...