Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Hej

Super zdjęcia ! Kusisz tą Pogorią (chyba to ona ? ;) ) I fajnie,że masz taką bandę do spacerów.Mi tego strasznie brakuje tzn takiego obycia bo Er niby na zawodach też z bandą psów ale on własnie nie potrafi wtedy normalnie iść tylko włącza się tryb "parowóz" :(

I jakie fajne zdj.Lucka chyba o nie widziałam tak z bliska ;) Psy chyba całkiem Ci się już zgrały-przynajmniej na spacerach.A jak Puffek w domu,zeszło mu trochę "pary"?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :)

Ala niewygodnie :p A tak serio to najwygodniej się norwegi zakłada, właśnie na darmowej wysyłce je biorę na próbę (bo np jamnik i norwegi to średnio mi się prowadzi)

A smycz- tak, nawet 2. A jak się odkuję to kupię dla trzeciego :D

Erykowa- tak to Pogoria ;) Miejsce spacerowe z owsikami :) A to grupowe zdjęcie jest z Góry Zborów :)
Psy zgrały się już kompletnie, jeden za drugim patrzy :) A Puff znacznie spokojniejszy w domu, choć nie powiem bo trochę krzyków zebrał ;)

Magda tak rzadko daję że jak już weszłam to wszystko co miałam oddałam :) A spacery grupowe i mnie wciągnęły :)

Link to comment
Share on other sites

Angi-ty w końcu przyjedź bliżej! :p Masz powód :D

Ola- A jak duże okolice się liczą? Bo Pogoria to często :) Ale jakbyśmy się umówiły to dojadę i dalej :) W Parku nie byłam baaaardzo długo, odstrasza mnie podróż najpierw pociągiem, potem tramwajem :( No ale się mogę "poświęcić" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...