Jump to content
Dogomania

charcica tiga unikneła śmierci i schroniska! już na zawsze w NOWYM B.DOBRYM DOMKU!


Ambra

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz po wizycie, Tigusia miała kiedyś złamane 2 palce w przednich łapkach, jeden paluch wykrecony od zaniedbanych pazurów, dzis zostały wszystkie podciete w miare mozliwosci bo ma strasznie daleko wysunieta miazgę.
Została zaszczepiona, zalozona ksiazeczka zdrowia, wpisane odrobaczenie za 14 dni wirusówki.
Ma zapalenie dziąsel, straszliwy kamien który 3ba jak najszybciej usunąć bo może sie przerodzić w paradentoze.
Byla grzeczn i spokojna jak zwykle - tylko te cholerne upiory w postaci aut doprowadzają ja prawie do zawału...:shake:

Link to comment
Share on other sites

A tak powracając do poprzedniej dyskusji toczącej się na tym właśnie wątku...zalecam martenville odwiedzenie mieleckiego schroniska i dopiero potem wypowiedzenie się na temat sterylizacji i kastracji. Bardzo, bardzo...Taka wizyta zmienia często światopogląd...

A co u tiguni? czy jest jakiś DOMEK na widoku???

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czyten ostatni post był do mnie:roll:

Jestem zagorzałą ZWOLENNICZKĄ sterylizacji i kastracji. Schroniska są tak przepełnione psami, że dalsze ich rozmnażanie jest dla mnie strasznie krótkowzroczne. Mieleckie schronisko dosłownie pęka w szwach! Nie ma tam miejsca na wybieg, psy egzystują w śmiesznie małych boksach(większość bez podłóg, lato niesamowity kurz, po deszczu toną w błocie) I tam nie ma różnicy czy pies jest rasowy czy nie. Różnica czy schronisko jest przepełnione rasowcami czy kundelkami jest żadna! No ale myśle, że ten wątek nie jest miejscem na takie dyskusje. Przecież on Tigusi jest :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że sterylizujemy suki nie dlatego, że nam z tym wygodniej , ale dla pewności, że już nigdy nie urodzi i jej dzieci nie zaznają poniewierki.
Dogomania widziała nie jedną dramatyczną historię, sterylizacja daje nam 100% gwarancję, że nie będzie przybywać następnych pokoleń bezdomnych psów.
Kibicujemy poszukiwaniom dobrego domu dla cudnej suni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wlasnie wrocilam z pabianic, Tigusia od wczoraj w nowym domku na poczatku mocno zestresowana nie chiala nawet wody przez 10 godz pic ale jej nowa Pani i Pan jej wytlumaczyli ze musi bo sie odowdni i mleczko zaczela spozywac, jest juz po wizycie u swojego nowego weta po zabezpieczeniu na kleszcze, po znalezieniu swojego nowego lozka i obserwacji calego osiedla,
ludzie b. sympatyczni i odpowiedzialni i co wazne znajacy rase,
mam z nimi kontakt i nie zamierzam z niego niekorzystac;)
rzecz oczywista ze bez lez ze strony mojej rodziny sie nie odbylo, ale takie uroki tymczasow...wg mnie Tiga ma naprawde bardzo dobrze dobrana nową rodzinę.:multi:
oby nie ona ostatnia...
(nie w temacie - ale nie mam sie kiedy tym zajac - jest tymczas dla psiaka wiekszego nawet po operacji na slasku- jak ktos zna takiego w potrzebie prosze o kontakt - gg lub tel 600414656)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...