Jump to content
Dogomania

Galeria małej husky, Arkany


arkana

Recommended Posts

[quote name='Wiza']czyli uważasz że miano 'hodowli' nalezy się jakiejś pseudohodowli która bierze kase za KUNDLE?
Porównanie benzyny do psa jakoś mnie nie ruszyło... Z Benzyną nie jesteś całe życie ona cie nie wita codziennie nie merda ogonem czy była droga czy tania...
Lepiej zapłacić wiecej za psa niz wydawac miliony za jego leczenie..
poczytaj troche o r=r...[/quote]
Racja ale piesek bez papierka juz jest i tego sie nie zmieni ja tez jestem za psami z rodowodami bo sama mam 2, a na przyszlosc bedzie wiedziala ze psy z rodowodem sa w ruznych cenach to poprostu zalezy od od osiagniec psa na wystawach;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkanko witaj! Widzę że doczekałaś się psiaka! Szkoda, że nie ma rodowodu, chociaż niby jest rasowy, co nie zmienia faktu, że suńka jest przepiękna! Życzę powodzenia w treningach ;)!

[SIZE=1]Gdyby tak odkładać co miesiąc tyle, ile by się na psa wydało miesięcznie czyli ok. 300 złotych po miesiącu/dwóch dłużej już byłoby stać na psa z rodowodem.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hehe. Aha, czyli nierasowy juz nie merda ogonkiem i nie wita mnie w drzwiach? ;)
A ja nigdzie nie powiedzialam, ze moja jest rasowa, a wrecz przeciwnie, jasno mowilam, ze rasowa nie bedzie :)
Pewnie, ze rozumiem, iz lepiej jest miec psa z papierkiem, wtedy jest ta pewnosc, ze pies wyrosnie nam na takiego, jakiego chcemy, ale moi rodzicie jasno postawili sprawe. Albo tego, albo zadnego innego. W/g moich rodzicow stosowna cena za psa to mniej niz 100 zlotych, a i nie jest koniecznie powiedziane, ze piesek nierasowy bedzie chorowac. No i nie zlosccie sie juz tak :) :)

Link to comment
Share on other sites

no nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem..
ale cóż, osobiście wolałabym poczekać pare mies. i odłożyć na psa z rodowodem niż kupować w ciemno bez rodowodu.
szkoda tylko, ze ludzie mowia, ze ''nastepny juz bedzie z papierem'', ale wczesniej nabija kieszen tym od ''7mych z miotu''.

oby sie zdrowo chowala i miala dobra psychike!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arkana']Ciekawe. Jednakże ja jestem zadowolona z mojego psiaka ;)[/quote]

Wiem, że jesteś. Ja też się cieszyłam jak dostałam Scoobiego (i do tej pory się cieszę.)
Piesek jest, nic tego nie zmieni. Szkoda, że wcześniej nie pomyślałaś o metryce. Bo za małe pieniądze można już kupić rasowego psa.
Ale Arkana już jest i dałabym sobie głowę uciąć, że nie zamieniłabyś jej na żadnego innego psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Wiem, że jesteś. Ja też się cieszyłam jak dostałam Scoobiego (i do tej pory się cieszę.)
Piesek jest, nic tego nie zmieni. Szkoda, że wcześniej nie pomyślałaś o metryce. Bo za małe pieniądze można już kupić rasowego psa.
Ale Arkana już jest i dałabym sobie głowę uciąć, że nie zamieniłabyś jej na żadnego innego psiaka :)[/QUOTE]

Pewnie, że nie. Dla mnie nie ma zbyt dużego znaczenia, czy ma rodowód, czy nie. Nie dla papieru chciałam psa.
Zdjęcia będą niebawem, już z aparatu cyfrowego. Najprawdopodobniej w poniedziałek, jeśli się nie wyrobię, to będą we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arkana']Pewnie, że nie. Dla mnie nie ma zbyt dużego znaczenia, czy ma rodowód, czy nie. Nie dla papieru chciałam psa.
Zdjęcia będą niebawem, już z aparatu cyfrowego. Najprawdopodobniej w poniedziałek, jeśli się nie wyrobię, to będą we wtorek.[/quote]

To ja czekam :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Arkana to nawet niechodzi o papiery skoro ci na tym niezalezy tylko ze jak bierzesz psa od pseudohodwcy to on ma satysfakcje i robi nadal mioty bo widzi ze to przynosi zyski... Pozatym piesek moze niebyc Huskym jakiego chcialas a z papierowego wyjdzie 100% przedstawiciel rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Wiesz Arkana to nawet niechodzi o papiery skoro ci na tym niezalezy tylko ze jak bierzesz psa od pseudohodwcy to on ma satysfakcje i robi nadal mioty bo widzi ze to przynosi zyski... Pozatym piesek moze niebyc Huskym jakiego chcialas a z papierowego wyjdzie 100% przedstawiciel rasy ;)[/QUOTE]
Jestem tego w pelni swiadoma. Roztrzasalam ten argument z rodzicami, jednak nie bardzo docieral. :shake:
[quote name='pidzej']Gratuluję. To rzeczywiście dobra hodowla! :angryy:[/QUOTE]
Jakkolwiek tego nie nazwiesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...