Jump to content
Dogomania

Stareńki Misio Zdzisio umierał na ulicy. Olał go nawet TOZ.


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolantina']Zapraszamy na bazarek cegiełkowy na budę dla Misia

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251552-Psu-na-budę-czyli-bazarek-cegiełkowy-dla-Misia-czynny-do-16-03-do-godziny-22-00[/URL][/QUOTE]
Już tam pognałam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Kochani, poniewaz otrzymalam wiadomosc od sosby która chce zadeklarowac dla Misia jednorazowo 20 zł, skontaktowałam sie z opiekunka Misia i ustaliłysmy ze w morzu potrzeb na te chwile najbardziej potrzebna jest Misiowi buda. ta która ma jest pozyczona na predce. Cudownie by było gdyby Mis znalazł dom na stare lata, ale musimy tez liczyc sie ztym ze staruszek zakotwiczy u Ewy na dłużej. W tej sytuacji trzeba mu zapewnic lokum.
pomyslalam ze moze trzebaby rozejrzec sie za jakąs tania buda a w miedzy czasie rozganizowac zbiorke, np. jakis bazarek cegiełkowy, np. po 2 zł. Co wy na to? My jestesmy pod absolutna kreska, ale moze wspolnymi siłami...
Kto zająłby się zrobieniem bazarku? Zaraz porobimy Misiowi fotki..
[B]Kto pomoze zorganizowac Misiowi Zdzisiowi własne m1?[/B][/QUOTE]

Jak na budę, to moja mama Anna GR postanowiła dorzucić jeszcze trochę i w sumie wpłacamy nie 20 zadeklarowane pierwotnie, a 50 zł na budę. I napisze też że to jako cegiełki na bazarku cegiełkowym

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz chwilowa mam jakies klopoty z zalogowaniem to krotko: Misio jak na swoj stan OK, wiosna dobrze mu robi. Niestety nie bardzo podoba mu sie w kojcu, wolalby do domu. W kojcu zdarza mu sie wpadac w ciagi szczekowe. Ewa martwi sie o cierpliwosc sasiadow. Bardzo wam dziekuje za pomoc w zbieraniu kaski. Pozdrawiam, Agata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='złośnica93']Czy Misiak jest jakoś leczony?[/QUOTE]Narazie stan Misia był tak ciężki, że wet wstrzymał się od wykonania prześwietlenia, bo to wiązałoby się z podaniem narkozy. Jest obsłuchany i leczony objawowo. Jeżeli jego stan się ustabilizuje będzie miał wykonane dalsze badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Narazie stan Misia był tak ciężki, że wet wstrzymał się od wykonania prześwietlenia, bo to wiązałoby się z podaniem narkozy. Jest obsłuchany i leczony objawowo. Jeżeli jego stan się ustabilizuje będzie miał wykonane dalsze badania.[/QUOTE]

Misiu zdrowiej!

Link to comment
Share on other sites

Kilka slow od opiekunki Miska z pierwsezj reki:

"Miś Zdziś jest obecnie w całkiem przyzwoitej formie. dr Julita naprawiła chłopaka tak, że dzisiaj poszedł na spory spacer i nawet pobiegał ! Wymaga dożywotnio podawania leków nasercowych. Obecnie leki podawane są dwa razy dziennie. Sucha karma mu nie służy. w związku z tym, że ma problemy z defekacją wymga podawania jedzenia lekkostrawnego czytaj gotowanego. Problemy prawdopodobnie są konsekwencją uchyłku jelita grubego. Wszelkie badania diagnostyczne są problematyczne gdyż Miś Zdziś ze względu na stan serca nie może być poddany narkozie. Psiak dogaduje sie z pozostałymi psiakami. Pojawiły się co prawda próby rządzenia w sforze ale wystarczyła jedna reprymenda aby pogodził sie z faktem, że tutaj rządzę ja . Po zachowaniu Misia Zdzisia można wnioskować, że mieszkał w domu i bardzo mu tego brakuje.... w stosunku do człowieka jest spolegliwy i pełen wdzięczności. lubi pieszczoty przy których zaczyna wręcz postękiwać z rozkoszy. Szukamy nadal domu, który pokocha starszego, schorowanego ale dziarskiego i pogodnego psiaka.




Mysle, ze trezba zamowic juz te bude bo to i tak chwile potrwa z dostarczeniem jej, a wiem ze juz sie zebrala dosc ladna kwota.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...