Jump to content
Dogomania

Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!


Pysia

Recommended Posts

Oczywiscie że się pastwię :diabloti:

Cherry drze ryja jak opętana na dworze. Na wszystko. Jak jesteśmy z nią to mniej, ale jak jest z Zirą to bez przerwy praktycznie. Zira z tym nie dorasta jej do pięt :crazyeye: Zira patrzy się na nią jak na wariatke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Oczywiscie że się pastwię :diabloti:

Cherry drze ryja jak opętana na dworze. Na wszystko. Jak jesteśmy z nią to mniej, ale jak jest z Zirą to bez przerwy praktycznie. Zira z tym nie dorasta jej do pięt :crazyeye: [B]Zira patrzy się na nią jak na wariatke.[/B][/QUOTE]

Może juz ją głowa boli:razz:

Link to comment
Share on other sites

Całkiem możliwe ;)

Zrobiłam na tablicy Cherry ogłoszenie: [url]http://tablica.pl/oferta/cherry-nieduza-suczka-wisienka-z-mocnego-likieru-szuka-domu-CID103-ID57LKt.html?action=show&id=75733525#xtor=EREC-55-[/url][id1]-20140227-[diplayLink]-9863463@1-20140227115924

Link to comment
Share on other sites

u nas Tila jest stróżująca na maxa , psy ją nauczyły ze jak ktos do nas puka to nalezy drzec ryjoka lub jak mamy brakuje w domu a winda zatrzyma sie na naszym pietrze tez nalezy sie wydrzec... ale Tila przeszła samą siebie dzisiaj w gabinecie u weta - tez ktos zapukał to sie głupia rozdarła :lol:

Link to comment
Share on other sites

A co mampisać? Ja zawsze nagadam mase temu kto dzwoni i mówię aby sobie to przemyślał i sie z tym przespał. Już jak widze że dzwoni w kolejny dzień to wiem, że nie udało mi sie wystraszyc ludzia :diabloti:
Zobaczymy więc czy zadzwoni jutro.

Ale przyznam szczerze, że miałam problem z zastraszaniem tym razem :roll: Ona jakaś taka grzeczna jest....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...