Jump to content
Dogomania

Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!


Pysia

Recommended Posts

[quote name='Pysia']Wczoraj dzwoniła pani Cherry. Zakochana po uszy w małej :) Opowiadała o niej pół godziny :)
Cherrunia chodzi bez smyczki już i się pilnuje ślicznie :) Państwo jeżdżą w odwiedziny do mamy na wieś. Dom stoi przy lesie i był częściowo nieogrodzony. Więc państwo aby Cherry mogła sobie tam biegać ile chce kupili siatke i ogrodzili spory kawałek dla psiurków :)
Dzieweczka miała też posłanko takie w sam raz dla niej, ale nie chciała tam spać. Pomysleli, że kupią jej takie duże jak moja niufka ma. Zrobili to, ale Cherry nadal woli łóżko lub podłogę hahahaha. Oczywiście śpi pod kołderką ;)
Jest tez ulubienicą pana. Jak ten przychodzi z pracy i kładzie się przed TV to Cherry jest natychmiast obok niego i się słodziutko przytula :)
Gadała i gadała a na me serce lał się miód. Oj jak warto pomagać ![/QUOTE]

No w takich chwilach serce się raduje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nudzisz sie? Chcesz to dam Ci nr tel. do niej :siara:

 

No dobra. Cherry zawojowała rodzine. Przez tel. słyszę tylko : " Cherrusia to, Cherrusia tamto ". Majki to tak przy okazji że trzeba się wysilic aby Ksieciunio raczył zwrócić uwage na człowieka. Cherry za to kontaktowa i przytulaśna.  A że kazdy zabiega o to aby do niego szła, to... No rozpuszczeniec ;)

Link to comment
Share on other sites

Ta i jakaś obca baba będzie wydzwaniać.Mi co niektórzy mający moje tymczasy, niestety nie odpisują, mimo, że przetrzymałam im pieska przez ok 2 miesiące jak dobrze pamiętam.Więc fajnie, że kontakt utrzymujecie tylko tutaj nic nie piszesz łobuzie :nonono2:

 

Niektórym pieskom pasuje rozpuszczenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...