Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

14 godzin temu, elik napisał:

 

 

Dziękuję anecik, że odważnie podjęła wyzwanie, przyjęła Huzia pod swój psiolubny dach i doprowadziła go do własnego DOMU.

59baac3435e06_gifdziekujesliczniepies.gif.c2b79f9b103e9a7716d99b027640e962.gif

Z ogromną ciekawością będę czekała na wiadomości z domu Huzia :)

 

Dziękuję Elu za mile słowa :)

Link to comment
Share on other sites

Huzarek przespał spokojnie całą noc, jakby to od dawna był jego dom. Pan Andrzej wstał przed piątą (bo tak ma), wypił kawę i poszedł z Huziem na dłuuuugi spacer.

Huzarek pokazuje się od swojej najlepszej strony, Państwo w dalszym ciągu nie mogą wyjść z podziwu, że to taki pięknie ułożony pies.

A Huzio? gdy Pani Ula wyszła rankiem do starszej sąsiadki, którą Państwo się opiekują to Huzarek położył się przy drzwiach wejściowych i cichutko popiskiwał za Panią. Podobnie cichutko smęcił za Panem Andrzejem, gdy ten wyszedł do sklepu, po zakupy.

Od 8-mej Pańcio zabrał Huzarka na piłeczkowanie, psiak poszalał solidnie, że gdy rozmawiałam z Panem Andrzejem pół godziny temu to Huzio zmęczony wylegiwał się na wersalce...

Słuchając Pana Andrzeja coraz szerzej się uśmiecham - coś mi się widzi, że trafił swój na swojego :) tak, tak

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Usiata napisał:

Huzarek przespał spokojnie całą noc, jakby to od dawna był jego dom. Pan Andrzej wstał przed piątą (bo tak ma), wypił kawę i poszedł z Huziem na dłuuuugi spacer.

Huzarek pokazuje się od swojej najlepszej strony, Państwo w dalszym ciągu nie mogą wyjść z podziwu, że to taki pięknie ułożony pies.

A Huzio? gdy Pani Ula wyszła rankiem do starszej sąsiadki, którą Państwo się opiekują to Huzarek położył się przy drzwiach wejściowych i cichutko popiskiwał za Panią. Podobnie cichutko smęcił za Panem Andrzejem, gdy ten wyszedł do sklepu, po zakupy.

Od 8-mej Pańcio zabrał Huzarka na piłeczkowanie, psiak poszalał solidnie, że gdy rozmawiałam z Panem Andrzejem pół godziny temu to Huzio zmęczony wylegiwał się na wersalce...

Słuchając Pana Andrzeja coraz szerzej się uśmiecham - coś mi się widzi, że trafił swój na swojego :) tak, tak

Fantastyczne wiadomości. I taki to wspaniały pies tak długo czekał na swój dom. Ale widocznie tak miało być. Czekał, czekał i się doczekał najlepszego dla siebie domu i pańciostwa :)

Małgosiu przy okazji następnej rozmowy przekaż proszę Państwu ukłony i życzenia wszystkiego najlepszego. No i oczywiście drapanko i mizianko dla Huzia :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Fantastyczne wiadomości. Itaki to wspaniały pies tak długo czekał na swój dom. Ale widocznie tak miało być. Czekał, czekał i się doczekał najlepszego dla siebie domu i pańciostwa :)

Małgosiu przy okazji następnej rozmowy przekaż proszę Państwu ukłony i życzenia wszystkiego najlepszego. No i oczywiście drapanko i mizianko dla Huzia :)

Elu, że Huzarek jest takim proludzkim przytulasem to wiedzieliśmy od pierwszego pobytu w hoteliku. Wówczas wszyscy czworo żeśmy Huzia od razu pokochali bo jego nie sposób nie kochać. Anecik też zawsze mi powtarza, że to taki fajny, grzeczny, usłuchany, posłuszny psiak.

Brakowało tylko człowieka, który zapatrzy się w Huzia. I jak widać, musiała w sierpniu odejść sunia Państwa, żeby Huzarek mógł się u nich pojawić.

Idzie to wszystko jak po maśle... mój przyjaciel mawia, że jeżeli wszystko tak się układa po kolei, bez problemów, to widocznie tak musiało być.

Oby!  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Usiata napisał:

Elu, że Huzarek jest takim proludzkim przytulasem to wiedzieliśmy od pierwszego pobytu w hoteliku. Wówczas wszyscy czworo żeśmy Huzia od razu pokochali bo jego nie sposób nie kochać. Anecik też zawsze mi powtarza, że to taki fajny, grzeczny, usłuchany, posłuszny psiak.

Brakowało tylko człowieka, który zapatrzy się w Huzia. I jak widać, musiała w sierpniu odejść sunia Państwa, żeby Huzarek mógł się u nich pojawić.

Idzie to wszystko jak po maśle... mój przyjaciel mawia, że jeżeli wszystko tak się układa po kolei, bez problemów, to widocznie tak musiało być.

Oby!  

Pisząc, że czekał i się doczekał, że tak miało być, też myślałam o tym, że Huzarek czekał na to właśnie miejsce :)

Cieszę się jeszcze bardziej niż z adopcji mojej Majuni :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Miło, bardzo miło :)
Same dobre wieści. Ale trudno się dziwić - odpowiedni pies dla odpowiednich ludzi, a co bardziej istotne - odpowiedni ludzie dla Huzara. Nareszcie. Po latach miotania się z kąta w kąt, po tym braku stabilizacji i pewności jutra.
Powtórzę i powtarzać będę do znudzenia, że Huzar to cudowny i wspaniały pies.
No i jak tu takiej morduli i pychola nie kochać?

DSC_0017.thumb.JPG.82654eb818bfb6a99afc3457f635462a.JPG

NO JAK?

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, TaTina napisał:

Miło, bardzo miło :)
Same dobre wieści. Ale trudno się dziwić - odpowiedni pies dla odpowiednich ludzi, a co bardziej istotne - odpowiedni ludzie dla Huzara. Nareszcie. Po latach miotania się z kąta w kąt, po tym braku stabilizacji i pewności jutra.
Powtórzę i powtarzać będę do znudzenia, że Huzar to cudowny i wspaniały pies.
No i jak tu takiej morduli i pychola nie kochać?

DSC_0017.thumb.JPG.82654eb818bfb6a99afc3457f635462a.JPG

NO JAK?

Nie da się nie kochać :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z domku Huzarka płyną same dobre informacje - Państwo nadziwić się nie mogą, jakiego fajnego psiaka mają - spacery spokojne, piłeczkowanie cyt. "żeby pani widziała, jak Huzar potrafi szybko mknąć za piłką i ją aportować!" (w bezpiecznym miejscu, na ogrodzonym placu). Dziś Huzio miał gotowane jedzenie, wsunął całą michę :)

Gdy zadzwoniłam, akurat u Państwa była z wizytą koleżanka z małym dzieckiem, Huzio, jak to on, do dzieci niezwykle delikatny, wziąwszy pod uwagę jego wielkość.

Na jutro umówiliśmy się tak, że to Pan Andrzej do mnie zadzwoni, gdyż nie chcę Państwu przeszkadzać w wolnym dniu :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 15.09.. na konto Huzara wpłynęła kwota 20,00 zł od Dulska  - deklaracja IX.

Bardzo serdecznie dziękujemy

599ed57b38200_kwiatki5.jpg.021046c657197b0c02835de83062a946.jpg

Kochana Ciociu Dulska zapraszamy na wątek. Mamy tu wspaniałą, radosną wiadomość o tym, że Huziu jest już w swoim domku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Usiata napisał:

Zajętam okrutnie, ale TO muszę Wam pokazać od razu bo przed chwilą dostałam. Przepraszam za jakość, ale prosto z komórki Pana Andrzeja.

Popatrzcie tylko na Huzia i Michasia (wnuczka Państwa) *) *)

V__5EA9.thumb.jpg.4e10b825a7ad1fd4889ad614228fbab2.jpg

Niesamowite, jak Huzar dostosował się do wnusia. Niesamowite. Kochany Huziu pewnie już na zawsze i głęboko zapisał się w sercach całej Rodzinki   59bd0ce57b30e_serce15.jpg.064e179bf4283093abd18da9f9266209.jpg  Huziu kochaj i bądź kochany.

Jestem zupełnie spokojna o jego dalsze losy :) Nareszcie ma to, czego tak bardzo potrzebował.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Telefonował Pan Andrzej, pierwsze słowa, cyt. "pani Małgosiu, Huzarek spisał się na medal. Nie przypuszczaliśmy z żoną, że dopiero co adoptowany pies, który jest u nas drugi dzień będzie taki grzeczny, posłuszny i taki idealny do dzieci. Wnuczek jest zakochany w Huzarze" :) W domu chłopcy bawili się zgodnie i grzecznie, cyt. "wnuczek umie postępować z psami bo gdy się urodził to była nasza sunia Sarunia".

Po południu wszyscy panowie - Pan Andrzej, Michaś i Huzio poszli  na długi spacer, a potem było piłeczkowanie. Michałek rzucał Huzarkowi piłeczki, ten je pięknie aportował. Malec i Huzar tak się zmęczyli wspólną zabawą, że po powrocie  do domu, wszystkie ubranka Michałka poszły do pralki, a Huzar napił się wody, padł i odpoczywał przez pół godziny :) Cała Rodzinka jest Huzarem zachwycona :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2017 o 11:47, elik napisał:

Przydałoby się zmienić tytuł, bo ten straszy  :(

Elu, też chciałabym, aby zmienić tytuł wątku - napisałam do Pianki, ale ona ostatnio rzadko bywa na Dogo, napisałam mejla do Ayame, zobaczymy może go odczyta? Innego sposobu już nie znajduję...

Napisałam także smsy do Dulskiej i Kasisekr o adopcji Huzia - Kasia bardzo się ucieszyła :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Elu, też chciałabym, aby zmienić tytuł wątku - napisałam do Pianki, ale ona ostatnio rzadko bywa na Dogo, napisałam mejla do Ayame, zobaczymy może go odczyta? Innego sposobu już nie znajduję...

Napisałam także smsy do Dulskiej i Kasisekr o adopcji Huzia - Kasia bardzo się ucieszyła :)

Myślę, że PW do moda powinno zaowocować zmianą tytułu :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Myślę, że PW do moda powinno zaowocować zmianą tytułu :)

Wiesz, Elu, mam poważne wątpliwości co do tego, gdyż działalności modów to na tym portalu nie widać mniej więcej od roku. Dogo pozostawiono same sobie i tylko od ludzi zależy jaką formę przybierze...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Wiesz, Elu, mam poważne wątpliwości co do tego, gdyż działalności modów to na tym portalu nie widać mniej więcej od roku. Dogo pozostawiono same sobie i tylko od ludzi zależy jaką formę przybierze...

Jednak szkoda, że wątki nie są moderowane. Jak tak dalej będzie, to na dogo pozostaną tylko szakale i dogomaniacy o wysokim mniemaniu o swojej działalności i wybujałym ego. Będzie to wielka strata dla bezdomnych zwierząt :(

Link to comment
Share on other sites

Z dzisiejszych wieści – w Katowicach padało i pada. Huzio miał spacery krótsze, za to częściej. Było mniej piłeczkowania, gdyż pogoda nie sprzyja, ale więcej zabawy i nauki w domu. Wymieniliśmy poglądy o prasowanych kościach, żwaczach, zapobieganiu kamienia nazębnego, smaczkach. Na obiad Huzio miał dziś gotowanego indyka z warzywami i makaronem.

No i cytat, „Pani Małgosiu, prowadzam Huzarka na smyczy i bardzo go pilnuję. Ja wiem, że Huzar ma adresówkę, wiem, że ma czipa, ale wie Pani, nie wyobrażam sobie, że mogłoby się stać coś takiego, że Huzarek mógłby zniknąć. To dopiero trzecia doba z nami, ale on jest już nasz. Pokochałem go, cała rodzina go pokochała. I wie Pani, on jest dużym psem, ale z niego jest taka wielka przytulanka, taka do głaskania, to naprawdę fajny pies”.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Z dzisiejszych wieści – w Katowicach padało i pada. Huzio miał spacery krótsze, za to częściej. Było mniej piłeczkowania, gdyż pogoda nie sprzyja, ale więcej zabawy i nauki w domu. Wymieniliśmy poglądy o prasowanych kościach, żwaczach, zapobieganiu kamienia nazębnego, smaczkach. Na obiad Huzio miał dziś gotowanego indyka z warzywami i makaronem.

No i cytat, „Pani Małgosiu, prowadzam Huzarka na smyczy i bardzo go pilnuję. Ja wiem, że Huzar ma adresówkę, wiem, że ma czipa, ale wie Pani, nie wyobrażam sobie, że mogłoby się stać coś takiego, że Huzarek mógłby zniknąć. To dopiero trzecia doba z nami, ale on jest już nasz. Pokochałem go, cała rodzina go pokochała. I wie Pani, on jest dużym psem, ale z niego jest taka wielka przytulanka, taka do głaskania, to naprawdę fajny pies”.

nic dodać nic ująć

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ja także, elik kochana, bardzo, bardzo, bardzo się cieszę.

Po wczorajszej rozmowie, odetchnęłam głęboko. Bardzo głęboko :D

Właściwie, to uważam, eliku, że możemy powolutku zacząć rozmawiać z Darczyńcami Huzarka o tym, której bezdomnej biedzie przekazać kasę po nim. Huzio jest szczęśliwy, zadbany, kochany, niech innym psiakom się powiedzie, bo to zaczarowane pieniądze - takiego grona życzliwych, wspierających radą, solidarnych z pieskiem Darczyńców chciałabym życzyć wszystkim psiakom na Dogo :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...