Jump to content
Dogomania

Kraków –Marcepanek już nie szuka domu. Zostaje na stałe u ciotki Ireny!!!


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga!
Gdybyś widziała, jak on wczoraj zareagował na ten dom!
Kiedy w przedpokoju się ubierałam do wyjścia stał z nosem wciśniętym między drzwi wejściowe i framugę i nie mógł się doczekać wyjścia.
Żal mi trochę tej córki, ale sama przyznała, że pracuje za granicą i nie może się zajmować Marcepankiem. Tylko mam nadzieję, że los odpłaci temu babsztylowi za Marcepanka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziewczyny!
Chyba nie macie wątpliowości, że nie oddam Marcepanka nikomu. Nawet karczemne awantury mojego TZ tym razem nic nie dały.Tak niesamowicie go kocham :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:i wreszczie jestem szczęsliwa bo to mój pies. Jestem numer jeden a w przypadku Diany numerem jeden jest mój TZ. Marcepanek jest szalenie grzeczny i nadal chodzi za mną jak cień, rano wchodzi do mnie pod kołderkę i przed wyjściem na spacer musimy się dopieścić.
:multi:Oficjalnie ogłaszam, że Marceapnek i ja to para na wieki -dożywotnio:multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Irenko,
gratuluje dopsienia :klacz: Co dwa psy to nie jeden :multi:
A chlopy sa od tego, zeby ględzic :eviltong: nie znam innych typów :evil_lol:[/quote]

Oj Ulka18....chłopy muszą pomarudzić bo my jesteśmy jak mali chłopcy, a które dziecko nie marudzi ??? Za to Wy kobiety jako matki,żony i kochanki jesteście po to by marudzenie wybijać z głowy. Tak jest w przypadku Marcepanka. Z góry było wiadomo że Marcepanek zostanie, bo to straszny słodziaczek. A że TŻ narzekał...ponarzekał i przestał, gdyż też lubi Marcepanka (kto by nie lubił).
W tym miejscu wystosuję apel......[B]Kobiety zostawcie nam chociaż pozory tego że to my rządzimy[/B]. Wg powiedzenia że "mężczyźni rządzą światem, a mężczyznami kobiety".....i niech tak zostanie....
I nie żebym był pantoflarzem, ale życie z kobietą jest ciężkie, ale bez kobiety jeszcze gorsze.....Pozdrawiam :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam serdecznie, mam nadzieję, że Marcpanek dożyje u mnie stu lat i będzie bardzo szczęśliwy. Kocham go okrutnie i całuję pyszczek przy każdej okazji.
A tak potrafi siedzić pod biurkirm kiedy pracuję. Nie ważne ile pańcia pracuje, on jest zawsze ze mną.
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2983/marcepanek83cr0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jagienko!
Ja się cieszę, że ROMI jest. Gdybyś przeczytała jakie dowcipy przesyłał mi Romi podczas ostatnich tygodni, kiedy byłam w dołku, to pewnie doszłabyś do wniosku takiego jak ja: czasem chłop na dogo też się przyda:evil_lol:.
Już nie wspomnę, że wozi moje psiaki bo jestem ostatnio bez samochodu.
Daruj mu niech zostanie, może z czasem nabierze cech ludzkich czyli kobiecych.
Co do Marcepanka to właśnie dzisiaj rano przeżył pierwszy atak psa -agresora.
Myślałam, że dostanę zawału jak zaatakował Marcepanka; na szczęście jest Dianka i kolejny raz udowodniła, że jej paskudny charakter się przydaje. Jak się domyślacie obroniła Marcysia i agresor zwiał:mad:. Marcyś był bardzo zadowolony z siebie, bo chyba uznał, że to jego dzieło.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Jagienko!
Daruj mu niech zostanie, może z czasem nabierze cech ludzkich czyli kobiecych.
[/quote]

Pomocy, ratunku !!! Totalna Seksmisja...W załączeniu link do mojej wypowiedzi [URL]http://www.kakofonia.pl/PL/PLsmisja/niezlesc.wav[/URL] :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...