Jump to content
Dogomania

Daszka już w domku ! Dziękuję wszystkim


Norkowa

Recommended Posts

[CENTER]A ja tak dla przypomnienia- pożegnanie z Mamuśką- nasza porażka... :-(

[IMG]http://imageshack.us/a/img9/4946/fisj.jpg[/IMG]

Tu na chwilę przed wypuszczeniem ...
[IMG]http://imageshack.us/a/img18/3703/1wra.jpg[/IMG]

a tu już poszła ...
[IMG]http://imageshack.us/a/img547/9687/pgrc.jpg[/IMG]

Tego widoku nie zapomnę nigdy...
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Gdzie są teraz sunie? Ogłaszacie ? Mogę zasponsorowac ogłoszenia dla nich. Dam 50 zł na to.
Kto zna Katastrofę? był u niej ? ma do niej iść jakaś sunia?[/QUOTE]

nie odezwała się , choć nadal oferuje dt na swoim wątku. cholerka, każdy dt na wagę złota, prawda?
Ja też zadeklarowałam się wziąć sunię z innego wątku na bdt...

Link to comment
Share on other sites

Makila super bardzo dziękuję za zdjęcia:) I które mogę już sunie ogłaszać?:)Jakiś taki opisik charakterku bym prosiła i w sumie chyba tyle:D Będę działać ogłaszać;)

Jolantina jesteś z nami od samego poczatku i mam nadzieję, że uda się dotrzeć do szczęśliwego końca <3

Chociaż niestety porażki są dwie:
-mamuśka
-sunia która uciekła nam przez okno!

Nie daruję sobie kolejnej;(

Link to comment
Share on other sites

Największe postępy zroniła Muszka. Sama przychodzi i upomina się o głaski, nawet brzusio wystawia do głaskania :lol:

Daszka do mnie jest ok, tzn. bez problemu pozwala się głaskać ale tylko w domu, po smaczki chętnie przychodzi. Obcych boi się i ucieka. Dzisiaj jak Xibalba robiła jej zdjęcia to ze strachu cała się trzęsła.

Nela też jest bardzo strachliwa. Najbezpieczniej czuje się w domu. Ona prawie nie wychodzi na zewnątrz. Jak ją wyniosę to pędem ucieka do domu. Lubi się chować i unika kontaktu z innymi psami, dlatego specjalnie dla niej mój mąż zrobił jej budę w której uwielbia siedzieć. Najgorsze jest to, że robi si i koo innym psiakom na posłanka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Największe postępy zroniła Muszka. Sama przychodzi i upomina się o głaski, nawet brzusio wystawia do głaskania :lol:

Daszka do mnie jest ok, tzn. bez problemu pozwala się głaskać ale tylko w domu, po smaczki chętnie przychodzi. Obcych boi się i ucieka. Dzisiaj jak Xibalba robiła jej zdjęcia to ze strachu cała się trzęsła.

Nela też jest bardzo strachliwa. Najbezpieczniej czuje się w domu. Ona prawie nie wychodzi na zewnątrz. Jak ją wyniosę to pędem ucieka do domu. Lubi się chować i unika kontaktu z innymi psami, dlatego specjalnie dla niej mój mąż zrobił jej budę w której uwielbia siedzieć. Najgorsze jest to, że robi si i koo innym psiakom na posłanka.[/QUOTE]

Ojej okej to Muszce zrobię nowe ogłoszenia i pozmieniam na jeszcze lepsze:D Daszka fajnie się oswaja (też zależy od osoby, przy Tobie idzie im to pędzikiem!:)) A Nela to okrutnica skoro robi si i koo innym psiakom na spania:D Złośnica taka!:) A myślałam, że z nią będzie najłatwiej:D A tu du:D Będę je już ogłaszać w takim razie we dwie bo na Nelusię poczekam;) Tzn jej porobię na fb u nas ogłoszenia gdyby ktoś zechciał się nią zaopiekować i był doświadczony i cierpliwy!:)

Makila jesteś wielka <3

Link to comment
Share on other sites

Kochani właśnie spadła na mnie wiadomość! Jak grom z jasnego nieba- nie chcę zapeszać ale zgłosiła się do mnie pewna wspaniała osoba oferująca pewny duży wkład na hotelowanie! Jeżeli uda się i ta pani zdecyduje się na pomoc nam to ja chyba zacznę wierzyć, że bóg jednak istenieje i czasem do nas zagląda !

Link to comment
Share on other sites

Mają szansę i w bloku! Moja Lusia (od tego chłopa) robiła pod siebie na widok człowieka. Dodatkowo jeszcze gryzła. Teraz to arystokratka! Chodzi w sweterku a ze smyczą chyba się urodziła. niemal sama się w nią ubiera. Spaceruje delikatnie jak sarenka i wszystko ją ciekawi - przygląda się ludziom,poznaje inne psy. a pomyśleć,że jeszcze 2 tygodnie temu nie zrobiła nawet kroku tylko jechała łapkami po lodzie.:shake: Teraz to super dziewczynka i szuka pałacu z ludźmi o złotym sercu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...