Jump to content
Dogomania

Będzin - II krajowa 2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie wiem czy będę... Będzin blisko, ale nie wiem czy rodzice się zgodzą.
Tyle wystaw na raz!!! Kraków, Nowy Targ.... No to byłby Będzin....
Fajnie by było, chciałabym. Muszę jeszcze o tym z rodzicami pogadać.
Ps.Nie powiedzieli jeszcze "NIE".Jeszcze nic nie powiedzieli.
[B]EDIT:
[/B]Będę, będę!!!! Rodzice się zgodzili!!! Mogę jechać do Będzina!!! JOW, JOW!!!! (czyt. joł, joł!)

Link to comment
Share on other sites

Wypełnilliśmy zgłoszenie, ale jeszcze nie wysłaliśmy. DLaczego nie ma formularza internetowego???
Jeśli gdzieś jest, to poproszę link, bo ja widziałam tylko wersję do wydruku.
Napisałam i wydrukowałam, mama podpisała, ale jeszcze nie wysłaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Wypełnilliśmy zgłoszenie, ale jeszcze nie wysłaliśmy. DLaczego nie ma formularza internetowego???
Jeśli gdzieś jest, to poproszę link, bo ja widziałam tylko wersję do wydruku.
Napisałam i wydrukowałam, mama podpisała, ale jeszcze nie wysłaliśmy.[/quote]


zgloszenie mozna wypelnic jak w wordzie i przesłac na oddziałowy e-mail wraz z kopia rodowodu.,championatów, etc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Chyba nie dotyczałam, kiedy można się spodziewać stawki?[/quote]
Podobno dziś (9 lipiec) właśnie idę szukać.
[B]flashka-g [/B]- dzięki:)

Nie ma jeszcze, sory, źle przeczytałam. Dzisiaj będzie plan sędziowania i program wystawy, dzisiaj wyślą numery startowe pocztą. Nie napisali kiedy będzie stawka...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb'][B]Goldek[/B] chyba pomyliły ci się wystawy, bo 9 lipca pojawić mają się stawki z Nowego Targu ;)[/quote]

Właśnie teraz zauważyłam!!!!! Przepraszam wszystkich, mam dwie wystawy na głowie i mi się wszystko pomieszało!!!! Przepraszam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']mam 4 tygodniowe szczeniaki bernardyna, moze chcesz? :evil_lol::loveu:[/quote]
To ja moge zaoferować nierasową bokserkę, bo nie mam co z nią na czas wystawy zrobić :evil_lol: :diabloti:
A tak na poważnie, to nie chce jej ze soba zabierać, więc sama nie wiem co mam zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidush']Czy ktoś, kto wysyłał zgłoszenie mailem otrzymał potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia?[/quote]

Ja dostałam mail'a zwrotnego z informacją, że zgłoszenia dotarły i są czytelne, ale zawsze wysyłam prośbę o takie potwierdzenie.
Odpowiedź przyszła dzień po wysłaniu zgłoszeń :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...