Jump to content
Dogomania

Będzin - II krajowa 2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co? Ja to głupia jestem. Serio. Wydrukowaliśmy zgłoszenie, podpisaliśmy, a nie wysłaliśmy i gdybym dzisiaj przypadkiem nie zajrzała to byśmy się nie zgłosili. Przed chwilą wysłałam maila i jeszcze trzeba zapłacić.
DObrze że zobaczyłam do którego przyjmują zgłoszenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Do mnie niestety jeszcze nie przyszło potwierdzenie na maila :(
Chyba będę musiała do nich zadzwonić...[/quote]

na stronie jest napisane zeby kazde zgloszenie przez e-mail i fax potwredzac telefonicznie.. mysle ze teraz maja kocioł ze zgłoszeniami wiec radzilabym dzwonic niz wyczekiwac na mail;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']na stronie jest napisane zeby kazde zgloszenie przez e-mail i fax potwredzac telefonicznie.. mysle ze teraz maja kocioł ze zgłoszeniami wiec radzilabym dzwonic niz wyczekiwac na mail;)[/quote]

Ja też. Chyba zadzwonię dzisiaj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Dzwoniłem do zwiazku i zgłoszenia przedłużone do [B]19.07.2007[/B] :cool3:[/quote]

wow:) chyba jest mało zgłoszen skoro organizatorzy biora na siebie zrobienie w tydzien katalogu i tych wszystkich bajerów;) tylko ciekawe kiedy bedzie spis wystawcow na stronie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Dzwoniłem do zwiazku i zgłoszenia przedłużone do [B]19.07.2007[/B] :cool3:[/quote]

Codik&Toffik podał błędną informację o przedłużeniu terminu przyjęć!

Dla spóźnialskich, ostateczny termin zgłoszeń na będzińską wystawę mija we [B][SIZE=3][U]wtorek 17 lipca 2007[/U][/SIZE][/B]

Notatka taka pojawiła się również na stronie związku :)

Link to comment
Share on other sites

Kurczę! Próbowałam się dodzwonić do Związku czy nam przyjeli zgłoszenie i czy doszła opłata i się nie da dodzwonić. A ja muszę być na tej wystawie! Jak nas nie przyjmą to nie wiem... Dzwoniłam wczoraj (choć niby Będzin jest w poniedziałki zamknięty) dzwoniłam dzisiaj... :oops: Nic nie mogę zrobić! A Wy się dodzwoniliście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Dzwoniłam wczoraj (choć niby Będzin jest w poniedziałki zamknięty) dzwoniłam dzisiaj... :oops: Nic nie mogę zrobić! A Wy się dodzwoniliście?[/quote]
Sorki...ale z kim chcesz rozmawiać - skoro oddział był zamknięty???:crazyeye:
Ja wysłałam zgłoszenia zbiorówką :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...