Jump to content
Dogomania

Holly - 4-miesięczna labradoreczka już szczęśliwa w swojej rodzinie.


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Składamy reklamację, miał być diabełek a jest aniołek. Tak poważnie to Holly jest bardzo spokojna więc cieszę się, że jutro oglądnie ją weterynarz. Myślę, że może malutka tęskni za swoim kolegą ze schronu? Zjada ładnie, chętnie wychodzi "na piłęczkę" ale nie ma na razie w jej zachowaniu szaleństwa. W domu kładzie się i śpi albo obserwuje domowników. Wiem, że jestem przewrażliwiona ale ona jest dla mnie za poskojna jak na szczeniaka w jej wieku, zwłaszcza, że pisałyście że to takie żywe srebro.

Link to comment
Share on other sites

Pani Agnieszko, proszę się nie martwić - to nowa dla niej sytuacja - na pewno potrzebuje czasu żeby się oswoić. Moja adoptowana sunia przez pierwsze dwa tygodnie była mega zahukana, cichutka i wycofana a później jak się rozkręciła to się okazało że to wilk w owczej skórze, czasami marzę o powrocie tych pierwszych dwóch tygodni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Taaak, tęskni i to bardzo!!! Za Pedrem, dlatego trzeba go też zaadoptować!!! :evil_lol:[/QUOTE]

o to to , Agula , właśnie , właśnie ...:cool3:;) ,
Holly pewnie trochę kołowata , tyle zmian , jeszcze się rozbryka

a tak sobie myślę ,że fajnie , bo przybywa sympatyków na wątkach boguchwalskich ,i w realu , i w necie :multi::multi:
bardzo się cieszę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']

a tak sobie myślę ,że fajnie , bo przybywa sympatyków na wątkach boguchwalskich ,i w realu , i w necie :multi::multi:
bardzo się cieszę :loveu:[/QUOTE]

ja też się bardzo cieszę, wszystko ruszyło z kopyta kiedy karolakola do nas dołączyła, tyle obowiązków wzięła na siebie że strach się bać !!! :diabloti: I nowe pomysły wniosła i nową nadzieję tchnęła w nas...wielka szkoda Figuniu że cię tu z nami nie ma, naprawdę wielka szkoda, i karolciasz28 również.

Link to comment
Share on other sites

a jeszcze w temacie kury , bo bardzo fajna i ładna jest
a teraz 1 i 2 lutego w W-wie będzie wystawa kur ozdobnych z całego świata , niektóre okazy mają nawet po 1o kg:-o

o proszę taka fajowa , rozcapierzona będzie :lol:

[IMG]http://p1.wawalove.pl/p1.wawalove.pl/44ef939acdbdf72bdcaa84ab2db8b570.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']
a tak sobie myślę ,że fajnie , bo przybywa sympatyków na wątkach boguchwalskich ,i w realu , i w necie :multi::multi:
bardzo się cieszę :loveu:[/QUOTE]

też się cieszę, jak sobie przypomne ten marazm i psie tłumy w schronie zeszłej zimy to mnie ciary przechodzą...a teraz tak optymistycznie jest :)

Link to comment
Share on other sites

a może najzwyczajniej w świecie trafiła na cud właścicieli którzy zapewniają jej odpowiednią dawkę ruchu połączoną z zabawami i pies po prostu jest rozładowany i zrelaksowany - scenariusz marzenie. Psy przeciętnie powinny spać kilkanaście godzin na dobę i nic w tym złego, jest tryb odpoczynku i tryb zabawy. W schronisku nie miała zbyt częstych zabaw /pracy z człowiekiem no to broiła bo się musiała jakoś rozładować. Nie wygląda mi na chorego ani nieszczęsliwego psa :)

Link to comment
Share on other sites

Oj fantastyczna ta "kudłata" kura. Holly wczoraj była u weta. Uszy czyste, wczoraj troszkę jej ropiałało oczko więc dostała krople. Mała strasznie się ucieszyła jak zobaczyła, że wróciła do swojego domu bo chyba bała się, że ją gdzieś chcemy wywieść.
Na szczęście malutka zaczyna trochę dokazywać a wczoraj zastałam ją wylegującą się na sofie...
Jeśli chodzi o koci hotelik to na tyle ile umiem chetnie pomogę.

Zapomniałąm dodać, że pierwsze wspólne zabawy w sniegu z Bazylem zaliczone:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...