Jump to content
Dogomania

Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM


iwop

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Puchatek']No faktycznie nie wiem. Może naiwnie katowanie kojarzy mi się jednak z facetem. W dzisiejszych czasach rzeczywiście może przestarzały sposób myślenia.[/quote]
W sumie masz rację, to głownie faceci i nadmiar testosteronu sa winowajcami.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam pierwszą stronę, ale nie mam czasu przebrnąć przez kilkanaście. Proszę o info:
- w jakim wieku jest pies,
- jaki jest jego stosunek do ludzi (w tym dzieci, jeśli wiadomo)
- jaki jest jego stosunek do innych zwierząt
- czy jest zdrowy
- jak ze szczepieniami, odrobaczeniem
- namiary na kogoś, kto się nim opiekuje, z kim mogą się kontaktować osoby zainteresowane jego adopcją.
Jak będę miała chwilkę czasu zrobię mu Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to wszystkie te informacje powinny być na pierwszej stronie i ciągle aktualizowane. Wszystkie linki prowadzą na pierwszą stronę i tam każdy kto wejdzie powinien już wiedzieć wszystko bez przekopywania się przez cały wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Bigle takie teraz popularne, a nie ma chętnego na Gucia :roll:[/quote]
No wiesz... Gucio ma z beagla bardzo, bardzo, bardzo niewiele i dlatego pewnie nie wpada w oko chętnym na tą rasę... Ale może to i lepiej. Nie trafi w ręce kogoś komu zależy tylko na rasowcu.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]Kochani - nie wiem, gdzie piesek ma ogłoszenia i czy w ogóle je ma - ale proszę - [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=5][B][COLOR=red]zajrzyjcie do mojego podpisu o hopsaniu - jest tam wiele stron, na których mozna oglaszac pieska - to na pewno pomoże[/COLOR][/B] .[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties'][SIZE=2][B][COLOR=red]Kochani - nie wiem, gdzie piesek ma ogłoszenia i czy w ogóle je ma - ale proszę - [/COLOR][/B]

[/SIZE] [SIZE=5][SIZE=2][B][COLOR=red]zajrzyjcie do mojego podpisu o hopsaniu - jest tam wiele stron, na których mozna oglaszac pieska - to na pewno pomoże[/COLOR][/B] [/SIZE].[/SIZE][/quote]
Tylko, żeby go ogłaszać to trzeba wiedzieć kilka ważnych rzeczy (np. ile pies ma lat, z kim się kontaktowa), a tego się nie dowiemy dopóki się nie pojawi założycielka wątku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...