Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Totalna porażka:mad::mad::mad: Ccoko123, która zadeklarowała przewóz swinki Balbinki do Olsztyna nie odzywa się. Wczoraj dorwałem ją na telefon, powiedziała, że nie może rozmawiać i oddzwoni później i na tym koniec. Na sms nie odpowiedziała, na priv też, telelfonu nie odebrała.:angryy:.
Jestem wściekły:angryy:.
Pucka, ja umowę mam, ale w pracowym kompie.:oops:W poniedziałek mogę wysłać dopiero.

Link to comment
Share on other sites

juz mam magdzik mi przyslala. ale teraz juz sama nie wiem bo ta dsziewczyna co chciala Tradycjusza nie odzywa sie - nie wiem czy mam swinke dac ewelin czy nie? bo jak czarne sloneczko sie nie odezwie ? to co? zostawie evelin z kolejna swinka? tel, skype, gg - pisalam , dzwonilam - nie odzywa sie. co robic? jak uwazacie?

Link to comment
Share on other sites

chodzi o to ze evelin ma swinke zabrac .dzis. do telefonu tez nie ma dostepu? sorki ale zla jestem. dam ja evelin, jej siostra ma przetrzymac do srody - a jak Czarne Słoneczko się nie zgłosi to co wtedy? tel nie odbiera n asms nie odpowiada. moze np nie ma pradu i tel jej sie wyladowal akurat? tylko co ja mam zrobic? dac tradycjusza?

Link to comment
Share on other sites

no i waham się, bo kurczę - dam świnkę i evelin z 6 zostanie? moze zostawić - moja sąsiadka jest z Białegostoku - wcześniej czy później będzie tam jechać, to mogłaby zawieźć jesli Czarne Słoneczko się odezwie. Ja ostrozna jestem bo Bobika to Magdzik na moja prosbe ze schronu wziela dla jednej dziewczyny z dogo, i ta dziewczyna potem sie po prostu nie odezwala, chociaz była pewna ze chce swinke. no i ta biagunka. i te paluszki. trzeba moze do weta isc. ja nie moge tym siostry evelin obarczac jesli Czarne Słoneczko sie nie odezwie :(

Link to comment
Share on other sites

AnQ - mam dwie niedobre wiadomości:shake:
Primo - Czoko123 jest w szpitalu, dlatego się nie kontaktowała. Ma transport, ale...
Secundo - Balbinka jest w ciąży:angryy: Mam ochotę dołożyć temu wetowi, który się nią opiekował:mad::mad::mad:.
Maluchy wyjdą za tydzień-dwa, są dwa i chyba trzeci mały.
Mamuśka siedzi w klatce i się odżywia trawką.
Jestem wściekły :2gunfire::boom::snipersm::zly7::chainsaw:

PS - Balbinka będzie do adopcji za miesią-półtora, zależnie od terminu porodu. Zdecyduj, AnQ, czy poczekasz na małą, czy weźmiesz inną świnkę.
PS2 - czy ktoś ma klatkę 80-kę lub 100-kę do pożyczenia na czas wspólnego pobytu Balbinki z dziećmi (miesiąc-półtora)?

Link to comment
Share on other sites

Nadal nie mam żadnych wiadomosci od Zasadzkas - czy weźmie moje świnki i odda w Krakowie agamice? :( Ja prawie na 100% będe 16 w Krakowie (lub 17) :( Agamiko, czy umówiłabyś się z zasadzkas jakby się zgodziła przewieść moje świneczki i odebrałabyś je od niej i przetrzymalabyś je parę dni (max. tydzień)? - byłabym bardzo wdzięczna...Wiem, że już odpowiadałaś, ale chodzi mi o to czy nie będzie problemem odebranie świnek od zasadzkas) Ciekawe co zasadzkas odpisze, bo jak się nie zgodzi to będe musiała czekac, aż znowu znajdzie się jakiś transport do Katowic lub Krakowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']AnQ - mam dwie niedobre wiadomości:shake:
Primo - Czoko123 jest w szpitalu, dlatego się nie kontaktowała. Ma transport, ale...
Secundo - Balbinka jest w ciąży:angryy: Mam ochotę dołożyć temu wetowi, który się nią opiekował:mad::mad::mad:.
Maluchy wyjdą za tydzień-dwa, są dwa i chyba trzeci mały.
Mamuśka siedzi w klatce i się odżywia trawką.
Jestem wściekły :2gunfire::boom::snipersm::zly7::chainsaw:

PS - Balbinka będzie do adopcji za miesią-półtora, zależnie od terminu porodu. Zdecyduj, AnQ, czy poczekasz na małą, czy weźmiesz inną świnkę.
PS2 - czy ktoś ma klatkę 80-kę lub 100-kę do pożyczenia na czas wspólnego pobytu Balbinki z dziećmi (miesiąc-półtora)?[/quote]


witaj,
ja mam wrazie czego 70 tkę - nie za duże to. ale może od biedy wystarczy. jak będzie trzeba to podrzucę :)

Link to comment
Share on other sites

[B]"do Krakowa jadę we wtorek o świcie, czyli: 06:05; na miejscu 08:52. Świnki musi mi ktoś dostarczyć na Dworzec Centralny o tej 6 rano"[/B]

pisała zasadzkas. to kto dostarczy? elurin - hm ...bo ty masz najblizej ...
moglabym wziac je wziac od apsy i przywiezc do srodniescia w poniedzialek i odebralbys je i we wtorek wyekspediowal, co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...