Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

[quote name='pucka69'][B]"do Krakowa jadę we wtorek o świcie, czyli: 06:05; na miejscu 08:52. Świnki musi mi ktoś dostarczyć na Dworzec Centralny o tej 6 rano"[/B]

pisała zasadzkas. to kto dostarczy? elurin - hm ...bo ty masz najblizej ...
moglabym wziac je wziac od apsy i przywiezc do srodniescia w poniedzialek i odebralbys je i we wtorek wyekspediowal, co?[/quote]
Pucka - właśnie chciałem to zaproponować:lol:. Mogę podjechać w poniedziałek wieczorem, tymczasową klatkę mam. Apsa, masz mój tel., umówimy się telefoniczne, OK?
Aha, moi weci o tej karmie "Supa guinea pig excel" nie słyszeli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pucko to zapytaj się zasadzkas czy też weźmie moje xD Bo gdyby co to trzeba jeszcze z agamiką dogadać, żeby je odebrała - zeby nie było z tego żadnch komplikacji :) O i jeszze mam pytanie, jakiej one teraz sa wielkości bo nie wiem jaki transporter wziąść, nie wiecie czy w pociągu trzeba plącić dodatkowo za przewóz transportera? Chyba nie, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Elurin - nie dam razy jednoczesnie przywiezc klatki i swiniakow - bo ja to robie metrem autobusem i poiechota
są mniejsze niż moja Hela- srednia a wieksze niz Mietka - najmniejsza
zdjęcia na ostatniej str watku o swince makabrze w moim podpisie

Link to comment
Share on other sites

Mam malutki problem we wtorek zamówiłam transporter (dla kotka żeby dwie świnki miały dobrze się podczas podróży) niestety napisali mi że wyślą go dopiero w piątek lub w poniedziałek to jest za późno na e-mail że nie mogę czekać nie odpisują i tutaj pytanie ile może kosztować jakiś zastępczy w zoologiku i jaki kupić tak by świnki się np. nie gniotły bo raczej nie opłaca się w zoologiku kupować transporterka dla kota bo dwa mi są nie potrzebne

Link to comment
Share on other sites

Dopiero jestem, rodzinne święto bez netu. Oczywiście, wezmę świnie we wtorek o świcie. Ekspres odjeżdża o 6.05, więc te 5-10 minut wcześniej poproszę. W Krakowie Gł. jest o 8.52. Bardzo bym prosiła o planowy odbiór świnek, żebym mogła dalej ruszyć w drogę, bez spóźnienia.
Czyli 4 świnkoosobowe stadko? Da radę w jednym pudełku jakoś (nie wiem, jakiej one są wielkości)? Może transporter dla kota Pucki, który zabiorę z powrotem? A osoby odbierające niech sie postarają o coś dla par świniaków?
Podaje mój numer, potem skasujemy, mam nadzieję: 0602187712

Link to comment
Share on other sites

hm nie mam kota ... mam transporter po kocie mojej mamy. kotek umarł niestety. byl operowany na sggw na raka gruczolów mlecznych, ale niestety było za pózno... tak mi sie smutno zrobilo :(
moge oczywiscie pozyczyc, a moze lepiej coś mniejszego?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że kota nie masz, chodziło mi o transporter koci.
Jak znajdziecie coś mniejszego na wszystkie cztery to bardzo dobrze.
Bounty, jeśli chodzi o Twoje świnki, musisz tutaj sama zgrać wszystko, naprawdę, nie mam czasu na pisanie i dzwonienie. Mogę zabrać, ale pozałatwiaj wszystko, kto, co, jak, itp.

Link to comment
Share on other sites

no dobra, to Ty jesteś ustalona - Apso! kiedy mozna odebrać? A moze w poniedzialek do Śródmieścia jedziesz i mogłabys na Koszykowa do ksiegarni podrzuciic? panny odbiorczynie w Krakowie - ustaliłyscie miedzy soba - kto kiedy odbiera i w czym? i kto przechowuje ? Zasadzkas - kontener przywieziesz spowrotem niedługo tak?

Link to comment
Share on other sites

Ja zadzwonie do Zasadzkas we wtorek i odbiore świnki na dworcu plany się zmieniły u mnie i do Kraka do szkoły mam jechać pod koniec lipca tak więc we wtorek jadę tylko po Prośki:loveu:
Transporterek kupie w poniedziałek tylko błagam o jakieś minimalne wymiary

Link to comment
Share on other sites

Dziękują zasadzkas :) Dziękuję agamiko :* Bardzo się ciesze, że już ładnie to ustaliłyscie, właśnie miałam pisac do agamiki, a tutaj patrze - ostatni post agamiki, w którym pisze to o czy chciałam ja poinformować xD Dziękuję jeszcze raz :) Ja teraz już na 1000% w Krakowie bede 17 lipca :) Zapisałam sobie agamiko twój numer bo napewno bedzie mi jeszcze potrzebny ;) Czyli teraz już się sama dogadasz z zasadzkas, bo tak 'pośrednio' jest trudno :) Zawsze lepiej mieć info z pierwszej reki, żeby nie było jakiś pomyłek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...