Jump to content
Dogomania

JEST TAKIE MIEJSCE -BEZPIECZNA PRZYSTAŃ u Kasi-zbieramy fundusze


Recommended Posts

wczoraj jeszcze do południa przeglądałam wątki, i pomyślałam z westchnieniem, że brak wiadomości na tym wątku, to jednak dobra wiadomość, że życie u Was toczy się powolutku i bez zmian..... jednak nie:( Gaju, Marsiku dobrze, że mieliście obok siebie Kasię:( Kasiu przytulam Cię najmocniej i dziękuję, że jesteś dla Tych staruszków całym Ich Światem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś pojechala z Geriatrii sunia - do KRAKOWA , pomagałam w transporcie:).

Sunia ma poczatki mocznicy - ale może jeszcze uda się jej przedłuzyć zycie .

W schronisku nie ma czasu na dlugie kropłowki czyszczące podtruwany organizm, a w domu będzie można spokojnie je zrobić. Miejmy nadzieje, ze suni sie uda :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://youtu.be/suQdRISEDiU< Tutaj link do filmiku.

Dlugi weekend uplywa mi na dyzurze u kolezanki ze schroniskowego wolontariatu, ktora jest szczesliwa posiadaczka domu z ogrodkiem oraz kilkunastu wspanialych psiakow, ktore po latach schroniskowej biedy znalazly u niej dom :)

 

https://youtu.be/suQdRISEDiU< Tutaj link do filmiku.

Dlugi weekend uplywa mi na dyzurze u kolezanki ze schroniskowego wolontariatu, ktora jest szczesliwa posiadaczka domu z ogrodkiem oraz kilkunastu wspanialych psiakow, ktore po latach schroniskowej biedy znalazly u niej dom :)

jakbym wszystkie skąś znala :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...