Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Achnamara

Nowy Dwór Mazowiecki 07/10/2007

Recommended Posts

Ja bym się chętnie na robotnika na tę wystwę najęła, ale nie jestem w stanie dodzwonić się do Oddziału.... :roll:
Czy ktoś ma jakiś złoty środek?
Uprzedzam pytania- dzwonię chociażby teraz- w godzinach pracy- i nic :shake:

[quote name='filonek_bezogonek']mam pytanie;

w tym roku przy organizacji wystawy wiosennej w pewnym momencie pojwila sie lista zgloszonych psów , a potem mozna bylo jeszcze zglaszac.
czy w tym roku tez zostanie taka lista wstawiona na strone przed zamknieciem przyjmowania zgloszen ?[/quote]

podpisuje sie pod pytaniem ;)

[quote name='Gonia']Pewnie nie wchodzi bez PKR?Wpisz w rubrykę PKR-w przygotowaniu,a w uwagach wpisz prawidłowy.Jeśki miałabyś jeszcze jakikolwiek problem.to daj znać.[/quote]

Problem leży głownie w nr rejestracyjnym- tam się nie da wklepać w przygotowaniu- czy mam wobec tego podać jakiś fikcyjny i też napisać o tym w uwagach?

[quote name='filonek_bezogonek']mam pytanie;

w tym roku przy organizacji wystawy wiosennej w pewnym momencie pojwila sie lista zgloszonych psów , a potem mozna bylo jeszcze zglaszac.
czy w tym roku tez zostanie taka lista wstawiona na strone przed zamknieciem przyjmowania zgloszen ?[/quote]

Ty nie kombinuj tylko normalnie Ryszarde wystawiaj he he:eviltong::eviltong::p

Ja mam [B]prośbę w imieniu wszystkich uczestników:[/B]
Prosimy organizatorow o podanie (o ile to oczywiscie jej możliwe) konkretnych [B]godzin wystawiania poszczególnych ras ![/B]
[I]Bardzo to ułatwi sprawy organizacyjne wszystkim (dojazd, parking,tlok itd.)[/I]

Jak się wprowadzi do programu wszystkie zgłoszenia,uporządkuje itd:p
A to chwilkę potrwa,bo luuuuuuuuudzieeeeeeeee,zgłoszenia są,delikatnie mówiąc dziwne w większości:angryy:Np:3 różne psy i ten sam PKR,klasa nieadekwatna do wieku,tytuły i osiągnięcia z kosmosu"mistrz szczeniąt" i inne:evil_lol:Można o tym godzinami:crazyeye:

[quote name='Gonia']Jak się wprowadzi do programu wszystkie zgłoszenia,uporządkuje itd:p
A to chwilkę potrwa,bo luuuuuuuuudzieeeeeeeee,zgłoszenia są,delikatnie mówiąc dziwne w większości:angryy:Np:3 różne psy i ten sam PKR,klasa nieadekwatna do wieku,tytuły i osiągnięcia z kosmosu"mistrz szczeniąt" i inne:evil_lol:Można o tym godzinami:crazyeye:[/quote]Ja zgłosilam 2 psy, ale sprawdzalam dwa razy i wydaje mi sie, ze wszystko jest ok u moich psow????????????

[quote name='Gonia']Jak się wprowadzi do programu wszystkie zgłoszenia,uporządkuje itd:p
A to chwilkę potrwa,bo luuuuuuuuudzieeeeeeeee,zgłoszenia są,delikatnie mówiąc dziwne w większości:angryy:Np:3 różne psy i ten sam PKR,klasa nieadekwatna do wieku,tytuły i osiągnięcia z kosmosu"mistrz szczeniąt" i inne:evil_lol:Można o tym godzinami:crazyeye:[/quote]

o kurde - mistrz szczeniat ?? fajne a na jakiej wystawie przyznaja takie tytuly :)

[quote name='filonek_bezogonek']o kurde - mistrz szczeniat ?? fajne a na jakiej wystawie przyznaja takie tytuly :)[/quote]

Filonek niestety to jest norma u naszych wystawców :shake: ale ciekawsze też sie zdarzały
Draczyn u ciebie bład?? moj znajomy kiedyś wpisał swojej suni rase "bokserek francuski" zgłoszenie przyjeto !! (do odopowidniej rasy). Pozdrawiam

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na Wystawę Krajową.
Formularz elektroniczny na stronie chodzi na Klubową Sznaucera.
Proszę nie zgłaszjcie nim psów na krajówkę,bo i tak nie zostaną przyjęte:shake:
To nam bardzo utrudnia pracę!