Jump to content
Dogomania

Duży starszy misiu - LAKI WRÓCIŁ DO WŁAŚCICIELI !!!! HURRA !!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='barb']Pytałyście w schronie czy ktos nie szuka takiego psa ?
Jeśli zaginął starszej samotnej osobie to ona może nie potrafić zamieszczać ogłoszeń w necie. Ciągle mam nadzieję, ze sie zgubił...[/QUOTE]

Bardzo bym chciała, żeby komuś zgiął...
Jeszcze nie pytałyśmy, ja dowiedziałam się dopiero dzisiaj o tym psiaku od Eluni, a potem dostałam smska od Dody, ale zapytamy;)

[quote name='Mysza2']Agusia, znowu pisałyśmy razem[/QUOTE]
Właśnie miałam to samo napisać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Psiak już złapany.
Leżał pod sklepem na betonie, bardzo się nas bał i warczał, w końcu uciekł, ale jak odeszłyśmy wrócił na to samo miejsce.
Siedziałyśmy przy nim i dawałyśmy jedzenie, w końcu pozwolił założyć sobie pętlę. Potem już ładnie szedł na smyczy. Zero agresji.
Do samochodu pięknie wszedł, położył się i zasnął.
Potem już pozwalał się głaskać.
To staruszek. Te zdjęcia w 1 poście to nie są jego zdjęcia. Doda wstawiła, żeby mieć pogląd na jego wielkość i umaszczenie.
W tej chwili Doda jedzie z nim do Ulka12 do Żarek. Ula nie ma miejsca w domu, więc będzie w kojcu.
To jest rozwiązanie na parę dni, awaryjne, to staruszek, powinien być w ciepłym.
Zdjęć po sklepem mu nie robiłyśmy, żeby go fleshem nie straszyć, zrobiłam tylko w samochodzie.


[IMG]http://i39.tinypic.com/2ryrc74.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/23jfkuq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/28mid5s.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/24eum3a.jpg[/IMG][/QUOTE]

Dziewczyny, czy to może być zaginiony Timur?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245225-DRAMAT-wielkiego-Timura-skrajnie-wycie%C5%84czony-ZAGIN%C4%84%C5%81-MIKO%C5%81%C3%93W-KATOWICE[/url]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kurcze patrzę i patrzę i nie wiem.
Podobny ma zwłaszcza ten kształt głowy od góry, taka wypukła, myślałyśmy nawet z Agą że może jakieś guzy. Timur też ma taką wypukłość.
Nasz nie ma aż takich długich uszu i ogon też mniej puszysty. Ale uszy miał stale stulone ze strachu.
Co do umaszczenia to było ciemno, zdjęcia przekłamują.
Poprosimy Ulę o zdjęcia za dnia.
Naprawdę nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

chyba nawet łapy mają inne,
przejrzałam tablicę, ale brak o zaginięciu podobnego psa
jak siedział pod tym sklepem, to może ktoś ze sprzedawców by go rozpoznał, albo powiesić ogłoszenie w sklepie o znalezieniu psa, może anuż ktoś rozpozna

Link to comment
Share on other sites

Kochani . . od godziny jestem w domu. Musiałam zrobić to i tamto, jeszcze dogo mi nie działało :roll:

tak więc. . . WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA [B]AGUSIAP I MYSZA2[/B] !!!!!!!!!
Nawet to że są wspaniałe to strasznie mało powiedziane . . .

Pies dojechał do Ulki12, całą drogę był strasznie spokojniutki, wydaje mi się że zna jazdę samochodem. Przed Myszkowem usnął.
To poprostu duży misiu, starszy . . załamany, stęskniony . . U Ulki jak się spotkał z innymi psami to pomerdał ogonkiem, podlał krzaki :evil_lol:
Pies nie tylko słabo słyszy, ale jeszcze słabo widzi . . przynajmniej wieczorem, kiedy jest ciemno. U Ulki jak małe psy latały to próbował złapać wzrokiem. . gubił. . Nie jest wychudzony, dobrze wygląda. . Eehhh . . Rozwieszę u mnie plakaty, w centrum itd, ale nie mam drukarki, miejmy nadzieję że właścicielka się odnajdzie. Jeśli to starsza osoba i pies jej uciekł, to napewno tęsknią oboje :(
Poszukajmy też miejsce w hoteliku, jak przez parę dni nikt się nie odezwie, nie rozpozna psa, pojedzie do hoteliku.
Tylko ogłoszeń musi być naprawdę dużo . . . Wątpie, żeby psiak był z daleka . . on trzymał się tu miejsca jak klej . .może gdzieś w pobliżu mieszkał. . pojęcia nie mam. . .

Deklaracje są bardzo, ale to bardzo potrzebne! Jednorazowe również, na leczenie u weta itd.
Bardzo prosimy o parę grosików dla tego staruszka :(

Wiem, że jak właściciel nie szuka, to nie ma po co właściciela szukać . . ale bierzmy pod uwagę to że właścicielką może być staruszka która internetu nie ma, nie potrafi zrobić ogłoszeń, dalej niż koło domu się nie wybiera . .

W pierwszym poście będę aktualizowała deklaracje stałe i jednorazowe, bardzo prosimy !
Zacznę ja, deklaruję miesięcznie 20 zł (mam już inne deklaracje:( ) mój chłopak też 20 zł miesięcznie.
to mamy 40 zł stałej . .

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla kochanej agusi i myszy , oraz dla wszystkich pozostalych za wszelka pomoc psiakowi !

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze proponuję przeniesienie wątku, po drugie trzeba bidokowi nadać choćby tymczasowe imię, bo trzeba do niego jakoś mówić. Niestety pies na razie nie chce wchodzić do budy czyli nie jest to pies podwórzowy. Przed chwilą jak byłam u niego to leżał na dywanie, który mu położyłam i nawarczał na mnie. Suchej karmy też nie chce jeść, tylko dużo wypił. Resztę zobaczymy jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...