Jump to content
Dogomania

Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!


beataczl

Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']tak...
czy Bogusia moze ujawnic przybliżony adres malutkiej, żeby wiedzieć skad szukac transportu...[/QUOTE]
Kochana,ja tu tylko jak umiem,to pomagam...Transport jak doczytałam z pieczątki rachunku od weta,będzie potrzebny z Chojnic do Ciebie,czyli Bielsko biała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']tak...
czy Bogusia moze ujawnic przybliżony adres malutkiej, żeby wiedzieć skad szukac transportu...[/QUOTE]

Dorothy to u Ciebie Pudlisia ma miec BDT czy ..?

dzis bylam u psiakow jak sie Pudlisia z Sonia cieszyly jak im ogonki fruwaly :)
na kolanka chciala a ze dzis szczeniorke podrzulili w reklamowce /niechciany prezent/ i plakala bardzo to sie Nia zajelam...a potem troszke Pudlisie i Sonie bralam

ubranko Pudlisia nosi tylko raz Szarik Jej sciagnal...juz sie nie trzesie /zreszta u nas plus 6 jest.

ponoc na poniedzialek jest ustalony zabieg czyszczenia zabkow..to jeszcze rtg wg. zalecen by zostal

zapomniala bym napisac, po tej karmie od Anuli koo zaczelo sie ladnie ksztaltowac :) /widzialam :.. dostaje tez ponoc dodatkowo ryz z kurczakiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']ja nie mam autka
popytam ale to dopiero w piatek cos moge wiedziec...[/QUOTE]
Popytaj może akurat kogoś chętnego znajdziesz.Pytaj również z możliwością dowozu za zwrot paliwa.Wszystkie opcje trzeba brać pod uwagę...
Jest jedna propozycja transportu na Fb,ale to na jutro z Warszawy

...Jakby to miało pomóc to ja z Warszawy jutro jadę na Śląsk do Pszczyny. Jakby ktoś podrzucił do Wwy to zabiorę. Oczywiście darmo...

To za krótki czas,aby to wszystko ogarnąć.szukamy więc dalej....

Edited by Bogusik
dopisanie tekstu
Link to comment
Share on other sites

poszukajcie transportu na Carpooling albo Blabla car.Ludzie wożą psy często za niewielką opłatą.
Dla bezpieczeństwa proponuję w kocim kontenerku, który Dorothy odeśle potem może tą samą drogą.

Tu jest oferta dla człowieka ,ale można pytać czy by sunię przewieźli.
[URL]http://www.otodojazd.pl/kierowcy-z-Grudziąc[/URL], Polska-do-Katowice, Polska-w-promieniu-auto-0.html

Tu jeszcze lepiej
[URL]http://www.blablacar.pl/szukac-wspolna-jazda-wynik?fn=Chojnice&fc=53.6943862|17.5570726&fcc=PL&tn=Katowice&tc=50.2648919|19.0237815&tcc=PL&sort=trip_date&order=asc&initial=1&limit=10&page=1[/URL]

Są ikonki, które mówią czy kierowca przewozi psy .

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Beatko,bardzo mało piszesz na tym wątku...A tak właściwie,to kiedy Pudlisia mogła by być zabrana z przytuliska?Chodzi mi o ząbki i o to rtg...?[/QUOTE]

przez swieta nie ma Kogo zapytac, dopiero jutro
podobno w poniedzialek czyszczenie zabkow i to napisalam ...

podalam dzis Pudlisie na watek mikropsiakow/i Sonie tez
nie proznuje;)

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!/page511"]MIKROPSY w potrzebie - ogłaszając swoje MIKRUSY pamiętajcie o innych, które cierpią![/URL][/B]

wiem juz na pewno ze Pudlisia nie ma sterylki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Myślę,że nie tylko o transport chodzi.Schronisko nie wydaje psów do BDT ani DT.Ktoś musi Pudliszkę adoptować.[/QUOTE]
jestes pewna?
Kiero powiedziala ,zeby Jej domu szukac...byla sytuacja 3 lata temu/ gdzie VIVIE udalo sie przejac sunie Galke z tego przytuliska ,wczesniej adoptowalam Ja na dt
choc wtedy rzadzil Ktos inny... w zastepstwie.
nie wiem co bedzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...