Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

6 godzin temu, kasiasekret napisał:

Dostałam info z Zooplusa, że paczka została nadana... powinna przyjść jutro ale kurierzy są tak obciążeni, że będzie pewnie w poniedziałek...

Dzisiaj przyszła paczka sucha karma i 12 puszek mokrej ale nie wiem od kogo. Puszka już jedna w połowie zjedzona bo głodomory siedzą pod drzwiami i czekają. Najgorsze jest to że zaczęła przychodzić dzika kotka i chyba jest w ciąży a ja nic nie mogę zrobić :-( ona ucieka na widok człowieka. Dla psów też wsypałam karmę, tylko rozgniatam grubej nie chcą jeść. Teraz te bezpanskie zwierzaki są wygłodzone, ludzie siedzą w domach i mało kto dokarmia. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, asz26 napisał:

Dzisiaj przyszła paczka sucha karma i 12 puszek mokrej ale nie wiem od kogo. Puszka już jedna w połowie zjedzona bo głodomory siedzą pod drzwiami i czekają. Najgorsze jest to że zaczęła przychodzić dzika kotka i chyba jest w ciąży a ja nic nie mogę zrobić :-( ona ucieka na widok człowieka. Dla psów też wsypałam karmę, tylko rozgniatam grubej nie chcą jeść. Teraz te bezpanskie zwierzaki są wygłodzone, ludzie siedzą w domach i mało kto dokarmia. 

To ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2020 o 11:52, kasiasekret napisał:

Dostałam info z Zooplusa, że paczka została nadana... powinna przyjść jutro ale kurierzy są tak obciążeni, że będzie pewnie w poniedziałek...

Karma wczoraj dotarła, dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, asz26 napisał:

Mam pytanie muszę zamówić karmę dla Cziki na zooplusie no i nie chce płacić przy odbiorze a tak właśnie robiłam do tej pory. Powiedzcie mi jak opłacacie szybkim przelewem czy zwykłym przelewem?

Najlepiej szybkim przelewem bo od razu widzą zapłatę na koncie. Jak zapłacisz zwykłym to przesyłka odwleka się o dwa-trzy dni. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Jak zaznaczysz szybki przelew to ukażą sie wszystkie możliwe banki.

Zwykłe przelewy robiłam ale szybkich nie. A nie chce zamawiać z płatnością przy odbiorze. Jakoś wolę dmuchać na zimne. 

Link to comment
Share on other sites

Też już kilka lat zamawiam z zooplusa, bo to nie jest tak że czekam aż inni mi zamówią. Na tyle na ile mogę kupuje sama. Teraz zrobiłam szybki przelew bo mi zależało żeby nie było żadnych opóźnień, żwirek mi się skończył a moja Kicia jest taka wybredna że nie da rady je zmienić na inny. Ostatecznie jak już musi być inny to zwykły np.z biedronki. Kupuje jej benka lawendowego na zooplusie. Kiedyś jak zmieniłam na kukurydzianego to za nic nie chciała wejść do kuwety i załatwiła mi się przed kuwetą. A ja oczywiście w strachu czy z nią wszystko dobrze itd. Okazało się że dobrze tylko żwirek jej nie odpowiada :-) 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, kasiasekret napisał:

Całe szczęście, że moje koty nie są tak wybredne;) Kiedyś używałam betonitowego ale strasznie pylił i był mało wygodny w użyciu i bez problemu przeszłam na sylikonowy - zaakceptowały od razu.

Ja też używam silikonowy. Jest super. Dopóki nie przyjechała do mnie na tymczas Muszka to nie wiedziałam że jest taki żwirek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na jesieni ktoś mądry podrzucił na działkę maleńkiego kotka. Kociak dorósł i jest problem, sąsiedzi mają kotkę wysterylizowaną ale nasz kocurek biega za nią i wskakuje tamta kicia się boi i ucieka a sąsiadka ma do nas pretensje że Bambo przechodzi do niej i gania jej kotkę. Muszę go wykastrować a żeby tego było mało to mam dwa psy na leczeniu uszów z czego jeden boi się wpuszczania maści i musiałam wziąć dla niego kapsułki które się wpuszcza raz na tydzień. Koszt kapsułek 140 zł, wzięłam na fakturę a za Fionki leki zapłaciłam sama 109 zł. Kurcze teraz jeszcze ta kastracja ale jak mus to mus. 

Link to comment
Share on other sites

Kiciuś Bambo umówiony jest na czwartek na kastracje. Znowu będę miała nerwy jak przy każdej operacji, chociaż najgorzej stresuje się przy znieczulaniu Cziki, ona po każdym znieczuleniu dostaje bólu brzucha, biegunki i kończy się dodatkowymi lekami. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kasiasekret napisał:

Jak czuje się kotek po kastracji?

Dobrze, siedzi zamknięty w dużej klatce w domu, nie wypuszczę go przynajmniej do soboty, w sobotę na kontrol. Chyba będę musiała kogoś poszukać dla tego kotka, boję się że jak tak będzie chodził to go samochód zabije a nie mogę zabrać go do domu. Na dodatek jak sąsiedzi przyjadą ze swoją kotką to znowu będą go ganiać i znów będzie się bał wyjść z komórki. Ładny kiciuś cały czarny tylko pod szyją ma troszeczkę białego. Wychował się tam na działce. Ale teraz zaczyna coraz dalej spacerować a niedaleko jest do ulicy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...