Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Przepraszam że tak długo nie pisałam nic,miałam problemy z Kodą i jak narazie nie widać końca tych problemów,po badaniach które jej robiłam okazało się że ma chorą trzustke i coś z jelitami ale żeby tego było mało to teraz ma problem z okiem,leczenie nie daje efektów i najprawdopodobnie zostaje operacja ale z tym też jest duży problem bo nie dość że na miejscu nie może mieć zrobionej operacji oka trzeba ją przewieźć do Radomia lub Warszawy i tu już pojawia się problem nie mam czym ją zawieźć to następny problem nie wiadomo czy ona przeżyje operacje i kolejny problem koszt operacji :-( Nie wiem co zrobie,boje się o nią,w kwietniu walczyłam o nią jak była chora od kleszczy i z ledwością udało się wyciągnąć ją z tego i teraz to oko,wetka powiedziała że takie objawy w oku najczęściej są nowotworowe :-( Jestem załamana

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kilka dni mnie tu nie było,miałam awarie internetu 1f641.png:-( Przez ten czas troche się wydarzyło.Zacznę od tego że robiłam badania Kodusi i wyszły dobrze,ale Koda jakoś straciła apetyt oby to było przejsciowe.W gabinecie mam dług za badania Kody ale z tym sobie poradze,jest jeszcze jeden problem piątka psiaków do szczepienia od wscieklizny na które brak funduszy 1f641.png:-( Kody choroby ogołociły mój portfel 1f641.png:-( Jeżeli ktoś chciałby wpłacic pare groszy na udostepnione konto byłabym bardzo wdzięczna.A może ktoś by mógł zakupić mokrą karmę dla dzikiej kotki którą też dokarmiam lub suchą karmę dla trzech dochodzących psów z ulicy?Za to też będę bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

 

O 16.11.2016 o 00:27, asz26 napisał:

Kilka dni mnie tu nie było,miałam awarie internetu 1f641.png:-( Przez ten czas troche się wydarzyło.Zacznę od tego że robiłam badania Kodusi i wyszły dobrze,ale Koda jakoś straciła apetyt oby to było przejsciowe.W gabinecie mam dług za badania Kody ale z tym sobie poradze,jest jeszcze jeden problem piątka psiaków do szczepienia od wscieklizny na które brak funduszy 1f641.png:-( Kody choroby ogołociły mój portfel 1f641.png:-( Jeżeli ktoś chciałby wpłacic pare groszy na udostepnione konto byłabym bardzo wdzięczna.A może ktoś by mógł zakupić mokrą karmę dla dzikiej kotki którą też dokarmiam lub suchą karmę dla trzech dochodzących psów z ulicy?Za to też będę bardzo wdzięczna.

Strasznie przepraszam za bycie ofiarą, byłabyś uprzejma wysłać mi na priv dane konta bo jakaś już jestem ślepa a nie chce się pomylić albo przelać na nieaktualne, napisz proszę jaka karma jest potrzebna żeby na siłę nie zmieniać i gdzie zamówić, oki? Będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pimpuś był dzisiaj na kontroli w gabinecie i jest gorzej niż we wtorek,wylizał ranę na łapie praktycznie do kości,dzisiaj dostał tabletki,maść i oczywiście kołnierz żeby nie mógł lizać łapy.Po wybraniu leków z powrotem na kontrol.Dzisiejszy koszt wyszedł ok sto zł,wtorkowa wizyta 30zł czyli koszt leczenia do tej pory wynosi ok 130zł.Może ktoś by mógł wspomóc grosikiem jego leczenie?Na dodatek musiałam kupić też leki dla kotki dzikuski.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na koncie pozostało 31 zł to za mało nawet na jedną obroże kiltix :-( Bardzo proszę o najmniejszą wpłate na konto każda złotówka się liczy,a jeżli ktoś ma ochotę to sam może zakupić obroże dla któregoś z psiaków.Potrzebne jest 6 średnich i jedna duża.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zacznę od tego kotka którą karmiłam i leczyłam zaginęła,przestała przychodzić i chyba już jej nie ma na tym świecie.Ostatni raz jak przyszła była chora i to raczej nie wyglądało na koci katar,była smętna,napiła się trochę mleka i poszła sobie.To była dzika kotka i nie mogłam jej złapać:-(Szkoda mi jej ale zrobiłam wszystko co mogłam.Druga rzecz to brak karmy dla psów przychodzących z ulicy,jeżeli ktoś by mógł je wesprzeć workiem suchej karmy była bym bardzo wdzieczna,kolejna rzecz to zabezpieczyć psy na działce od kleszczy obrożami kiltix i na to potrzebne są pieniadze,których na koncie 4Dogs jest 31 zł,Pimpuś ogołocił konto jak zachorował.Bardzo proszę o najmniejsze wpłaty każdy grosz się liczy.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda dziewczynki... Moja pierwsza dzikuska została wysterylizowana nawet, przedtem miała kocięta, z których została tylko jedna koteczka - mieszka zresztą na naszej posesji do dziś. Jej mama pomieszkała jeszcze ok. roku, czasami znikała na parę dni ale zawsze w końcu pojawiała się. Miała swoje mijesce do spania, była zdrowa i nakarmiona. I pewnego dnia nie pojawiła się... po kilku dniach nieobecności zaczęłam jej szukać ale ciężko szukać dzikiego kota. W październiku 2016 mijają trzy lata jak jej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia gdzie ona przebywała,ale musiała być gdzieś w miarę blisko bo jak wolałam to przebiegała,w te duże mrozy co były w styczniu to przychodziła pod drzwi i miauczała żeby dać jej jeść,była mądrą kotką tylko za nic nie dała się dotknąć.Bardzo mi jej  szkoda,ostatniego dnia przeprowadziła inną kotkę ale ta przyszła kilka razy i nie przychodzi.Z moją Kodusią też znowu mam problem,z dnia na dzień przestała jeść,nie całkiem ale bardzo  mało,nawet połowy tego co jadła wcześniej nie zjada i nie wiem czemu,dzisiaj koleżanka będzie w gabinecie i ma zapytać ile będą kosztować badania krwi bo wetka podejrzewa że to znowu może być brak witaminy b12 i dlatego nie chce jeść.W zeszłym miesiącu Pimpuś miał chorą łapkę,teraz znowu Koda,zaraz zrobi się  ciepło i pojawią się kleszcze no i tego boję się najbardziej :-( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...