Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Super, że sunia już po sterylce! Wygląda na to, że nie ucierpiała specjalne podczas zabiegu;) a jakie ma gustowne wdzianko ;) Z kolei kicia ma b. fajne umaszczenie na pyszczku i wygląda na  bardziej wyluzowaną. Ma towarzystwo szczęście, że jesteś w pobliżu! A mój Rudy Rysiu ma zapalenie dziąseł i musi dostawać antybiotyk... wielkie tablety! Krojenie na części tylko wydłuża stres podawania. Zaczęłam dawać je otoczone masłem i do dziś Rysiu nim capi. Potem dostawał je w serku topionym to przylepiła mu się do podniebienia... Efekt: zapluta kuchnia, przedpokój i sam Rysiu wraz ze mną. Całe szczęście, że kończymy tą zabawę w czwartek. Bo do tego Rysiu ma po nich rzadką kupę...

Link to comment
Share on other sites

Ja to po prostu rozkruszam tabletki i dodaje do saszetki albo do watrobki bo Kitka już ma gdzieś suchą karmę i nie chce jej jeść tylko mięsko,saszetki i.wątróbkę a jak przyszła to wszystko jadła.Ona jest cudna a najlepsza jest jak przychodzi głodna i mialczy jak się jej pytam czy jest głodna ale tak się drze jakby jej ktoś coś robił:-) Nagram ją i tu wrzucę.A co do suni to jest ok i oby tak nadal było,w przyszły piątek czyli 26 na zdjęcie szwów.Z tych pieniędzy co Pani wplacila na jej sterylke pójdzie tylko 20zł bo okazało się że ona nawet 10 kg nie waży i koszt zabiegu to 200zł a 180zł dofinansował kastor więc nie wiem co z resztą pieniędzy?Ja z tego konta wykorzystuje pieniądze tylko na weta.

Link to comment
Share on other sites

Takiej ilości rozkruszonych tabletek to nawet łakomczuch  Rysio nie zje... A pieniądze to może trzymaj na koncie, bo nie wiesz, kiedy mogą się przydać na weta... Ewentualnie przeznacz je na karmę dla psiaków czy kici. Zresztą zobacz, co będzie potrzebniejsze a od przybytku głowa nie boli:)

 

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze które tam są zawsze przeznaczam na weta i na obroże kiltix.Nie wiem czy nie będzie trzeba zapłacić za ubranko bo Sara już w nocy się rozebrała i Pan Janusz musiał jej mocniej zawiązać.Wczoraj rano już troszkę zjadła napiła się wody,więc powinno być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

14051556_1301236519886899_25184189846429

POMOCY
Takie dwa maluchy ktoś wyrzucił w lesie przy głównej ulicy,nie miałam serca ich zostawić i zabrałam na działkę,sa zamknięte w klatce i nie mogą być wypuszczone bo mam siedem psów i by ich zagryzły.Nie mogę ich trzymać bo ciągle by musiały siedzieć zamknięte w klatce BŁAGAM POMÓŻCIE bo nie wiem co mam teraz z nimi zrobić.Potrzebuje na wczoraj kogoś kto ich zabierze.POMÓŻCIE :-(:-(:-(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyjechała po kotki z Runy i zabrała do siebie na dt były od razu u weta mają początki kociego kataru,pchły,w uszach swierzb i sa bardzo chude.To maleństwa mają ok półtora miesiąca ale potrafią korzystać z kuwety.Teraz kotki potrzebują jedzenia i pieniędzy na leczenie i szczepienia.Runa dała im na imię Gabriel i Rafael :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

14364897_1319233791420505_74072921209665

Koda ma bardzo często biegunki zrobiłam jej badania i dzisiaj dostałam wyniki które mnie załamały,ma chora trzustke i coś z jelitami.Musi być na ścisłej diecie i tu pojawia się problem bo suche karmy dla psów z chora trzustką są bardzo drogie i Koda nie za bardzo chce jeść suchą karmę,czy ktoś miał psa z chorą trzustką i karmił go gotowanym jedzeniem?Co takiemu psu można dawać do jedzenia?

 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oprócz psów które są na działce dokarmiam jeszcze trzy psy z ulicy i kotke,brakuje mi karmy dla tych psiaków i kotki.Czy jest ktoś kto chciałby podarować suchą karme dla psów lub jakąś mokrą karme bo dwa psiaki które dokarmiam nie chcą jeść suchej karmy :-( a może ktoś podaruje mokrą karme dla kotki?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...