Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Jeżeli mi się uda złapać to zawiozę ją do weterynarza ale nie wiem czy jeszcze przyjdzie to był całkiem dziki kotek ale już się do mnie przyzwyczaiła na tyle że nie uciekała tak jak wcześniej tylko że nadal nie dawała się dotknąć dzisiaj też chciałam ją złapac ale uciekła,tak mi jej szkoda zrobiła sie taka ładna kicia już jej nie stały żebra jak na początku.

Link to comment
Share on other sites

Kicia dzisiaj nie przyszła i pewnie już nie przyjdzie,ja jestem normalnie załamana nie mogę sobie wybaczyć że wczoraj nie udało mi się jej złapać całą noc nie spałam,leżałam i płakałam bo jej nie pomogłam.Żebym wiedziała gdzie ona może być to bym poszła i ją przyniosła ale nie mam pojęcia gdzie mogła uciec.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, może jeszcze się pokaże... Czasami nie można po prostu, czasami się nie da... ale wiem, jak się czujesz. I nie rób sobie wyrzutów.


Kicia żyje.Przyszła na jedzenie próbowałam ją złapać i miałam ją nawet w ręcę ale ciężko jest utrzymać dzikiego kota i wyrwała mi się.Dzisiaj będę u weterynarza to zapytam może cos da dla niej od kociego kataru tylko gorzej bedzie z opłaceniem leku jak da ale nie potrafie jej tak zostawić bez pomocy.
Link to comment
Share on other sites

Byłam u weterynarza dostałam dla kotki tabletki i narazie nie zapłaciłam za nie,teraz muszę złapać kota i zamknąć na tydzień bo inaczej nie będę mogła jej podać leków.

A kicia da się złapać? Nałóż rękawiczki aby nie podrapał Cię,zabezpiecz się.

Kicia musi mieć ciepło aby wyszła z kk.

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie dotarł z karmą dog mio 2x12kg i na konto z pieniążkami,co do karmy to chyba naprawdę był Mikołaj bo nie wiem od kogo :-)

Co do kici to jest lepiej ale już dostaje kolejną dawke leku to już 11 dzień i oby wyzdrowiała.Jest niesamowita przyprowadza kolege na jedzenie jak mi się uda to zrobie im zdjęcie jak oboje jedzą :-) Fajne kociaki tylko szkoda że dzikie :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...