Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

właśnie sprawdziłam konto a tu wujek Maciek zaokrąglił i przesłał naszej malutkiej 474,- zł. :):) Maćku, bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe swoim bazarkiem naszej KLUSECZKI:) :) ściskamy mocno naszego kochanego wujaszka Maćka:) :) kto jeszcze Go uściskać? ....... kochany Maciek:) :)

 

To ja zszokowany i zawstydzony dziękuję za potwierdzenie :lol:

 

Zdrowych i spokojnych Świąt (Święta) życzę wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny odebrałam przed chwilą telefon od Pani, która przeczytała ogłoszenie Kluseczki:) niestety nie może Jej adoptować, ale chce dać Jej PDT , z warunkami tylko domowymi:) :) powiedziałam Pani, że ma koleżankę z tego samego schroniska o wiele mniejszą i jeżeli chce na dotychczasowych warunkach dać Im domek tymczasowy. Pani ma się zastanowić i da mi znać! nie wiem sama co mam o tym myśleć! proszę wypowiadajcie się! Do Kasi próbowałam dzwonić, ale nie odbiera! 

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny odebrałam przed chwilą telefon od Pani, która przeczytała ogłoszenie Kluseczki:) niestety nie może Jej adoptować, ale chce dać Jej PDT , z warunkami tylko domowymi:) :) powiedziałam Pani, że ma koleżankę z tego samego schroniska o wiele mniejszą i jeżeli chce na dotychczasowych warunkach dać Im domek tymczasowy. Pani ma się zastanowić i da mi znać! nie wiem sama co mam o tym myśleć! proszę wypowiadajcie się! Do Kasi próbowałam dzwonić, ale nie odbiera! 

 

propozycja bardzo fajna i kusząca, a przede wszystkim warunki domowe !! Tego przede wszystkim chcemy dla dziewczyn! Co sądzą inni? Jeśli Pani zdecydowałaby się na przyjęcie dwóch, to ja byłabym skłonna je przewieść, tym bardziej, że Klusia i Pandusia są już wiekowe, spędziły tyle lat w schronisku, więc teraz należy im się ciepła, domowa kanapa i kochający człowiek :)

Link to comment
Share on other sites

Warunki tylko domowe? To brzmi obiecująco :) Zwłaszcza dla Kluskowych stawów.

Ile czasu pani potrzebuje na decyzję? Daleko to?

Gdyby do tego doszło to mam nadzieję, że szybko przyzwyczają się do nowych warunków.

Rozumiem, że to dom, a nie domowy hotel. Zawsze to lepiej jak się ma człowieka tylko dla siebie. Rozumiem to i nawet jak nam z hotelu zabierają jakieś psy do DT to nie mam nic przeciwko, a wręcz cieszę się,że poprawiają im się warunki :)

Krótko mówiąc - nie jestem deklarowiczem więc nie mi tu "głosować" za czy przeciw, ale jeśli to dobry dom to bardzo bym się ucieszył gdyby mogły sobie zimę (i nie tylko) przeleżeć przy grzejniku :) Choć i tak bardziej jestem za tym by sobie wreszcie DS znalazły :D

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Wy decydujecie. Ale jeśli chodzi o Klusię i Pandusię w zimie, to jak pisałam mogą zostać w domu, jak jestem w pracy. A wiosną i latem i tak lepiej, że są na dworze w kojcu, niż w chacie. Kurcze, wiem, ze jestem domem tymczasowym, ale Klusia tak mi zapadła w serce, może dlatego, że ma już swoje lata, że ... wcale się nie cieszę, że miałaby z Pandą ode mnie odchodzić. Widziałam, że Danusia dzwoniła, ale byłam wolna dopiero ok. 23:00

Link to comment
Share on other sites

wiecie, ja wszystko rozumiem, że to głupio tak przenosić, ale decyzja jeszcze nie jest podjęta, zresztą czekam na tel. Pani, czy wzięłaby obie! samej Klusi nie oddam, przecież one od zawsze są razem! kuszą mnie warunki tylko domowe i obecność  Pani. Praktycznie cały dzień! Nie chcę tu urazić Kasi, ale faktem jest, że u Kasi psiaki zostawały tak jak pisała ok. 9 godz. same. 

Link to comment
Share on other sites

koszt ma być taki sam, bo nie stać nas na więcej! pani nie pracuje, ma koty ! nie wiem jak zareagowałby dziewczyny na nie! wszystko mieszka w domu mówię o zwierzyńcu:) 

A odnośnie Pani Ani to jest kuzynką mego kolegi, o którym wspomniałam, że będę jechała do Poznania. Właśnie jak powiedziałam, że odwiedzę swoje psiury to on zaproponował mi wizytę u kuzynki cyt. psiary i kociary:) tak ją wszyscy nazywają. Ona mieszka ok. 50 km od Poznania . Nie wiem ile to jest od Kasi:):) 

Link to comment
Share on other sites

byłam, u dentysty, było rwanie zęba:( nie mogłam odebrać tel. od Pani Ani, więc dopiero teraz moja córka zadzwoniła, bo ja jeszcze mam znieczulony policzek i jest mi źle mówić , JEŚLI SIĘ ZDECYDUJEMY TO KLUSKA Z PANDĄ MOGĄ JECHAĆ nawet jutro !!! bardzo proszę wypowiadajcie się, bo mam mętlik w głowie:( :(

proszę piszcie co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

koszt ma być taki sam, bo nie stać nas na więcej! pani nie pracuje, ma koty ! nie wiem jak zareagowałby dziewczyny na nie! wszystko mieszka w domu mówię o zwierzyńcu:) 

A odnośnie Pani Ani to jest kuzynką mego kolegi, o którym wspomniałam, że będę jechała do Poznania. Właśnie jak powiedziałam, że odwiedzę swoje psiury to on zaproponował mi wizytę u kuzynki cyt. psiary i kociary:) tak ją wszyscy nazywają. Ona mieszka ok. 50 km od Poznania . Nie wiem ile to jest od Kasi:) :)

A w którą stronę? Może znamy kogoś z tych okolic. Chyba, że sam będę miał bliżej. Ja do Poznania mam 65 km :roll:

Propozycja brzmi całkiem fajne, ale oczywiście potrzebne informacje od kogoś kto tam był.

Czy Twój kolega bywa u swojej kuzynki? Ewentualnie można zorganizować coś w rodzaju wizyty PA ;)

Link to comment
Share on other sites

A w którą stronę? Może znamy kogoś z tych okolic. Chyba, że sam będę miał bliżej. Ja do Poznania mam 65 km :roll:

Propozycja brzmi całkiem fajne, ale oczywiście potrzebne informacje od kogoś kto tam był.

Czy Twój kolega bywa u swojej kuzynki? Ewentualnie można zorganizować coś w rodzaju wizyty PA ;)

myślę, że żeby sytuacja była jasna jak najbardziej! nawet należy sprawdzić, ja tej osoby nie znam osobiście ! odpowiadam na pyt. przepraszam, że tyle to trwało, ale musiałam zadzwonić do kolegi , bo zapomniałam  - kuzynki p. Ani - Miejscowość to Władysławowo. Mała wieś między Lwówkiem, a Nowym Tomyślem w Wlkp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...