Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

Pięknie :) Tylko pytam .....Co to zmienia ? Marzena pytam ....Gostar wydał rzeczową opinię.To jest pies dla człowieka z charakterem !!!Uzasadniasz wydatki na S.O. ? Piękne zdjęcia z smycza w tle nie przemawiają ...Jaki postęp ? Grillowanie? ? Śmiech...Pokazywanie psa w takiej sielankowej atmosferze to błąd .Rozumiem intencje ale to błąd .

 

Wolf - czy Ciebie coś ...ugryzło? bo nie bardzo rozumiem Twoje wpisy tu czy na wątku Sary.

Masz cos do Marzeny? do pani Magdy? do Niko? Sary? czy do kogo?

Sugerujesz, ze to, ze Niko jest tam gdzie jest to błąd? a moze trzeba tego psa uśpić - to napisz jednoznacznie, wyraźnie prostolinijne, bo nie kumam o co biega!

Link to comment
Share on other sites

andzia69, chodzi o to, że Niko się nie zmienił i nie zmieni. Trafił na Panią Magdę, która nad nim zapanowała. Widać na zdjęciach, że jest szczęśliwy.

 

może i sie nie zmieni, może - ale to znaczy, że co? trza go zabić czy co?

 

a to jak wytłumaczysz? "Uzasadniasz wydatki na S.O. ?"  - bo ja to zrozumiałam tak, ze szkoda kasy dla Niko !

 

może ja tępa jestem i nie rozumiem, moze są to wycieczki osobiste czy coś w tym stylu ?

a moze Wolf jest zły na to, ze Niko do niego nie trafił - bo o ile mnie pamięć nie myli tak sie miało stać na wiosnę?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, o co chodzi z wydatkami.

ja się cieszę, że jest szczęśliwy i nie siedzi zamknięty w komórce.

Raczej się nie zmieni, potrzebna jest taka osoba, jak Pani Magda, która go zaadoptuje.

Pomysł, żeby Niko trafił do wolfa, nie był zły. Z tego, co pamiętam, to wolf ma dwie czy trzy suki w domu. One byc może ustawiłyby Niko.

 

Niko dostosował się do przewodnika, do Pani Magdy.

Ale może zaatakować i Panią Magdę

Link to comment
Share on other sites

Pięknie :) Tylko pytam .....Co to zmienia ? Marzena pytam ....

 

Nic nie zmienia, Niko pozostaje tym samym problematycznym psem, który nie nadaje się dla przeciętnego Kowalskiego

Tyle tylko, że nareszcie fajnie spędza czas i wydaje się tak zwyczajnie po psiemu szczęśliwy.

A nam wszystkim ( no może z wyjątkiem Ciebie ;) ) przyjemnie jest na to popatrzeć

 

Gostar wydał rzeczową opinię.To jest pies dla człowieka z charakterem !!!

 

A skąd wiesz, że chętny, o którym wspomniałam taki nie jest ? Nic o tym człowieku nie wiesz, a już go skreślasz ?

Zresztą na razie nie ma o czym mówić, bo Niko jeszcze nie jest gotowy

 

Uzasadniasz wydatki na S.O. ?

 

Taka ze mnie przebiegła manipulatorka ;) W dodatku złośliwa ;)

 

Jaki postęp ? Grillowanie? ? Śmiech...

 

Prawidłowa reakcja :) Bo o to chodziło :) Taki mały żarcik ;) Tak jak opalanie ;)

 

Pokazywanie psa w takiej sielankowej atmosferze to błąd .Rozumiem intencje ale to błąd .

 

Musiałabym wcale nie zamieszczać zdjęć, bo tylko takie dostaję od p. Magdy.

Te które zamieściłam są najmniej "sielankowe"

Pokazują po prostu, jak Niko spędza czas

Miałam jeszcze inne, takie z gatunku "sweet foci", których właśnie ze względów, które masz na myśli nie zamieściłam

Link to comment
Share on other sites

 

może ja tępa jestem i nie rozumiem, moze są to wycieczki osobiste czy coś w tym stylu ?

a moze Wolf jest zły na to, ze Niko do niego nie trafił - bo o ile mnie pamięć nie myli tak sie miało stać na wiosnę?

Poczytałem i dziękuję. Pozdrawiam .Przykro.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze:

 

Pani Magda zła, bo robi wszystko, żeby Niko się dobrze czuł. Może jest na tyle konkretna, że radzi sobie jak należy.

Chce, ma doświadczenie i przede wszystkim niewiele klepie, a robi.

 

Po drugie:

 

Donko Ty też zła, bo "ogarniasz system". Dobrze, że ogarniasz, bo jak powiedziałam Ci o Panu, od razu usadziłaś mnie na dupie! bo ja już bym tańczyła z radości, a tak to nie potańczyłam... a ja tak lubię ;)

 

Po trzecie:

 

Andzia walisz prosto z mostu to też zła kobieta z Ciebie... sprawiasz przykrość... wolę szczerych osobiście, bo Ci co nie mówią szczerze są po prostu fałszywi.

 

Po czwarte:

 

Wolf cieszę się, że piszesz co myślisz. Myślisz jak facet. Dobrze, że jesteś,ale wiesz co? Mam wrażenie, że masz coś do Donki. Sprawiasz człowiekowi przykrość, a jak Tobie ktoś sprawi to się obrażasz. Znasz Donkę osobiście, momentami miałam wrażenie, że tworzycie mocną i zwartą grupę, a wszelakie nieporozumienia wyjaśniacie na bieżąco.NIE NA FORUM!

 

Niko nie nadaje się do adopcji w tej chwili, ale serce mi się raduje jak widzę go "uśmiechniętego", mokrego, zmęczonego, bez krat!!! Zapisuję te obrazki w pamięci i nikt mi ich nie zabierze.

Nie dadzą tańczyć, nie dadzą się cieszyć z pogody, nie dadzą popływać! ;) A ja się cieszę i tańczę, bo wolę myśleć pozytywnie i już :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aleście nagadali. Oj, oj.

 

I co to sprowokowało? O dziwo, to co powinno jednak wszytskich cieszyć. Zdjęcia psa, który funkcjonuje NORMALNIE w obecnych warunkach.

 

Nie ma nad czym deliberować, nie ma powodu do rad, pouczeń. P. Magda radzi sobie z Niko. I nie ma regresu, jak to z nim bywało. Jak pamiętacie przecież. Tu było źle, średnio, przyzwoicie, jest dobrze. Oczywiście nie doskonale, ale dobrze.

 

Jednak w tym wszytskim jest, a właściwie powinien byc najwazniejszy pies. Nie siedzi zamknięty w pomieszczeniu 22 godz. na dobę, ma dobry kontakt z opiekunem, socjalizuje się z psami. Dla niego to powrót to normalności psiego funkcjonowania.

 

Wszyscy wiedzą, że Niko nie zostanie członkiem uroczej rodzinki: tatuś, mamusia pięcioletni synek i dwuletnie śliczna dziewczynka :), to chyba oczywiste, ale to nie p owód aby ni emiał normalnego zycia i była za to "karany" zamknięciem w komórce,a  jeszcze najlepiej wyprowadzania raz na 2 dni na chwytaku.

Link to comment
Share on other sites

Aleście nagadali. Oj, oj.

 

I co to sprowokowało? O dziwo, to co powinno jednak wszytskich cieszyć. Zdjęcia psa, który funkcjonuje NORMALNIE w obecnych warunkach.

 

Nie ma nad czym deliberować, nie ma powodu do rad, pouczeń. P. Magda radzi sobie z Niko. I nie ma regresu, jak to z nim bywało. Jak pamiętacie przecież. Tu było źle, średnio, przyzwoicie, jest dobrze. Oczywiście nie doskonale, ale dobrze.

 

Jednak w tym wszytskim jest, a właściwie powinien byc najwazniejszy pies. Nie siedzi zamknięty w pomieszczeniu 22 godz. na dobę, ma dobry kontakt z opiekunem, socjalizuje się z psami. Dla niego to powrót to normalności psiego funkcjonowania.

 

Wszyscy wiedzą, że Niko nie zostanie członkiem uroczej rodzinki: tatuś, mamusia pięcioletni synek i dwuletnie śliczna dziewczynka :), to chyba oczywiste, ale to nie p owód aby ni emiał normalnego zycia i była za to "karany" zamknięciem w komórce,a  jeszcze najlepiej wyprowadzania raz na 2 dni na chwytaku.

 

Sorry, wybacz, ale myślę, że ja jako osoba w temacie świetnie bym sobie poradziła ;) :)

 

Wolf!

Nie obrażaj się, tylko weź na barki to co od jakiegoś czasu bierze Donka.

Idźta se pogadać, najlepiej poza forum, bo mnie to denerwuje.

Pamiętaj!

Po którymś tam razie powrotu z adopcji, nikt nie będzie wybierał domu, bo fajny ktoś jest... i jak sobie pomyślę, że Niko to pies, który wychowywał się na łóżku, a zdaniem szkoleniowca niekoniecznie miałoby tak być to już mi serce pęka, wiesz? Ale jeżeli będzie ktoś mądry w temacie to z chęcią zaryzykuję, ale co ja do gadania mam.

 

Chciałam jeszcze dodać i gorąco podziękować andzi69 za to, że pokryła koszty transportu w wysokości 450zł z Byczyny do Dzikiej Kępy.

Bez Twojej pomocy andzia- Niko nie pływałby i nie mogłabym tańczyć :)

Link to comment
Share on other sites

 

Chciałam jeszcze dodać i gorąco podziękować andzi69 za to, że pokryła koszty transportu w wysokości 450zł z Byczyny do Dzikiej Kępy.

Bez Twojej pomocy andzia- Niko nie pływałby i nie mogłabym tańczyć :)

 

ja jestem dla psa,nie dla poklasku i nikt tego nie musiał wiedzieć,bo pochwał nie oczekuje i czerwonych dywanów też jak co niektórzy :)

Link to comment
Share on other sites

 

ja jestem dla psa,nie dla poklasku i nikt tego nie musiał wiedzieć,bo pochwał nie oczekuje i czerwonych dywanów też jak co niektórzy

Pojechałaś .....W takim razie napiszę dosadnie.Nigdy nie brałem i nie będę brał kasy za psa na tymczasie.To a konto Twojego sugerowania.....Nie jestem tu dla poklasku i nie chwalę się jak bardzo pomagam .Jak widzisz wstaję bardzo wcześnie ,by napisać ten tekst.Jak myślisz dlaczego? Bo lubię ? Tak.Obowiązki wzywają.Darmowe .Ale dla mnie to jest biznes i poklask hahaha.Pozdrawiam.Właśnie wróciłem od psiaków  i mam darmowy,super humor  ;)

[/url]">http://[url=http://up.programosy.pl/foto/img_20150626_155557.jpg]img_20150626_155557.jpg[/url]

zdjęcie wykonane wcześniej.To jest mój "biznes".

Link to comment
Share on other sites

Nasz kochany Tajfun :). Jaki już piękny :). To  chyba zdjęcie po lekarzu? Wolf dobra robota!!! Ogłaszamy już?

PS. Przepraszam Nikusiu za zaśmiecanie wątku tym wpisem, ale Tajfuna nie ma na dogo, a na fb nie ma mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...