Jump to content
Dogomania

Niko w domu !! Oby takim na zawsze !


WeronikaS.

Recommended Posts

Niko jest młodym i średniego wzrostu psem. Ma 45 cm w kłębie i półtora roku. Mimo to jest strasznie chudy. Wszystkie kości można spokojnie policzyć :( Ma krótką, czarną sierść, która nie będzie wymagała specjalnej pielęgnacji. Jak to młody pies wszystko go ciekawi. Każdy pies, kwiatek, zapach, człowiek...no dosłownie wszystko. Nie potrafi chodzić na smyczy ale nie ciągnie zbyt mocno. Lubi pieszczoty :) Potrafi się dogadać z innymi psami chociaż kiedy jest przy nim inny psiak, który nie jest pozytywnie nastawiony do niektórych czworonogów wtedy Niko bierze z niego "przykład". Nie wiadomo jak reaguje na dzieci, koty.
Pomimo sytuacji, w której się znalazł jest bardzo wesołym psiakiem. :) Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom - taki na zawsze, pełen miłości ! :)

[IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/969-13_1_20131015_1734893596.jpg[/IMG]
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1451529_676169342401388_1424952641_n.jpg[/IMG]


Więcej zdjęć i owych informacji w czwartek :)

Kontakt w sprawie adopcji:
Tel: 797856902
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Edited by WeronikaS.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Byliśmy u Niko na wizycie poadopcyjnej, gdyż nowy właściciel zaniepokoił mnie przez telefon.

A więc:
Nikoś już nie jest taki chudy. Przytył ale nie utył :D Sierść ma piękną - mięciutka i błyszcząca. Bardzo ucieszył się na nasz widok (Magdy B. Martyny i mój) :) Niestety Pan nie wpuścił nas do mieszkania gdyż akurat wychodził z nim na spacer. Niestety zaniepokoił mnie to, że Niko do nas trzech wręcz lgnął a kiedy jego Pan chciał Go pogłaskać to uciekał. Z kolei kiedy rozdzieliliśmy się już na dworze Niko tylko raz się za nami obrócił i bez problemu szedł z Panem na spacer. Wydaje mi się, że Niko nie ma się tam źle ale chcemy to jeszcze raz sprawdzić. Ale to dopiero gdzieś za miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...