Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Nuncek']Przenoszę moją stałą 20 zł z Majki na Grafiego, (na prośbę Till, skoro Maja już w domku, a Bafiś jest "bogaczem"):lol:
Napisałem też na wątku Maji.
I wczoraj poszła wpłata za grudzień do Malwy.[/QUOTE]

o dziękujemy :), Grafi taki super pies, taki grzeczny i spokojny, no nie mogę się go nachwalić. Jest już odpchlony, odrobaczony, teraz będzie umawiana kastracja, może uda się na przyszły tydzień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Poleciało dzisiaj dla Grafisia *...jak on się czuje?[/QUOTE]

Juz mam, pięknie dziękuję !


[quote name='RudyKas']Jeśli Messi trafi do swojego domku,to przenoszę moją deklarację-20zł-na Grafisia.[/QUOTE]

Super, pięknie dziękuję !

[quote name='zozola77']ja przekazuje swoją stała 5 zł z Majki na Grafiego...[/QUOTE]

Dziekuję!

Wcześniej przekazałaś już 20 zł deklaracji z Messiego na Grafiego, czy to oznacza, że łącznie deklaracja będzie wynosić 25 zł ?

[quote name='farmerka63']Przed chwilą puściłam przelew za listopad z obiecanym gratisem ;)

Mam nadzieję, że jutro dotrze na konto Malwy.[/QUOTE]

Dotarło 50 zł ! Pięknie dziękuję!

[quote name='zozola77'][SIZE=4][B]zapraszam na bazarek w połowie dla Grafiego

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249100-RYMOWANY-BAZAREK-ODKRYJ-SWÓJ-TALENT-!-CEGIEŁKOWY-na-3-PSIAKI-DO-10-12-do-22?p=21597207#post21597207[/URL][/B][/SIZE][/QUOTE]

Dziękuję za bazarek!



[quote name='gosiaczek1984']Dzisiaj polecialo 50zl dla Grafisia[/QUOTE]

Juz mam, pięknie dziękuję !

[quote name='Nuncek']Przenoszę moją stałą 20 zł z Majki na Grafiego, (na prośbę Till, skoro Maja już w domku, a Bafiś jest "bogaczem"):lol:
Napisałem też na wątku Maji.
I wczoraj poszła wpłata za grudzień do Malwy.[/QUOTE]

Dziękuję!



Grafi ma teraz co najmniej 180 zł deklaracji!

Po zapłaceniu kosztów za odrobacznie, dojazd zOlkusza do hotelu, i hotel za listopad na swoim koncie ma 154 zł!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Ponawiam pytanie: czy teraz łączna deklaracja wynosi 25 zł?

Wcześniej przekazałaś 20 zł z Messiego na Grafiego, a teraz z Majki na Grafisia...........[/QUOTE]

oj..nie zuwazyłam wczesniejszego pytania , przepraszam :oops:

ano tak było, (kurcze zapomniałam zupełnie) ale sie cofneło, bo Messi wtedy nie poszedł do domu..ale chyba w przyszłym tygodniu sie wybiera..to zaraz..musze coś przemyslec, bo sie teraz zakreciłam z tymi deklaracjami troche

zróbmy tak - zostawiam Grafisiowi stałą z Messiego czyli 20 zł - przepraszam za zamieszanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']oj..nie zuwazyłam wczesniejszego pytania , przepraszam :oops:

ano tak było, (kurcze zapomniałam zupełnie) ale sie cofneło, bo Messi wtedy nie poszedł do domu..ale chyba w przyszłym tygodniu sie wybiera..to zaraz..musze coś przemyslec, bo sie teraz zakreciłam z tymi deklaracjami troche

zróbmy tak - zostawiam Grafisiowi stałą z Messiego czyli 20 zł - przepraszam za zamieszanie...[/QUOTE]

Wcześniej było jeszcze inaczej.............

Pierwsza do DS poszła Majka, i wtedy prosiliśmy na watku Najki, by deklaracje płącone na nią przekazac na Bafika, bo on pierwszy był wyciągany z Olkusza.

Po zabraniu Grafisia, i informacji, ze Messi idiz edo DS prosimy, by jego deklarcje przekazać na Grafisia.

Jednocześnie ta sama prośba pojawiła się na wątku Majki, ponieważ Bafo ma juz "swoje" pieniądze, a GRafi w potrzebie, i każda złotówka tu istotna.................

Link to comment
Share on other sites

[U]Mam e-maila od Angeliki:[/U]

"pogoda kiepska to i zdjęcia nie najlepsze
ale na pewno coś do ogłoszeń da się wybrać


wiek co najmniej 3-4 lata, tak zaniżając

potrafi chodzić na smyczy, spokojny, choć trochę zaczyna nakręcać się na inne samce

z suczkami ok

waga 23-25 kg".

Zdjęcia dostałam, tylko nie wstawię, bo nie umiem................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Wcześniej było jeszcze inaczej.............

Pierwsza do DS poszła Majka, i wtedy prosiliśmy na watku Najki, by deklaracje płącone na nią przekazac na Bafika, bo on pierwszy był wyciągany z Olkusza.

Po zabraniu Grafisia, i informacji, ze Messi idiz edo DS prosimy, by jego deklarcje przekazać na Grafisia.

Jednocześnie ta sama prośba pojawiła się na wątku Majki, ponieważ Bafo ma juz "swoje" pieniądze, a GRafi w potrzebie, i każda złotówka tu istotna.................[/QUOTE]

posprawdzałam i faktycznie dałam 5 na Bafiego i napisałam ,ze zwieksze na 10 jak MAjka pójdzie do ds...zapomniałąm, ze to u BAfiego , bo zostało mi wrazenie ze gdzies cos obiecałam i musze odszukac gdzie i dlatego wczoraj sie wolałam wycofać z tej piątki i zostawiłam Grafiemu 20 zł z Messiego

no ale teraz juz wszystko wiem, zrobiłąm sobie liste zeby już sie nie pogubić...

BAfi bogaty faktycznie to wystarczy mu moje 5 złotych, Garfiemu zostawiam 20 zł - wspomogę go jeszcze aktualnym bazarkiem

a 5 zł płacone na MAjkę na razie wogóle wycofuję z deklaracji....

myslę, ze teraz jest jasnosc

Link to comment
Share on other sites

u Grafisia wszystko dobrze, mam zdjęcia, ale wstawię później bo teraz muszę jechać do weta.

Dzwoniła do mnie Pani Ania, która przekazywała stałą deklarację na Messiego i w związku z jego wyprowadzką przekazuje ją na Grafisia. Bardzo dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']u Grafisia wszystko dobrze, mam zdjęcia, ale wstawię później bo teraz muszę jechać do weta.

Dzwoniła do mnie Pani Ania, która przekazywała stałą deklarację na Messiego i w związku z jego wyprowadzką przekazuje ją na Grafisia. Bardzo dziękujemy! :)[/QUOTE]



Dziękuję pięknie, ja tez mam zdjęcia Grafisia, ale nie wstawię, bo nie umiem.

Co do deklaarcji, to zaraz zapisuję! Yuppi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Pisałam już na wątku Bafiego, że proszę o nr konta, napiszę też tutaj bo bez odzewu, chcę przelać pieniążki z bazarku.....[/QUOTE]

Pięknie dziękuję.

Konto prześlę wieczorem.


Mam wpłatę 10 zł od mparsley. Pięknie dziękuję.

Obecnie Grafi ma 174 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Pięknie dziękuję.

Konto prześlę wieczorem.


Mam wpłatę 10 zł od mparsley. Pięknie dziękuję.

Obecnie Grafi ma 174 zł.[/QUOTE]

Dziękuję :) Jak dojdą pieniążki to proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, później wstawię link.
Rozumiem, że mogę wysłać jednym przelewem?

[quote name='gluchypies']Ja mam konto do Malwy, prześlę Ci zaraz. Mam nadzieję, że nie ma nic przeciwko.[/QUOTE]

Ok. prześlij, bo wpłacę zaraz. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248791-ROZLICZAM-%21%21%21-Torebki-i-ksi%C4%85%C5%BCki-Szybki-bazarek-dla-Grafiego-i-Bafiego-do-24-XI-2013?p=21549384#post21549384"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21549384[/URL] przelałam kwotę : 201.22 zł.:multi:
Pieniądze już na koncie (ten sam bank) proszę o potwierdzenie na wątku bazarku :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Z tego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248791-ROZLICZAM-!!!-Torebki-i-książki-Szybki-bazarek-dla-Grafiego-i-Bafiego-do-24-XI-2013?p=21549384#post21549384"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21549384[/URL] przelałam kwotę : 201.22 zł.:multi:
Pieniądze już na koncie (ten sam bank) proszę o potwierdzenie na wątku bazarku :smile:[/QUOTE]

Dziękujemy za wysiłek i pomoc dla Grafiego! :), dziękujemy również za deklaracje i jednorazowe wpłaty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...