Jump to content
Dogomania

FUNDACJA "PRO ANIMALS - Na Pomoc Zwierzętom" w Chrzanowie (wątek główny)


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulaa']
Konieczna będzie wizyta u weta, lub może uda się jakiegoś weta nakłonić do odwiedzin u psiaka.
[/quote]
Kiedy będzie wiadomo czy jakiś wet zgodzi się przyjechać i obejrzeć sunię? Chodzi mi głównie o to oko, tu by się przydało szybko zadziałać.

Link to comment
Share on other sites

A tego haneczku jeszcze nie wiemy bo trzeba zapytac naszych wetow czy oni moga jechac do Trzebini, moze to nie byc ich rejon i wtedy nie bedzie ciekawie, bo jakos sobie nie wyobrazam wiezc tego psa do naszej lecznicy. W tej chwili to sunia i tak ne nadaje sie do zadnego zabiegu bo jest zbyt wycienczona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jade_Natalia']Dzisiaj dzwoniła do mnie kuzynka(wł. Zorki) i kazała przekazać, że za tydzień w środę Zorka ma ustalony termin u wetki na Mydlanej na operację oczek;)[/quote]

Super, właśnie wczoraj o niej myślałam :p

[quote name='Ada-jeje']A tego haneczku jeszcze nie wiemy bo trzeba zapytac naszych wetow czy oni moga jechac do Trzebini, moze to nie byc ich rejon i wtedy nie bedzie ciekawie, bo jakos sobie nie wyobrazam wiezc tego psa do naszej lecznicy. W tej chwili to sunia i tak ne nadaje sie do zadnego zabiegu bo jest zbyt wycienczona.[/quote]

Jakby co, to ja go zawiozę, no problem. Ale wcześniej i tak warto by było, żeby ktoś podjechał to zobaczyc (nawet tak nieoficjalnie ;) ), żebyśmy wiedzieli na czym stoimy i czego się spodziewac.

[quote name='diana79']biedna sunia :-( oby jej właściciele naprawdę zaczęli o nią dbać a nie tylko przed Wami :shake: jak mogą ją tak traktować :angryy:[/quote]

Na pokaz czy nie - ważne, żeby dbali. Będziemy to sprawdzac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Jakby co, to ja go zawiozę, no problem. Ale wcześniej i tak warto by było, żeby ktoś podjechał to zobaczyc (nawet tak nieoficjalnie ;) ), żebyśmy wiedzieli na czym stoimy i czego się spodziewac.
.[/quote]
Co do tego jej oka, to ja po prostu nie mogę znieść, że ona go nie może zamknąć, to jest jakaś męczarnia, przydałoby się chyba jej to oko czymś kropić, nawilżyć rogówkę, biedna sunia:-(

Link to comment
Share on other sites

A to więcej fotek bidulki. Niestety nie zrobiłam fotek po sprzątnięciu, zmianie łańcucha i z sianem w budzie, ale byłam zajęta odpchlaniem i jakoś wyleciało to z głowy. A szkoda. Mam nadzieję, że dzisiaj psinka czuje się już lepiej.
Może sobie wyjść kawałek na trawkę, pchły jej nie gryzą i jest najedzona. Bo jak nie to :grab: Ada-jeje, czy jest jakis kontakt z osobą zgłaszającą? Możnaby poprosić ją o czuwanie nad właściwą opieką, przynajmniej na początku. Jesooo jak ona mi spokoju nie daje nadal.

zobaczcie jak jej żebra sterczą. Widać mimo, że to pies długowłosy (tzn byłby, gdyby wogóle miał normalną sierść...). Przy dotykaniu aż się wierzyć nie chce, że tak chuda istota jest w stanie wogóle jeszcze żyć :shake:
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/4072/biedactwo1ey2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/41/biedactwo5ty6.jpg[/IMG]

30 cm łańcucha

[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7345/biedactwo2ml8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1446/biedactwo3yy9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3213/biedactwo4tk9.jpg[/IMG]

Na początku chowała się w budzie, zwijała w kłębek i odwracała główkę, tak jakby mówiła "nie patrzcie na mnie, dajcie mi spokój". A potem jakby ją ktoś odczarował! Tuliła się i cieszyła, dawała łapkę... zrozumiała, że może być jeszcze dla kogoś ważna.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam namiaru na osobe ktora dzwonila byl to anonimowy donos, ale podstepem mozna od wlascieli suni dowiedziec sie kto przychodzi do suni i ja dokarmia bo my ta osobe chcemy uswiadomic zeby nie przynosila kosci dla suni bo to dla niej jest bardzo szkodliwe i w ten sposob zdobedziemy osobe do kontroli.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]UWAGA!!!
[/B][B]:multi::multi::multi:[/B]
[B]Dzięki genialnemu TZ-towi Hanek ruszył na naszej stronce [SIZE=3]nowoczesny i wygodny system ogłoszeń[/SIZE]

Teraz każdy może dowolnie dodać ogłoszenie o zaginięciu / znalezieniu (i inne ważne)
[/B]
[B]Szmer dzięki!![/B][B]!!!
[/B][B]:multi:[/B][B]:multi:[/B][B]:multi:

[url]www.proanimals.prv.pl[/url] - w menu jest na dole odnośnik ogłoszenia - mam nadzieję, że dobrze widoczny
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Ulotki są gotowe. Kto chętny niech mówi. Poszły już do Hanek i Ady-jeje na meila, bo wiem, że napewno są chętne :cool3:
Nie miałam zbytnio weny, więc jakby coś tam nie pasowało to dajcie znać.[/quote]
Jakie ulotki? Nie przyszły do mnie, może idą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Do mnie ulotki dotarly mam juz wydrukowane, dobrze by bylo zeby kazda z nas miala przy sobie w torebce zawsze kilka sztuk. Ach Ulka wyslij tez do Mecki, nie wiem jak Ewa czy ma mozliwosc wydrukowania u siebie.[/quote]

Dobrze wyszły? Nic nie ucięło?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...