Jump to content
Dogomania

FUNDACJA "PRO ANIMALS - Na Pomoc Zwierzętom" w Chrzanowie (wątek główny)


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potrzebuję fachowca! Czyli Ulii:p

Napisz proszę co to za rasy:
[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9818/dscf4556gd8.jpg[/IMG]

nie wiem co to w środku:
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3546/dscf4563pa7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9784/dscf4579ij8.jpg[/IMG]

to zielone nie wiem:
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6143/dscf4582uh2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Już wiem co się stało. Poczta na gmailu ma filtr antyspamowy. Umieściła oba maile od Ciebie w folderze 'spam".

Ulaa, mam uwagi co do ulotek.
Logo na ulotkach wygląda fatalnie. Zapikselowane, poszarpane, napis "proanimals' jest mało czytelny, a "na pomoc zwierzętom" prawie w ogóle. A szkoda, bo logo jest takie ładne! Masz przecież wersję logo przystosowaną do druku. Dlaczego jej nie użyłaś?
No i jeszcze jest błąd w numerach telefonów, w dwóch ulotkach po prawej stronie. Jest 0 510- 0 510- 846 660.[/quote]

:splat: ślepota! Już poprawione, jutro porozsyłam.
A logo dałam właśnie to wektorowe i u mnie wygląda ok...

Normalne ta Hankowata to wszystko wypatrzy :mad:

[quote name='hanek']Myślę, że każdy się domyśli, że tam ma być jedno 0 510, więc nic się nie stało!

Mam pytanie co do cen. Pocztówki po 5 zł/sztuka, breloczki też po 5 zł/sztuka, a naklejki?[/quote]

Breloczki po 7 lub 8, conajmniej. Przecież to bardzo porządne rzeczy i unikatowe.

[quote name='hanek']Potrzebuję fachowca! Czyli Ulii:p

Napisz proszę co to za rasy:[/quote]
1. Golden Retriever - mama z maluchami :)

[QUOTE] nie wiem co to w środku:[/QUOTE]
2. Shih-tzu

3. York - szczeniaczek :p

[QUOTE]
to zielone nie wiem:[/QUOTE]

no York przecież :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Weronika czy to oznacza ze mamy ci przeslac np. 10 breloczkow z pieskami a ty je wsrod kolezanek za pieniazki rozprowadzisz?[/quote]

Weronika mówiła o swoich karteczkach i plakatach, ale breloczki to bardzo dobry pomysł :)

Poprawione ulotki poszły do wszystkich oprócz Giselle4 bo nie mam adresu meila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Ulka jest pies juz od grudnia u pani Malgosi na DT, patrz nasza stronka dzial ogloszen.[/quote]

Wiem, ale nikt u niego nie był, nic o nim nie wiemy i nie ma fotek.
Ewa, a z Myszką co? Czy to oznacza, że zostaje u Twojej mamy i mamy na zawsze?

Link to comment
Share on other sites

Byłam z mamą w gminie i okazało się, że gmina nie ma podpisanej umowy z żadnym schroniskiem :) Ja dziś dostanę plik ulotek, także jutro lecę roznosić. :) A jeszcze jedno, tylko żeby nie zapeszyć: prawdopodobnie będę mieć dla psiaków z ProAnimas niespodziankę (jak się uda, nie wiem na 100% i nieobiecuję) to znaczy chyba będę mieć dla nich dość sporo kocy, poduszek i kołder, bo pytałam wśród sąsiadów i obiecali poszukać. Nie zapeszam, ale chyba się uda !! 3majcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy dzien mozna zaliczyc do dosc udanych, odebrane pismo odnosnie posiadlisci w Stelli ale to nie koniec drogi to dopiero poczatek. Wizyta na Policji w Libiazu i zlozenie oficjalnego doniesienia przez fundacje o popelnieniu przestepstwa przez obywatela X. I na koniec wizyta w UM w Libiazu skad Ewa wyszla dumna i blada bo to jej miejscowasc a pan Burmistrz jest otwarty na wspolprace z nami i nie tylko, chetnie sie przylaczy do budowy schroniska w Jaworznie a po przedstawieniu mu Uchwaly z Grodzisku Mazowieckiego o zwalczaniu bezdomnosci zwierzat poprzez sterylki od razu przystepuje do jego realizacji tylko znow nastepne pismo potrzebne. Bagatela nasza Mecka bedzie musiala nocek zarwac zeby nadazyc w tworzeniu roznego rodzaju pism.

Link to comment
Share on other sites

Powyższa sunia czuła się dzisiaj dużo lepiej :multi: Odwiedziłyśmy ją z Hanek przy okazji wizyty Sorbona w nowym domu. Sunia wyszła z budy, radośnie nas przywitała, państwo zresztą też :) Nie ma już pcheł, sierść jej się poprawiła. Dostaje witaminy oraz karmę. Jest pojedzona :multi: i nawet zostawiła jedzonko na misce, widziałyśmy. Dostaje także wodę i ma czysto. Buda jest obszerna, nawet za bardzo - i wogóle nie ocieplana. Trzeba chociaż powiesić coś przy wejściu. Ale stan suni ogólnie poprawił się znacznie, w porównaniu z poprzednimi wizytami :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...