Jump to content
Dogomania

FUNDACJA "PRO ANIMALS - Na Pomoc Zwierzętom" w Chrzanowie (wątek główny)


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W glowie sie nie miesci, jak w cywilizowanym swiecie w XXI wieku, w miescie, dzieja sie takie rzeczy i nikt nie reaguje!!! Szczury gryzace szczeniaczki, czegos takiego w najgorszych koszmarach nie da sie wysnic!

Ofiarowalam DT dla 2 szczeniakow z tego horroru, przerazajaca jest mysl o tych psiakach w karcerach...

Czy fundacja zaangazuje sie w jakas pomoc w tej okropnej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']Ulaa, ofiarowałaś DT ?:loveu:
mogę Ci przywozić dla nich jedzonko!świeże miesko itd...
napisz jak już będą u Ciebie....[/QUOTE]

Dziękuję Dorixx :)
Mam nadzieję, że uda się dograć transport razem z tą sunią
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178917-OWCZAREK-NIEMIECKI-sunia-dramatyczne-A-apanie-POMA-A-CI[/url] czyli w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny anonimowy telefon otrzymala gazeta wyborcza w Krk. Redaktorka zadzwonila do mnie o ewentualne potwierdzenie tego donosu, w ktorym rzekomo na terenie Chrzanowa jest schronisko, i ta osoba ma podpisana umowe z gmina ( gminami) Czy zwierzeta z Chrzanowa byly wylapywane i odwozone do BB i zeby to sprawdzila GW bo sie dane nie zgadzaja, a psy po drodze gina.[B] Skad ludzie maja takie wadomosci, same ploty nie pokrywajace sie wogole z faktami. :angryy:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Gdyby pytał ktoś o czarnego kundelka długości i wielkości jamnika, może komuś zaginął?- to biega psiątko wystraszone przy Oświęcimskiej, chciałam nakarmić, ale nie był chętny, nie jest jeszcze wyjątkowo zabiedzony.Chciałam go złapać i nie wiem co później z nim zrobić, pewnie bym go przenocowała do rana, ale biedactwo boi sie i ucieka.Chyba sie zgubił. Spróbuję jeszcze później jeśli będzie ale jest bardzo nieufny, chyba nie da sie złapać.Może były jakieś telefony o zgubionego kundelka?

Link to comment
Share on other sites

Pokzuje sie zielone swiatelko w tunelu, dzisiaj na TVN info mowi sie na temat bedomnosci zwierzat,
w odstepach czasu, bylo juz pokazane pseudo schronisko w Dobrocinie, wypowiadala sie juz Emir / p. Krystyna) kolejnym gosciem byl prawnik. Org. pro zwierzece z poparciem pana mecenasa, domagaja sie prowadzenia schronisk przez org. z odpowiednimi zapisami w ustawie, zakazu prowadzenia schronisk przez podmioty ktore prowadza dzialalnosc gospodarcza, a ktore to traktuja schroniska jako dzialalnosc dochodowa. Dyskusje te maja doprowadzic do spotkania Ministra Rolnictwa. TVN info obiecuje na miare swoich mozliwosci wspierac ta akcje. Jak podkreslila Emir zjawisko bezdomnosci wzrasta w blyskawicznym tempie, zas wlodarze miast nie reaguja na ten problem, nie posiadaja odpowiedniej wiedzy oraz srodkow pienieznych. Brak edukacji w szkolach jak powiedzial p. mecenas. Beda sie tez domagac o wprowadzenie wiekszych kar, za znecanie sie nad zwierzetami. W UM w Chrzanowie juz zadano nam pytanie czy bedziemy sprawowac opieke nad schroniskiem w Libiazu ktorego budowa ma ruszyc jeszcze w tym roku. Wlodarze naszego powiatu chca przystapic do wprowadzenia programu ograniczenia nadpopulacji z chwila kiedy rozpocznie sie budowa schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']W Libiazu nie bedzie prywatnego schroniska, tylko miedzygminne.
W tej chwili trwaja prace nad projektem. Jako Fundacja zostaniemy poproszeni do wspolpracy.[/QUOTE]

Super! Niewiarygodne, że dojrzeli do tego :)
Gratulacje!
To Wasza sprawka :p

Link to comment
Share on other sites

malgos, kropelka po kropelce, ale idzie ku lepszemu, niestety my nie ogladamy sie wstecz i nie widzimy co juz zostalo zrobione, ale na to ile jest jeszcze roboty przed nami. Szkoda ze nie moge sobie ujac troche lat.
Teraz chyba rozumiesz dlaczego brakuje nam czasu na inne rzeczy ( zbieranie psow i kotow), nie wszystko da sie zrobic, problem z zwierzetami jest zbyt ogromny.

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem z Chrzanowa, potrzebuję pomocy w znalezieniu domu dla psiaka!! Prosze o jakiekolwiek rady i pomoc :))

Pilnie szukam domu dla półtora letniej suczki wziętej ze schroniska w Krakowie. Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona. Jest bardzo przyjazna, lubi dzieci, nauczona jest czystości, zna podstawowe komendy.Mam z nią wielki problem, nie umie zostawać sama w domu.. Nie mogę sobie z tym problemem poradzić, od marca wracam do pracy, i mam związane ręce. Nie wiem jak tą sprawę rozwiązać. Poszukuję dla niej domu z ogródkiem, bo kiedy zostawała w ogrodzie u mojej mamy to zachowywała się super, więc może to było by jakieś rozwiązanie.. Nie chcę żeby trafiła znowu do schroniska!!!


Więcej informacji gg 12533607

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamajulki']Nie chcę żeby trafiła znowu do schroniska!!!
Więcej informacji gg 12533607[/QUOTE]Czyli jeżeli nikt Pani nie pomoże odda Pani pieska ponownie do schroniska? czy biorąc pieska nie wiedziała Pani, że piesek może sprawiać tego typu problemy? nie wiedziała Pani, że wróci do pracy a piesek będzie zostawał w domu sam?
Nie jestem z fundacji!!! ale polecam, ogłoszenie ze zdjęciem w Przełomie (darmowe), ogłoszenie w Żółtym Jeżu, Gazecie Krakowskiej, sklepach zoologicznych, u weterynarzy, ewentualnie proszę przysłać zdjęcie pieska na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i o ile fundacja nie zaproponuje jakiegoś rozwiązania pomogę w ogłaszaniu i szukaniu domku dla pieska. Ale proszę pamiętać, na dobry dom się czeka.

Link to comment
Share on other sites

Iwona77, Mamajulki założyła już kilka wątków na dogo, gdzie wszystko jest wyjaśnione, poszukaj zamiast dręczyć kogoś w kółko tymi samymi pytaniami. Mamajulki wpomniała, że oddanie suni to ostateczność.
Jesteśmy w kontakcie, spróbuję pomóc (i też nie jestem z fundacji).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Iwona77, Mamajulki założyła już kilka wątków na dogo, gdzie wszystko jest wyjaśnione, poszukaj zamiast dręczyć kogoś w kółko tymi samymi pytaniami. Mamajulki wpomniała, że oddanie suni to ostateczność.
Jesteśmy w kontakcie, spróbuję pomóc (i też nie jestem z fundacji).[/QUOTE]nie będe szukać wątków o których nic nie wiem!

pytania są stadnardowe przy takich wypowiedziach. Też mam nieznośnego psa ale przez myśl by mi nie przeszło by go dać do schroniska! nawet w ostateczności! A to czy ty jesteś dalej w fundacji czy nie mnie nie interesuje. Nie jestem z fundacji a ponieważ wypowiadam się na wątku fundacyjnym chciałam to podkreślić, to chyba też powinno być logiczne?

Link to comment
Share on other sites

dobrze poprosze moderatora, a ja poprosze w takim razie o skasowanie wpisów w wątku Kajtusia, który miał trafić do mnie na tymczas, wątek ten zaśmieciła Pani w zeszłym tygodniu uwagami, które z całą pewnością nie miały za zadanie pomóc Kajtusiowi, wręcz przeciwnie!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179968-Mini-KajtuA-koczowaA-pod-balkonem-ma-domek-dziAE-kujemy-za-pomoc/page17[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179968-Mini-KajtuA-koczowaA-pod-balkonem-ma-domek-dziAE-kujemy-za-pomoc/page18[/URL]
[quote name='Ada-jeje']Iwona77 prosze skasowac czesc Twoich wpisw ktore nie dotycza pomocy mamajulki[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...